2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

aynen canım bende uzun zaman beklediğim için, başta zor geldi ama hemen toparladım sanırım..
şimdi arada yine gelip gidiyo ama napalım sağlık olsun.. sevdiklerimz yanımızda olsun inşallah
aminnn amin :) sağ ve sağlıklı olalım da gersisi halledilir :KK70:

kızlarr selamlarr:KK54:

tarihleri aldım, burdan yazılanlarıda kaçırmadıysam aldım..
özel mesajla atarsanız daha iyi olur sanki.. kaçırdıklarım olabilir böyle

esmamm seni alıntılamayı unutmuşum:KK22:
bende özledim ya.. açıcam neti çok zormuş gerçekten..
hem okullarda açılıyo şimdi netsiz olmazkii:KK76:

Kuşum nasıl unutursun beni yaaaa , dermişim , bana özel bir mesaj yaz diye unutmuşsun ben anladım :KK68:
Evet asla olmaz netsiz , aç neti buluşalım burda inşaAllah ,
Allah yardımcın olsun tutkum okul da başlıyoor ,bir yandan kociş derdi bir yandan ev derdii...
Rabbim yardım etsin sana :KK19:
AYRICA SANA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM , BENİ MOR RENGİYLE YAZMIŞSIN , DENK Mİ GELDİ YOKSA MOR HAYRANLIĞIMI MI BİLİYORDUN BİLMİYORUM AMA GÖRÜNCE ÇOK SEVİNDİM...YILLARDIR MOR AŞIĞIYIM BEN:KK68::KK68::KK68::KK68:

Artık minik meleğimin hareketlerini hissediyorum nasıl güzel bi duyguymuşş:KK36: pıt pıt vuruyo sırt üstü yatarken :KK73::KK22:
Oyyy kurban olunur onun hareketlerineee, pıt pıt pıt...
Ne güzeldir , sağlıkla alırsın inşaAllah kucağına :emir_bebek:

Merhaba sevgili topic sahibemiz :KK25::KK48:
Kendi adıma cidden hoşbulduuumm.. :) Çok teşekkürler sen nasılsın?? :)

Bu arada herkese günaydın canlaaaar :)) Hayırlı haftabaşlarııı :KK54:
Sizler nasılsınıız?? Benim yoğunluk devam ettiğinden ötürü ara ara gelip selam verebiliyorum ancak..Hafta sonum da dolu dolu geçti..Cumartesi okuldan arkilerim geldi onları ağırladım, gezdirdim..Dün de sevdiceğimle aylaklık yaptık derken güzel bir hafta sonuydu :) Şimdi pazartesi sendromuna takılmadan yeni bir haftaya merhaba diyorum :KK24: Ah şu ay sonunu bir görsem rahatlıycam inşallah ta...İşten gelince evimde kafama göre vakit geçirdiğim günleri dört gözle bekliyorum..

Heee bu arada saçlarımı kestirmeyi düşünüyorum demiştim ve yaptım :KK48: Upuzun saçlarımı omuzlarda önleri hafif uzun , küt bir model kestirdim..Ama nasılll hafifledim sormayın :))) Benim çetele böyle..Sizler ne yaptınız??

canim yeni sacin hayirli olsunn :) degisiklik guzek hele esinde begenmis daha ne olsunnn :)

herkeslere merhabalar kk nın hanımları :))

öncelikle şu güzel adım olan evlilik herkese hayır uğur güzellik bereket getirsin inşallah...
ben eylül geliniyim yani daha 15 günlük :))
kendimi tanıtayım...
kamuda personelim :)
eşimin ataması yeni oldu :)
24 yaşındayım:)
akdenizliyim :)

Hosgeldin canim en taze gelinimiz sensin :) bende 4.5 aylik evliyim ev haniniyim ve 23 yasindayim :)

akşama ne yapıyoruz kızlar?

gec oldu ama bende yazayim canim aksam yemekte taze fasulye ve pilav vardi.. Hemen yarinida soyliyim mercimek corbasi,firinda tavuklu patates,ve 2 gundur yedigimiz taze fasulyeden kaldi yarinda devam edicez israf yok :) artik cok dikkat ediyorm um buna ufak parcada olsa cope dokmemeye calisyorum :)

Kapuska nasipse ,geçen balık yapmıştım, yanına da lahana salatası, ordan kalan yarım lahana var , onu tüketmem lazım :KK70:
Yanına pilav yaparım herhalde... başka düşünmedim :KK48:

yaaaa benim canim kabuska cekti ama hemde nasill :) yarin ne var menude ?

Bide kizlar tek biz mi dunden kalan yemegi yiyoruz siz cok mu az yapiyosunuzz

edaam iyiyim kuzum ya napayım.. evdeyim haftaya nasipse okulum açılıyor, çok şükür artık evde oturmaktan bir hal olmuştum:KK14: netimde yok, ama olmuycak böyle açıcam neti gerçekten yapacak bişi yok:KK51:
Canim bende kendime tel istiyorumm ama biraz daha bekleyelimde diyorum bakal

Artık minik meleğimin hareketlerini hissediyorum nasıl güzel bi duyguymuşş:KK6:
pıt pıt vuruyo sırt üstü yatarken
:KK73::KK22:

oy minige bak ben buradayim annecim diyoo :-)

canim yeni sacin hayirli olsunn :) degisiklik guzek hele esinde begenmis daha ne olsunnn :)

Hosgeldin canim en taze gelinimiz sensin :) bende 4.5 aylik evliyim ev haniniyim ve 23 yasindayim :)

gec oldu ama bende yazayim canim aksam yemekte taze fasulye ve pilav vardi.. Hemen yarinida soyliyim mercimek corbasi,firinda tavuklu patates,ve 2 gundur yedigimiz taze fasulyeden kaldi yarinda devam edicez israf yok :) artik cok dikkat ediyorm um buna ufak parcada olsa cope dokmemeye calisyorum :)

yaaaa benim canim kabuska cekti ama hemde nasill :) yarin ne var menude ?

Bide kizlar tek biz mi dunden kalan yemegi yiyoruz siz cok mu az yapiyosunuzz

OH OH maşallah kuzumcuma :) 4,5 ay haa..nasıl geçti peki?

günaydın hatunlar :)
nasılsınız ..
neler yaparsınız?
ben iş yerindeyim mesai başladı ...
eşcazım da geldi şehir dışından :))
akşam otogardan aldım onu :)) sonra bi deniz havası aldık beraberce mis gibi...sonrada yuvamıza :)

nasılsınız ..
neler yaparsınız?
akşam otogardan aldım onu :)) sonra bi deniz havası aldık beraberce mis gibi...sonrada yuvamıza :)
Günaydın canım. Eşine kavuşmuşsun senin adına sevindim :)
Bende aynen senin gibi iş yerindeyim, bazen burada vakit geçirmekten işe konsatre olamıyorum desem abartmış olmam sanırım:)
Bende bugün dışarı çıkmak istiyorum, hoş burası küçük bir yer ilçedeyim ama olsun temiz hava her zaman iyidir, gerçi evimde vakit geçirmekde güzel, insan işteyken evini çok özlüyor yahuuu :) sizde de öylemi ki acaba ben mi abartıyorum yoksa :)

Kuşum nasıl unutursun beni yaaaa , dermişim , bana özel bir mesaj yaz diye unutmuşsun ben anladım :KK68:
Evet asla olmaz netsiz , aç neti buluşalım burda inşaAllah ,
Allah yardımcın olsun tutkum okul da başlıyoor ,bir yandan kociş derdi bir yandan ev derdii...
Rabbim yardım etsin sana :KK19:
AYRICA SANA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM , BENİ MOR RENGİYLE YAZMIŞSIN , DENK Mİ GELDİ YOKSA MOR HAYRANLIĞIMI MI BİLİYORDUN BİLMİYORUM AMA GÖRÜNCE ÇOK SEVİNDİM...YILLARDIR MOR AŞIĞIYIM BEN:KK68::KK68::KK68::KK68:

hissettimmi desem ne desem :)
kuzum.bende mora bayilirimmm.. banyomuda mor beyaz yaptim.. seviyorum iste moru sanada yakistirdim iyide yakisti :) :*

Oyyy kurban olunur onun hareketlerineee, pıt pıt pıt...
Ne güzeldir , sağlıkla alırsın inşaAllah kucağına :emir_bebek:

Tutkuuuu yine ben senin mesajin icine cevap yazmisimm

yok kiz olsun bede alisamadim.. telden girince gercekten karishikmis..
al canim hakettin bence sen.. bende istiyorum artk sinir bozmaktan baska bishi yapmiyo bu tel ama biraz daha idarebedeyim diyorum

nasılsınız ..
neler yaparsınız?

gunaydin canim.. kavusmussunuz ne guzel. masallah..
bende esimin is yerindeyim

okul taksidimi odemem gerek..
gelmiskende azicik gezeyim diyoeum..evde durmaktan fenalardayim..

yok kiz olsun bede alisamadim.. telden girince gercekten karishikmis..
al canim hakettin bence sen.. bende istiyorum artk sinir bozmaktan baska bishi yapmiyo bu tel ama biraz daha idarebedeyim diyorum

gunaydin canim.. kavusmussunuz ne guzel. masallah..
bende esimin is yerindeyim

okul taksidimi odemem gerek..
gelmiskende azicik gezeyim diyoeum..evde durmaktan fenalardayim..

oh gez tabi canım :)
bunalımalraaaa girme :))
okul taksidi derken kuzu?

Günaydın canım. Eşine kavuşmuşsun senin adına sevindim :)
Bende aynen senin gibi iş yerindeyim, bazen burada vakit geçirmekten işe konsatre olamıyorum desem abartmış olmam sanırım:)
Bende bugün dışarı çıkmak istiyorum, hoş burası küçük bir yer ilçedeyim ama olsun temiz hava her zaman iyidir, gerçi evimde vakit geçirmekde güzel, insan işteyken evini çok özlüyor yahuuu :) sizde de öylemi ki acaba ben mi abartıyorum yoksa :)

canım benim :)
aynen yahu ..gerçi ben iş yerinde vatandaştan başımı ara da kaldırabiliyorum...ama sizlerle olmak çok güzel...

temiz hava dediğin gibi insanın içini açıyor...ohh yaşadığını hissediyor insan..

inan ben de sen gibi evimi özlüyorum...evde vakit çok çabuk geçiyor ..mutfağa bir giriyorum hooop gitmiş bir kaç saat ..
bende plan proğram yapayım diyorum...yaşamı düzenlemeyi seviyorum..hedefler koymayı..hayaller kurmayı..
gelir gider hesabı yapmamız lazım..araba almak istiyoruz...eşimin işe gidişi 2 saat gelişi 2 saat sürüyor da maalesef...

canım benim :)
aynen yahu ..gerçi ben iş yerinde vatandaştan başımı ara da kaldırabiliyorum...ama sizlerle olmak çok güzel...

temiz hava dediğin gibi insanın içini açıyor...ohh yaşadığını hissediyor insan..

inan ben de sen gibi evimi özlüyorum...evde vakit çok çabuk geçiyor ..mutfağa bir giriyorum hooop gitmiş bir kaç saat ..
bende plan proğram yapayım diyorum...yaşamı düzenlemeyi seviyorum..hedefler koymayı..hayaller kurmayı..
gelir gider hesabı yapmamız lazım..araba almak istiyoruz...eşimin işe gidişi 2 saat gelişi 2 saat sürüyor da maalesef...
Aynen bende düzene girmek istiyorum artık ama sanırım bu bayramdan sonra olacak:) şuan evde iki erkek var ve istekleri hiç bitmiyor, ama haklarını yemeyim yardım ediyorlar, birisi kocacağım, birisi kardeşcağzım:)
Benim eşimde gidiş geliş yapıyor, üzülüyordum ona, bende bir zamanlar yapmıştım 3 sene, bu yüzden halinden çok iyi anlıyordum. ancak eşim benimkisi 30 km gidip geliyor, kıyamam size yaaa baya varmış mesafe:KK43:

Aynen bende düzene girmek istiyorum artık ama sanırım bu bayramdan sonra olacak:) şuan evde iki erkek var ve istekleri hiç bitmiyor, ama haklarını yemeyim yardım ediyorlar, birisi kocacağım, birisi kardeşcağzım:)
Benim eşimde gidiş geliş yapıyor, üzülüyordum ona, bende bir zamanlar yapmıştım 3 sene, bu yüzden halinden çok iyi anlıyordum. ancak eşim benimkisi 30 km gidip geliyor, kıyamam size yaaa baya varmış mesafe:KK43:

evet mesafe zor :KK43:
ALLAH Yardımcıları olsun herkeslerin...
düzenin bayramdan sonra mı kurcan :?
vallahi ben de bugün bi gidip eve yapmayı düşünüyorum ufaktan bişeyler ama bakalım:))
neler yapalım..senin isteklerin neler?

evet mesafe zor :KK43:
ALLAH Yardımcıları olsun herkeslerin...
düzenin bayramdan sonra mı kurcan :?
vallahi ben de bugün bi gidip eve yapmayı düşünüyorum ufaktan bişeyler ama bakalım:))
neler yapalım..senin isteklerin neler?
Kardeşim kısa bir süreliğine benim yanımda kalıyor, bayramdan sonra ailemin yanına gidecek onlar başka şehirde, kardeşim burada Kpss'ye hazırlanıyordu. Şimdi o ders çalışıyor diye çok birşeye karışmıyorum, eşimle hava almak için dışarı çıktıklarında evi temizleyebiliyorum ancak, misafir falanda davet etmiyorum bu yüzden açıkcası.
Benim mutfak dolaplarım küçük olduğu için ev sürekli kalabalık gibi duruyor, birde amerikan mutfak ancak sadece yemek masasını koydum, yani orayı daha yaşanılır hale getirmek istiyorum, köşe takımı alacağım, ama renk ve model konusunda karar veremedim. birde mutfakta çok çiçek var, çiçekleri seviyorum ama bakamıyorum sanırım, onlara da ayar vermem lazım :)
Vestiyer yaptırmamız gerekiyor, ya da ayakkabılık gibi birşey, çünkü her kadın gibi ayakkabıyı çok seviyorum, haddinden fazla almışım sanırım, şimdide koyacak yer bulamıyorum, birkaç tanesini çıkardım, gerisi kolilerde:) onun içinde fikri olan yardım edebilir mi acaba?
Benimde ne çok eksiğim varmış haberim yokmuş:) şimdilik aklıma gelenler bunlar vallahi
Sen ne düşünüyorsun peki?

oh gez tabi canım :)
bunalımalraaaa girme :))
okul taksidi derken kuzu?

okul taksidi derkeen nasil anlatsam simdi :*
bn yurt bulgaristanda yasiyorum canim, uni'ye baslamadan once her donememi desem para oduyoruz..
ordada oylemi.bilmem ama..

kizlar buarada bizim burda bu yil kurbanliklarda hastalik var.. ayirttik ama korkuyoruz..
hasta olanlari ayirt edebiliolar ama. insallah o zamana kadar bisi olmaz..
tedirginim biraz bizim kurbanlikta oyle olursa diye :/

Kardeşim kısa bir süreliğine benim yanımda kalıyor, bayramdan sonra ailemin yanına gidecek onlar başka şehirde, kardeşim burada Kpss'ye hazırlanıyordu. Şimdi o ders çalışıyor diye çok birşeye karışmıyorum, eşimle hava almak için dışarı çıktıklarında evi temizleyebiliyorum ancak, misafir falanda davet etmiyorum bu yüzden açıkcası.
Benim mutfak dolaplarım küçük olduğu için ev sürekli kalabalık gibi duruyor, birde amerikan mutfak ancak sadece yemek masasını koydum, yani orayı daha yaşanılır hale getirmek istiyorum, köşe takımı alacağım, ama renk ve model konusunda karar veremedim. birde mutfakta çok çiçek var, çiçekleri seviyorum ama bakamıyorum sanırım, onlara da ayar vermem lazım :)
Vestiyer yaptırmamız gerekiyor, ya da ayakkabılık gibi birşey, çünkü her kadın gibi ayakkabıyı çok seviyorum, haddinden fazla almışım sanırım, şimdide koyacak yer bulamıyorum, birkaç tanesini çıkardım, gerisi kolilerde:) onun içinde fikri olan yardım edebilir mi acaba?
Benimde ne çok eksiğim varmış haberim yokmuş:) şimdilik aklıma gelenler bunlar vallahi
Sen ne düşünüyorsun peki?

siizn kendi eviniz dı mı :) istediğin gibi değişiklik yapabilrisin..bzi kiradayız tatlım :)
yaşadığın alanda değişiklik yapmak insanı yeniliyor:)
ayakkabı derdi bende de var...ayakakabı kutuları var çanta gibi içine koyabilirsin tatlım :))
onu da bazaya koyabilirsin mesela...koku da vermez dışarıya :))

canlı çiçekleri hediye olarak verebilirsin yakınlarına :))
hem derdinden kurtul hem gönül al :)))

fazla ayakkabılarını kullanmıyorsan bulunduğun kaymakmalığa git sosyal yardımlaşma vakfına verebilirsin eğer tanıdıgna vermeye çekinirsen ...

kardeşine başarılar diliyorum :))

ben de gelir gider hesabı yapcam...düğün yeni olduğu için borçlar var...
kitap okumayı hızlandırmam gerekir... :)))
kilo vermem gerekiyor:KK43:
bitmeyen sızım kilolar. görüntü sıkıntı değil ama işteee sağlık için

siizn kendi eviniz dı mı :) istediğin gibi değişiklik yapabilrisin..bzi kiradayız tatlım :)
yaşadığın alanda değişiklik yapmak insanı yeniliyor:)
ayakkabı derdi bende de var...ayakakabı kutuları var çanta gibi içine koyabilirsin tatlım :))
onu da bazaya koyabilirsin mesela...koku da vermez dışarıya :))

canlı çiçekleri hediye olarak verebilirsin yakınlarına :))
hem derdinden kurtul hem gönül al :)))

fazla ayakkabılarını kullanmıyorsan bulunduğun kaymakmalığa git sosyal yardımlaşma vakfına verebilirsin eğer tanıdıgna vermeye çekinirsen ...

kardeşine başarılar diliyorum :))

ben de gelir gider hesabı yapcam...düğün yeni olduğu için borçlar var...
kitap okumayı hızlandırmam gerekir... :)))
kilo vermem gerekiyor:KK43:
bitmeyen sızım kilolar. görüntü sıkıntı değil ama işteee sağlık için
Ay canım ya seninde benim gibi benzer sıkıntıların var vallahi, hayır canım ev kendimizin değil, bizde kirada oturuyoruz. O yüzden çok değişiklik yapamıyorum maalesef, zaten baya yaptık :)
Görmüştüm o ayakkabı kutularını almalıyım:) giymiyorum ama kıyamıyorumda vermeye, aç gözlülük benimkisi de.. :KK43: utandım kendimden yazarken resmen
Çiçekler hediye geldi, onları da şimdi bir başkasına hediye vermem garip olmaz mı? o konuda endişeliyim yani.
Bizimde baya borcumuz var:KK43:( Olsun Rabbim can sağlığı versin ödenip gidiyor 11 ayımız kaldı şunun şurasında :)
Kilo dedin bitirdin beni.. :KK43: bende kilo almaya başladım, tartılmadım ama hissediyorum kilo aldığımı, yürüşüye, spora falan vaktim kalmıyor, birde yorgun olunca haliyle yemeğe bindiriyorum, benim gibi çok çabuk kilo alıyorsan yandın o zaman :KK43: Diyete başlayalım o zaman.. :) Haydi kızlar diyeteeee ama nasıl :)

kizlar buarada bizim burda bu yil kurbanliklarda hastalik var.. ayirttik ama korkuyoruz..
hasta olanlari ayirt edebiliolar ama. insallah o zamana kadar bisi olmaz..
tedirginim biraz bizim kurbanlikta oyle olursa diye :/
okul taksidi derkeen nasil anlatsam simdi :*
bn yurt bulgaristanda yasiyorum canim, uni'ye baslamadan once her donememi desem para oduyoruz..
ordada oylemi.bilmem ama..

hmm çok iyi anlamasam da uamrım çabucaktaksitler bitter rahatlarsınız :KK70:

X