2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ay canım ya seninde benim gibi benzer sıkıntıların var vallahi, hayır canım ev kendimizin değil, bizde kirada oturuyoruz. O yüzden çok değişiklik yapamıyorum maalesef, zaten baya yaptık :)
Görmüştüm o ayakkabı kutularını almalıyım:) giymiyorum ama kıyamıyorumda vermeye, aç gözlülük benimkisi de.. :KK43: utandım kendimden yazarken resmen
Çiçekler hediye geldi, onları da şimdi bir başkasına hediye vermem garip olmaz mı? o konuda endişeliyim yani.
Bizimde baya borcumuz var:KK43:( Olsun Rabbim can sağlığı versin ödenip gidiyor 11 ayımız kaldı şunun şurasında :)
Kilo dedin bitirdin beni.. :KK43: bende kilo almaya başladım, tartılmadım ama hissediyorum kilo aldığımı, yürüşüye, spora falan vaktim kalmıyor, birde yorgun olunca haliyle yemeğe bindiriyorum, benim gibi çok çabuk kilo alıyorsan yandın o zaman :KK43: Diyete başlayalım o zaman.. :) Haydi kızlar diyeteeee ama nasıl :)

evler kira..kilolar alınıyor..taksitler ödeniyor..yeni evliler ...vuhu ortak bu işe bi çözüm bulalım :))
diyet günlüğüm vardı benim açmıştım konu..güzelde kilo verdm ama sonra bozdum ..kilo almadım yerimde sayıyorum :KK43:

hediye een eve gelebilen biriyse sıkıntı tabi..balkonabıraksan çiçekleri olmazmı?

dediğin gibi en önemlisi sağlık...gerisi halledilir

bende cok hizli kilo aliyorum kizlar.. vermeside kolay oluyo..
ama bunun kotu yani selulitler..
bir ara baya takmistim onlara.. nasil cabalamistim kaybetmek icin ama zaman sonra tekrar olusuyolar.. beterin beteri var dedim oturdum degerlimin ustune :

evlendigimden beri yani 3ayda 58kiloya kadar ciktim.. sonra tekrar eskinkiloma dondum 53-54 arasida gidip geliyorum..

birara esimle.spora sarmistik iyice kendimizi ama devamli yapabilene ask olsun

bir ara baya takmistim onlara.. nasil cabalamistim kaybetmek icin ama zaman sonra tekrar olusuyolar.. beterin beteri var dedim oturdum degerlimin ustune :

evlendigimden beri yani 3ayda 58kiloya kadar ciktim.. sonra tekrar eskinkiloma dondum 53-54 arasida gidip geliyorum..

Oy kuzum kilo alınıyor ilk zamanlar, ben durdum şimdi, ama evlendiiğimde birden 2 ayda 5 kilo almıştım ,yok esma dur dedim şimdi hiç almıyorum aldığım fazlalığı 3 kiloyu da verdim.. çok şükür halime :KK19: 52 kilocukum ...:KK45:
canim yeni sacin hayirli olsunn :) degisiklik guzek hele esinde begenmis daha ne olsunnn :)

Hosgeldin canim en taze gelinimiz sensin :) bende 4.5 aylik evliyim ev haniniyim ve 23 yasindayim :)

gec oldu ama bende yazayim canim aksam yemekte taze fasulye ve pilav vardi.. Hemen yarinida soyliyim mercimek corbasi,firinda tavuklu patates,ve 2 gundur yedigimiz taze fasulyeden kaldi yarinda devam edicez israf yok :) artik cok dikkat ediyorm um buna ufak parcada olsa cope dokmemeye calisyorum :)

yaaaa benim canim kabuska cekti ama hemde nasill :) yarin ne var menude ?

Bide kizlar tek biz mi dunden kalan yemegi yiyoruz siz cok mu az yapiyosunuzz

Ohh kuşum yakın olaydın da göndereydim sana yaaa, yakın zamanda yap hemen e miiii, kocacım hiç sevmezdi kapuskayı , bugün diyor ki öğlen yemeğinde vallahi hayret nasıl yemek yapıyorsan kapuskayı sevdirdin bana :oops: sen böyle de canımı ye dedim ona :KK45:
Bizde genelde en fazla 2 gün yiyoruz kuşum..ama ben genelde şöyle ayarlamaya çalışıyorum , bugün yaptıysam yemeği bu akşam ve yarın öğlen eşim geldiğinde yiyoruz öğleden sonra tekrar yapıyorum böyle devam ediyor , çok yapınca gına geliyor aynı yemeği yemekten:eek:
Az yap ki sıkılmayın tatlım...Bugün de kapuskam var daha , yarın yeni yemek olacak nasipse, mantı yapacağım ama yanına ne yapacağımı bulamadım ? o_O

evler kira..kilolar alınıyor..taksitler ödeniyor..yeni evliler ...vuhu ortak bu işe bi çözüm bulalım :))
diyet günlüğüm vardı benim açmıştım konu..güzelde kilo verdm ama sonra bozdum ..kilo almadım yerimde sayıyorum :KK43:

hediye een eve gelebilen biriyse sıkıntı tabi..balkonabıraksan çiçekleri olmazmı?

dediğin gibi en önemlisi sağlık...gerisi halledilir

Çiçekelerim balkonumda daha beter olurlar açık çünkü ama güzel bir köşe yapacağım onlar içinde :)

Ah şu kilolar valla oturdum iş yerindeyim şimdi oh dedim resmen, bu koşuşturmaya rağmen nasıl kilo alabiliyorum pes yani... hep tatlılar yüzünden :KK43:

Oy kuzum kilo alınıyor ilk zamanlar, ben durdum şimdi, ama evlendiiğimde birden 2 ayda 5 kilo almıştım ,yok esma dur dedim şimdi hiç almıyorum aldığım fazlalığı 3 kiloyu da verdim.. çok şükür halime :KK19: 52 kilocukum ...:KK45:

Ohh kuşum yakın olaydın da göndereydim sana yaaa, yakın zamanda yap hemen e miiii, kocacım hiç sevmezdi kapuskayı , bugün diyor ki öğlen yemeğinde vallahi hayret nasıl yemek yapıyorsan kapuskayı sevdirdin bana :oops: sen böyle de canımı ye dedim ona :KK45:
Bizde genelde en fazla 2 gün yiyoruz kuşum..ama ben genelde şöyle ayarlamaya çalışıyorum , bugün yaptıysam yemeği bu akşam ve yarın öğlen eşim geldiğinde yiyoruz öğleden sonra tekrar yapıyorum böyle devam ediyor , çok yapınca gına geliyor aynı yemeği yemekten:eek:
Az yap ki sıkılmayın tatlım...Bugün de kapuskam var daha , yarın yeni yemek olacak nasipse, mantı yapacağım ama yanına ne yapacağımı bulamadım ? o_O

masallah valla kuzum.koruyabileyi bende becersem..
buaralar az ama sIk yiyorum.. mide icinde en iyisi bu..
tatliya bikmis durumdayim.. son 1-2 haftadir neden bilmem.ama ttlinaklima gelince bi garip oluyorum..

kapuskayi merak ettim kuzum.. duymamistim daha once sanirim.. bakayim nasil yapiliyomus

he lahana yemegimiymis o.. neden bilmem.ama sevemedim o lahanayi yemeklerde..
babam haric kimse yemezdi zaten ..anneme cekmisim sanirim..

Çiçekelerim balkonumda daha beter olurlar açık çünkü ama güzel bir köşe yapacağım onlar içinde :)

Ah şu kilolar valla oturdum iş yerindeyim şimdi oh dedim resmen, bu koşuşturmaya rağmen nasıl kilo alabiliyorum pes yani... hep tatlılar yüzünden :KK43:

ah ahh kekler pastalar :KK43:
bayılıyorum yemek yemeye ... gerçi fazla yeyince tadını alamıosun ama..boğazdan kısmak gerek

ah ahh kekler pastalar :KK43:
bayılıyorum yemek yemeye ... gerçi fazla yeyince tadını alamıosun ama..boğazdan kısmak gerek
evet hem yapmayı seviyorum hem yemeği, ama dün akşam bişey farkettim, normalde yemekte hep eşim anlatır ben dinlerdim, bu kez ben anlattım o dinledi, birde baktım tabağımı bitiremeden doymuşum, bu taktiği deneyeceğim birde ona bakıp hızlı hızlı yiyince de oluyor:)

evet hem yapmayı seviyorum hem yemeği, ama dün akşam bişey farkettim, normalde yemekte hep eşim anlatır ben dinlerdim, bu kez ben anlattım o dinledi, birde baktım tabağımı bitiremeden doymuşum, bu taktiği deneyeceğim birde ona bakıp hızlı hızlı yiyince de oluyor:)

ben de ardımdaatlı var gibi yiyorum sürekli :KK43:
konuşmak sofrada:) vallahi mantıklı :KK70:

masallah valla kuzum.koruyabileyi bende becersem..
buaralar az ama sIk yiyorum.. mide icinde en iyisi bu..
tatliya bikmis durumdayim.. son 1-2 haftadir neden bilmem.ama ttlinaklima gelince bi garip oluyorum..

kapuskayi merak ettim kuzum.. duymamistim daha once sanirim.. bakayim nasil yapiliyomus
En doğrusunu yapıyorsun verirsin o zaman , bende öyle yapıyorum tatlım hem az yiyorum hemide sık :KK76:
Oyy ben bıkamıyorum ne hikmetse özellikle çıkolatayaaa , o benim kaçamağım ne yapayım :p
Sevmiyorsun demek bitanem , eşim de midem bulanırdı bu yemekten diyor , nasıl yiyorum hayret ediyorum , demek ki çok güzel yapıyorsun diyor , bilmiyor ki aşk katıyorum ona ben:KK22:

ben de ardımdaatlı var gibi yiyorum sürekli :KK43:
konuşmak sofrada:) vallahi mantıklı :KK70:
Atlı varmış gibi yemek de kilo aldırıyor maalesef... kocişim öyle yediğinden bende ilk zamanlar öyle yiyordum , ikimiz de kilo almıştık sonunda... şimdi ben yavaş yemeye başladım o da bana uymaya başladı , gayet başarılı sonuç , ikimiz de kilo verdikk :KK28:

En doğrusunu yapıyorsun verirsin o zaman , bende öyle yapıyorum tatlım hem az yiyorum hemide sık :KK76:
Oyy ben bıkamıyorum ne hikmetse özellikle çıkolatayaaa , o benim kaçamağım ne yapayım :p
Sevmiyorsun demek bitanem , eşim de midem bulanırdı bu yemekten diyor , nasıl yiyorum hayret ediyorum , demek ki çok güzel yapıyorsun diyor , bilmiyor ki aşk katıyorum ona ben:KK22:

yesinler sizi askta katarmiss :) :)
oyle hakkaten kuzum.saglik.olsun huzur olsun ne yesen bal gelir insana..

dun bende eve gittim gectimmutfagin basina usudugum icin coraplaro gecirdim artik ayagima ama bi ara islandigini farkettim baktim haliya su damlamis,damlamis gol olmus resmen..
aksam gece gece onunla ugrastik.. meger lavabodan damliyomus..
eve girdiimizden beri ya mutfakta ya banyoda sorun cikiyo bu konu yuzunden..
ondan su gibi geciyo sanirim.zaman :KK70:

yesinler sizi askta katarmiss :) :)
oyle hakkaten kuzum.saglik.olsun huzur olsun ne yesen bal gelir insana..

dun bende eve gittim gectimmutfagin basina usudugum icin coraplaro gecirdim artik ayagima ama bi ara islandigini farkettim baktim haliya su damlamis,damlamis gol olmus resmen..
aksam gece gece onunla ugrastik.. meger lavabodan damliyomus..
eve girdiimizden beri ya mutfakta ya banyoda sorun cikiyo bu konu yuzunden..
ondan su gibi geciyo sanirim.zaman :KK70:
haha:KK48::KK48: aynen öyleee , zaman su misaliii :KK66:
Kıyamam kuşum yaa , tesisatta mı sorun var ki , aman hem çorap hem terlik bebeğim , sakın ayağın çıplak dolanma , kadınlar ayaklarını asla üşütmemeli :KK60:

hal oldu mu bari canım damlama işi , öyle işler çıktığında ben çok uyuz oluyorum , hele halı filan ıslandığında ... mutfağa halı koymadım sırf bu kazalardan dolayı , kilim attım bir tane daha iyi oldu , çamaşır makinesinde yıkanabiliyor hem...

Kıyamam kuşum yaa , tesisatta mı sorun var ki , aman hem çorap hem terlik bebeğim , sakın ayağın çıplak dolanma , kadınlar ayaklarını asla üşütmemeli :KK60:

hal oldu mu bari canım damlama işi , öyle işler çıktığında ben çok uyuz oluyorum , hele halı filan ıslandığında ... mutfağa halı koymadım sırf bu kazalardan dolayı , kilim attım bir tane daha iyi oldu , çamaşır makinesinde yıkanabiliyor hem...

evet ama ayaklarim yaz kis.soguk.. hatta birkeresinde agustos ayinda,disarisi sicaktam yanarken ben ayaklarimi.sicak suya koymustum :)

bu yaz daha iyiydm sanirim, evlilik yaradimi.ne :)

yok.kuzum hallolmadi daha,esim.buaksam.erken gelicek isten nasipse yapar artik insallah..
benimde hali.degil.canimda boyle daha dar,daha kucuk ama aklima gelmedi ne desem diye :$

Aynen canım bende kilim attım, çok rahat ettim bende tavsiye ederim :)

evet ama ayaklarim yaz kis.soguk.. hatta birkeresinde agustos ayinda,disarisi sicaktam yanarken ben ayaklarimi.sicak suya koymustum :)

bu yaz daha iyiydm sanirim, evlilik yaradimi.ne :)

yok.kuzum hallolmadi daha,esim.buaksam.erken gelicek isten nasipse yapar artik insallah..
benimde hali.degil.canimda boyle daha dar,daha kucuk ama aklima gelmedi ne desem diye :$
Kuzum aynı durumdayım ,hehe benim de soğuk olmaya müsaittir hep, şu an ayağımda çorap ve çetik(patik) var yetmedi terliklerden çıkarmıyorum yoksa soğuyorlar , ama yine de dikkat et canım benim... :KK19:

Evlilik yarar inan ki , Evlendiğimden beri sadece 2 kez grip oldum... normalde senede çok olurdum... :KK48:maaşAllah diyelim...
İyi inşaAllah hal olur canım ,
Hmm e sen deyince bende bilemedim , pas pas mı i yolluk mu :KK48:

Aynen canım bende kilim attım, çok rahat ettim bende tavsiye ederim :)
Evet evet şükür yaa , hem diyelim yağ kazası filan yaşadın , çıkmıyor lekesi , pahalı da değil , alırsın yenisini , halıda öyle mi , değil , yazık oluyor halılara :)

Evet evet şükür yaa , hem diyelim yağ kazası filan yaşadın , çıkmıyor lekesi , pahalı da değil , alırsın yenisini , halıda öyle mi , değil , yazık oluyor halılara :)
kızlar sanki ev dekorasyonundan konuşuyoruz gibi geliyor, ben de bişey sorayım şimdi benim mutfağım amerikan mutfak ancak biz salonda oturuyoruz, birkaç ay sonra mutfağa taşınmaya düşünüyorum, ama mutfakta koltuk falan yok, tv ve salon takımına ait yemek masası var, ben şimdi ne yapabilirim bu mutfağa yardım eder misiniz lüffen:KK43:( bu arada ev bize ait değil kiracıyız

Kuzum aynı durumdayım ,hehe benim de soğuk olmaya müsaittir hep, şu an ayağımda çorap ve çetik(patik) var yetmedi terliklerden çıkarmıyorum yoksa soğuyorlar , ama yine de dikkat et canım benim... :KK19:

Evlilik yarar inan ki , Evlendiğimden beri sadece 2 kez grip oldum... normalde senede çok olurdum... :KK48:maaşAllah diyelim...
İyi inşaAllah hal olur canım ,
Hmm e sen deyince bende bilemedim , pas pas mı i yolluk mu :KK48:

he yolluk yolluk evet :)

giyi.canim, koruyalim.kendimizi..

benimde usudu giyinsem.iyi olur.. havalsr sogudu iyice bilesin he :)
nezamandi yolcukuk bayramdamiydi

X