2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Öyle canım amin :)) hazırlıklar ne alemde
Şuan iyi gidiyor canım çok şükür buzlukları doldurduk kız kardeşimde hamile hatta son haftaları diyebilirim o yüzden bir ona yaptık geçen hafta bu hafta sonu bana yapacağız Kıyafetleri falan aldım gibi eksik biter mi tabi deterjanla şampuanı yeni aldım internet kolayıma geliyor hafta sonu kıyafetleri yıkar yerleştiririz dedik hayırlısıyla kardeşim doğum yapınca Eylül ayımız iptal olur çünkü annemde gelemez

Oy ne guzel beraber buyurler :) keske bir kız kardesım olaydı dedım bır kez daha bak :)) dogru annen eylulde onda ekımde sende olur kadın artık onun neyi olacak :) senin dügün sonrasıda gelen gıden coktu dımı

Oy ne guzel beraber buyurler :) keske bir kız kardesım olaydı dedım bır kez daha bak :)) dogru annen eylulde onda ekımde sende olur kadın artık onun neyi olacak :) senin dügün sonrasıda gelen gıden coktu dımı
İnşallah nasip olur canım Erkek onunda Aynen çok gelen giden oldu aynısını yaşamam herhalde

Ev kredisi devam ediyor dimi sizin için yine dr kac srnr olfu sız evlenrlı 4 mü kolaylanmıstır bıraz
4 oldu canım çok şükür kolayladık belki biraz çalışmadan idare ederim diye de düşünebiliyorum bazen ama bakalım iş yeri tazminatımı mı verecek yoksa izinlerini kullan gel mi diyecek beklemedeyim benim yerime burada fatura kesecek biri de yok açıkcası müdür tek başına idare edemez gibi geliyor ya geçici bulacak ya da beni çıkaracaklar

Gönlünden nasıl gecıyorsa öyle olsun ınsallah kuzum :) evet 1 senede uzun bir zaman tabi. 3 yaşına girecek biz hrp dipdibeyız calıstıgımı dusunemıyorum gecen cumartesi eşim evdeyfı yagmurluyfu havada bende yıneeee diyetısyene gıdoyordum dedım kızım babanla dur bir agla bir boyun buk apartman kapısından sesine geri döndüm :) sanırım şu zamana kadar 2 krz kuaför 1 kezde pazara onsuz gıttım

Maalesef anneye yapışık oluyorlar nasıl büyütürsen büyüt en ihtiyacı olduğu zamanlar onları da anlıyoruz işte biraz fedakarlık istiyor

Bende ayni canim ev is güç tatile gittik geldik bayramda geldiğimden beri butun isler gozumde büyüyo
Benimde öyle canım yavaş yavaş yapıyorum içimden gelmese de Tatilden geldik 3 gün boyunca eşimle çalıştık evde ama mutfağı dolapları buzdolabını hallettik içim biraz daha rahat etti annemleri bekliyorum onlar hafta sonu gelirlerse buzluk için geri kalanlarını halledeceğim yiyecekler için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…