2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Manyak bunlar arda beni bi kere balkona kitlemsti ve asla acmiyo bagir cagir yalvardim resmen cocuga kendi her tuvalete girdiğinde kapısını kitliyo ben girmicekmisim ayipmis cunku kendi yapiyo elini yikayip cikiyo
Ayy ben de çok yalvardımmnasıl gülüyo bi de güzel bişey yapmış gibi

İyiyim canım. 2.cocuktan vazgecmıssın :) bence bir arkadasının sozu ıcın olmasın bu vazgecme
Arkadaşımın sozu yuzunden cocuktan vazgecmedim canim sadece okuyup ise girmek istiyorum gercekten kendim için biseyler yapmak istiyorum 2. Cocugu cok istiyorum olur mu olmaz mi Allah bilir insallah herşey istediğim gibi olur. Okulu bitiririm ise girerim sonrada bi cocuk daha yaparim

İnşallah olur canım

Henüz zamanın var canım girersin o moda inşallah okula başlaması biraz yoracak seni ama Rabbim onunda kolaylığını verir elbet
Okulun 2.yili olacak nasipse canim, gittigi icin simdi daha rahat olur biliyor artik neyin ne oldugunu yani :)

PembeLokum aman okul deme bana.
1 tanecik devlet sinavi deniyor o kaldi yok anam vermiyorlar gecemiyorum..
6,7 ogretmenin icinden heptemi ayni kisiye denk gelirim.. normal sinavi vermeyen ogretmenin yanina dusuyorum 3 keredir yine vermiyor tabi..

insaAllah eylulde tekrari var, artik bu sefer gecerim cidden 2012 de basladim, hic sinavlari atlamamama ragmen yok gecemiyorum

I ilknurrr22 seker000 PembeLokum aman gercekten cok meraklilar kilitlemeye..
cok sukurki bir yaramazlik yapmamislar
Ayazda beni balkona kilitlemisti, Allahta acti sonra . Kilitle degil ama su kapi koluyla kiltilenen kapilardan, acamaz sandim ama cti yine bari

MutluBulut_ nasilsin edam, gel gel arada :)

Bizim kapida oyle canim kilitle degil koluyla kitleniyo tek kol var oda icerde tam yaramazlar

Aynı canım valla bildigin gibi işte sen nasılsın
Oku canim sende valla cok pişmanım 5 senedr niye bos bos beklediysem
Ya bazen tam dıyorum evet calıs eda so ra o ıstek azalıyor ve kalıyor.. Ödemesını yapmadıgım bır bolumum var benım 2 yıllık sosyal hızmetler 2 yık okudum ama derslerın ancak yarısını verebildim. Tekrar öderden devam edersın fıyorlardı ama emınde degılım

I ilknurrr22 evet aynilarindan. onlarda zor aciliyor. Hadi simdi acarlar ama kucukken zorlaniyordu

MutluBulut_ iyi bende buna sukur canim
Bencede hevesin varsa oku ,illa lazim oldugu zamanlar oluyor.

Beni bu ara acayip calisma hevesi aldi. En cokta boyle kucuk butik gibi biyer istiyorum, kiyafetler vs satayim ama gitmez herhalde ..

Hıc bulasma canım cocukla anca yoruldugunla kalırsın :/
Yaa tutkum ben son zamanlarda acayıp kafama takıyorum hersryı fazlaca arttı bu durum ama herseyı bunalıyorum ya patlıvak gıbıyım..off off :/ pqzartesi tatile gidicez ve ben oraya bu srkılde gıtmek ıstemıyorum rahat olmak ıstıyorum ama yok

Aynen benmde sosyal hizmetler ve is alani cok iyi mutlaka oku benimde 1. Senenin sinavlarina girdim ama zayiflarim var tam dugun oncesi oldugj icin okumadan isaretleyip cikmistim 2. Siniftan devam edip zayif dersleri mi vercez yoksa 1. Siniftan mi.gircez sınavlara

Hepimizi almis bi çalışma hevesi evde cok bunaldim gerçekten bunalima giriyorum kendimi hic bi ise yaramiyomusum gibi hissediyorum onceden arda uyuyunca uyurdum iş yapardim smdi kendimi ise yaramaz hissettiğim icin kitap okumaya basladim ve o kadsr ozlemisim ki kitap okumayi

İyi bayramlar canım.
Senındr 2 yıllık mı? Ben 2 yıl devam ettım ama ıkı yıldan derslerım var 2 yıllık bolum 4 yılda bıter sanırım. En son 2 yıllıkların pek işalanı yoktu degısmıs mı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…