2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 oyle dusunme canim, bosver kim ne derse desin ailen var, yuvan var, kucuk bir aşkın oglum var cok sukur.
Evet okumak, calismak guzel birsey ama calisip emegini ailen icin harcaman bence daha guzel.

Yaşi basi gelmis ama hic evlilige odaklanmayip deli gibi calisan, okuyanlari ben hic anlamadim , anlamamda herhalde..

Eger hazirsan bencede hayirlisiysa 2.ye niyetlen , onuda biraz buyutunce nasipse istedigin sekilde baslarsin calismaya vs.. hem yasin daha genc

PembeLokum kuzum cok istiyorum ben 2., ayazda cok istiyor ama paikolojik olarak hazir degilim. Panik atak icjn kullandigim ilaclar cok ta iyi gelmedi acikcasi bu ara yine tekrarliyor
. bu yuzdende niyetlenemiyorum
Hayirlisi artik.

nehirnil111 duman91 iyi bende sagolun kizlar, halime sukur

yazı gecirmeye calisiyoruz.. Eylulde ayaz okula gidince işe baslamam gerek ama hala o moda gecemedim.
Ana okulundan yer cikmazsa nereye baslarim bilmiyorum
Henüz zamanın var canım girersin o moda inşallah okula başlaması biraz yoracak seni ama Rabbim onunda kolaylığını verir elbet

Ciddi misin canım hiç duymamıştım..sevmiyorum ama yerim papatya çayını da sevmeden içiyorum..

Anladım canım genelde kilo aldırıyor onlar ben de kullandığım dönem 10 kilo almıştım..sonra hemen verdim..hiç takma kafana kilo dediğin verilir milleti de salla onlar hep eleştirecek bişey bulurlar zaten.. sen iyi ol da♡ Rabbim hepimize şifa versin inşallahh

Canım ya haklısın üzülmekte payavatsızlık etmiş.. boşver onu bak senin de maşallah dünyalar tatlısı oğluşun var.. o herşeye değer..

benim de sıra arkadaşlarımdan biri doktor biri hakim oldu mesela..ben de bazen düşünüyorum çabalasaydım böyle bi mesleğim olsaydı ama işte herşey kısmet neyse ki açıktan bitirdim. . Herşeyin hayırlısı olsun diye dua ederim hep hayırlısı böyleymiş demek..

ama sen de kafana koyduysan yaparsın açıktan bitir ehliyet te çıkar (ben de çok istiyorum kullanmayı biliyorum ama malesef cesaretim hiç yok trafiğe çıkmaya)

Rabbim hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlat versin isteyen herkese inşallah

Bu aralar benim de aklımdaydı tutkku seker000 I ilknurrr22 neden ikinciye niyetlenmiyorsunuz diye soracaktım
Ben küçük olduğunu düşünüyorum canım yaa ikisine yetememekten korkuyorm ki yetemem biliyorum..bu ara takıntılarım yine arttı malesef bakalım Rabbim hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlat versin hepimize çocuklarımızı bağışlasın hertürlü kötülükten korusun inşallahh♡

Istiyorum ama suan degil ikinci olursa aciktan okuyamam ders calisamam ki senin mesleğin oldugu icin ise istedigin zaman baslayabilirsin ama benim once okumam gerekiyo 2 sene cocuk yapamam yani

Istiyorum ikinciyi ama dediğim gibi en azindan aciktan okuyup bitirsem ondan sonra yaparim ikinciyi de cunku iki çocukla imkansiz okuyamam ders çalışamam

Valla kafaya taktim aciktan bitirseydim bende keşke niye beklediysem kac senedir bittikten sonra ikinci cocugu yaparim artik Allah nasip ederse

Anladım çanım allah ferahlık versin mezun oldun mu kuzum sen

Ay arkadaşlar, haberlerde duyardım işte çocuk kendini kilitledi odaya itfaiye çıkardı vs.. hiç başıma geleceği aklıma gelmezdi. Bugün kızım yatak odasına girdi ve kapıyı kilitledi iyi mi

Eşimi çağırdım hemen tabi aklıma da hiçbir şey gelmiyor telefonum da bozuk kimseyi arayamıyorum eşime attığım msjı görmüş Allahtan pek msjlara bakmaz çünkü

Neyse önce kızımı sakinleştirdi babası sonra kilitlemeyi başardıysa açmayı da başarır mantığıyla yapabilirsin şöyle böyle hadi bakalım aslansın yaparsın gaza getire getire açtırdı kilidi :) açtı çıktı vallahi ben umutsuzdum kapıyı sökeriz diye düşünüyordum açıkçası

Bu da öyle bir macera oldu bugün ben tabi tüm anahtarları toplayıp kaldırdım:)

Ayy Allahtan ucuz atlatmışsınız canım odanın penceresi falan açık olabilirdi Allah korusun..

nedir bunların kilit merakı yaa benimki de bikaç gün önce beni odaya kitledi.. telefonum da odanın dışında tabii gülüyo dışarda "seni kitledimmm:))" diye "hadi kilitlediğin gibi aç" dedim biraz ısrar sonucu açtı neyse ki.. tabii ben nasıl ter döktüm içerde ..

Ay yaramaza bakar mısın, bunların becerikli olmasına sevinsek mi üzülsek mi bilemedim

Bende camlar hep açık canım ama hikaye atıyordum da göemüşsündür güvenlik kilidi var.. 1. Kat zaten merdiven uzatıp güvenlik kilidini kırıp camdan gireriz diye düşündüm filan öyle neyse ki açtı

Benimkide gecen gun kahvalti yapmamak icin kendini banyoya kitledi acmiyoda geri torna vidayla actim bi ara da dis kapiyi acip kosup gidiyodu kilidi acip simdi kapiyi kitleyip anahtari da ustunden aliyorm gece felan kaçar haberimiz olmaz

Manyak bunlar arda beni bi kere balkona kitlemsti ve asla acmiyo bagir cagir yalvardim resmen cocuga kendi her tuvalete girdiğinde kapısını kitliyo ben girmicekmisim ayipmis cunku kendi yapiyo elini yikayip cikiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…