2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Benimde öyle canım yavaş yavaş yapıyorum içimden gelmese de :KK70: Tatilden geldik 3 gün boyunca eşimle çalıştık evde ama mutfağı dolapları buzdolabını hallettik içim biraz daha rahat etti annemleri bekliyorum onlar hafta sonu gelirlerse buzluk için geri kalanlarını halledeceğim yiyecekler için:KK49:
Bende bi salonu temizledim cam perde duvar koltuk hepsini.sildim yikadim :KK70: ayni gun yagmur yagdi butun hevesim kacti kac gundurde yagmurlu burasi

I ilknurrr22 rüyamda seni gördüm :) bi işimiz varmış biz Ankara’ya gelmişiz geceyi sende geçiriyoruz bize yatak filan yapmışsın böyle ama sizin evde camlar çok kolay açılıyor çocuklar açmayı başarıyor diye ben uyuyamıyorum böyle bir rüya:KK45:

Ya zaten bizim burayu bi gör.. Misafirim gelecek diye balkonun camını sildim cumartesi suan bak 1 aydır rahat sılınmrmıs dersın.. Bitmedi 5 yıl olfu avm inşaatı tozları bi görsen gelen misafir sasırıyo toz bulutlqrını gordukce
Öyle oluyor maalesef dünde annem geldi balkonun camını yatak odasını falan halletti beşiği yerleştireceğiz diye aşırı yoruldu kadın inşallah bir kaç gitsin ya :KK51:

Camlar duruyor hala koltuk halı falan çok sonradan yapacağım olsun pisliği gitsin de yağmurdan bir şey olmaz :KK70:
Bizim salonun camina oyle bi yağmur degiyo ki acayip iz birakiyo hevesim kaçtı dedim cumartesi odaların camlarini sildim perdelerini yikadim dunde mutfak ve mutfagon cam balkonunu sildim :KK70:
Ay bu arads dun burda deprrm oldu bende evde ardayla tektim.balkondaydik disari bakıyoduk camin onundeydi kolum oyle bi.sallandiki ne oldugunu anlamadm ardayi alip iceri bi girdim elim ayağım titredi basladim aglamaya

I ilknurrr22 rüyamda seni gördüm :) bi işimiz varmış biz Ankara’ya gelmişiz geceyi sende geçiriyoruz bize yatak filan yapmışsın böyle ama sizin evde camlar çok kolay açılıyor çocuklar açmayı başarıyor diye ben uyuyamıyorum böyle bir rüya:KK45:
Aa hadi ya hayir olsun insallah acamazlar canim cocuk kilidi var hepsinde uyu rahatca :KK70:

Bizim salonun camina oyle bi yağmur degiyo ki acayip iz birakiyo hevesim kaçtı dedim cumartesi odaların camlarini sildim perdelerini yikadim dunde mutfak ve mutfagon cam balkonunu sildim :KK70:
Ay bu arads dun burda deprrm oldu bende evde ardayla tektim.balkondaydik disari bakıyoduk camin onundeydi kolum oyle bi.sallandiki ne oldugunu anlamadm ardayi alip iceri bi girdim elim ayağım titredi basladim aglamaya
Geçmiş olsun canım hiç haberim yoktu pek haberlere bakamadım bugünlerde :KK51: Bizimde yağmur yağdığında çok leke oluyor ama umurumda değil hatta yağsa iyi olur alev alevim :KK53:

X