2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Selam kızlar hanicik nerdesiniz yahuu?

Ben fenalardayım, yoğunluktan bakınamıyorum :/ Bizim bakanlığın bir projesi var tarım sayımı diye onunla alakalı yetişmesi gereken işler var yat kalk bununlayım.. :/ Bitse de rahatlasak :/ Sen nasılsın canım??

Ben fenalardayım, yoğunluktan bakınamıyorum :/ Bizim bakanlığın bir projesi var tarım sayımı diye onunla alakalı yetişmesi gereken işler var yat kalk bununlayım.. :/ Bitse de rahatlasak :/ Sen nasılsın canım??
Bende iyiyim çok şükür, işlerim fena değil yani seninksi kadar yoğun değil sanırım :)

maşalllahhh diyeyim önce topic coşmuş:nazar::KK22:

selam herkeze kızlar.. gelemiyorum evde netim yok yine şimdilik..

iyisinizdir inşallah..
yeni gelenler hoş gelmiş:KK25:

kızlar aklıma bişi geldi, ilk sayfaya hepimizin evlilik tarihlerini yazsak:KK64:
biraz alıntı yapmışgibi olacak diğer topıcten ama daha güzel olur sanki..
özelle mesaj atıp tarihlerinizi yazın ekleyeyim ilk sayfaya:KK68:

yaa ne diyosun, iyimisiniz canım şimdi..
inşallah iyisinizdir
İyiyiz şükür tatlım , iyleştik artık , biraz uzun sürdü ama geçti hamd olsun :KK19:
Ben seni özledim , demek netin yok , ah kuzum ah al neti gellll sensiz olmuyor :KK15:

Fikri beğendim kuzum , özel mesaj atıyorum sanaaa :KK19:

O
kızlar aklıma bişi geldi, ilk sayfaya hepimizin evlilik tarihlerini yazsak:KK64:
biraz alıntı yapmışgibi olacak diğer topıcten ama daha güzel olur sanki..
özelle mesaj atıp tarihlerinizi yazın ekleyeyim ilk sayfaya:KK68:

tutkucum nasilain.neler yapiyosun bakalim.ay tembellik yapip buradan yazsam olurmu 11.05.2014
kizlar iyi aksamlar suan burda olan var mi

Merhaba kızlar nasılsınız, ben pek bir hayırsız çıktım farkındayım ama su gibi geçiyor günler çok yoruluyorum gelemedim epeydir. Herkes iyi mi? Sitede de değişiklikler olmuş, alışamadım ama daha sık gelmeye çalışsacağım artık.
Ben de yazdırayım evlilik tarihimi.12.08.2014 evleneli 1 ay sekiz gün olmuş bile...

Merhaba kızlar nasılsınız, ben pek bir hayırsız çıktım farkındayım ama su gibi geçiyor günler çok yoruluyorum gelemedim epeydir. Herkes iyi mi? Sitede de değişiklikler olmuş, alışamadım ama daha sık gelmeye çalışsacağım artık.
Ben de yazdırayım evlilik tarihimi.12.08.2014 evleneli 1 ay sekiz gün olmuş bile...

Aaaaa sen ne zaman evlendin canim yaa inanamiyorumm:rolleyes:

nihanimmmm nasilsin nasil gidiyor evlilik anlat be masallah size :) evlenince ben giremem diyodum ama ben girdim senle perim yok perimese isyan ediyorum.insan bi kere girer bisey mi oldu diye dusunuyorum

İyiyiz şükür tatlım , iyleştik artık , biraz uzun sürdü ama geçti hamd olsun :KK19:
Ben seni özledim , demek netin yok , ah kuzum ah al neti gellll sensiz olmuyor :KK15:

Fikri beğendim kuzum , özel mesaj atıyorum sanaaa :KK19:
Canım çok geçmiş olsun :KK57:

maşalllahhh diyeyim önce topic coşmuş:nazar::KK22:

selam herkeze kızlar.. gelemiyorum evde netim yok yine şimdilik..

iyisinizdir inşallah..
yeni gelenler hoş gelmiş:KK25:

Merhaba sevgili topic sahibemiz :KK25::KK48:
Kendi adıma cidden hoşbulduuumm.. :) Çok teşekkürler sen nasılsın?? :)

Bu arada herkese günaydın canlaaaar :)) Hayırlı haftabaşlarııı :KK54:
Sizler nasılsınıız?? Benim yoğunluk devam ettiğinden ötürü ara ara gelip selam verebiliyorum ancak..Hafta sonum da dolu dolu geçti..Cumartesi okuldan arkilerim geldi onları ağırladım, gezdirdim..Dün de sevdiceğimle aylaklık yaptık derken güzel bir hafta sonuydu :) Şimdi pazartesi sendromuna takılmadan yeni bir haftaya merhaba diyorum :KK24: Ah şu ay sonunu bir görsem rahatlıycam inşallah ta...İşten gelince evimde kafama göre vakit geçirdiğim günleri dört gözle bekliyorum..

Heee bu arada saçlarımı kestirmeyi düşünüyorum demiştim ve yaptım :KK48: Upuzun saçlarımı omuzlarda önleri hafif uzun , küt bir model kestirdim..Ama nasılll hafifledim sormayın :))) Benim çetele böyle..Sizler ne yaptınız??

X