2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

bulantilarla dolu dizgin geçiyor canım. şu dönemi bi atlatsaydim bunaldım artık..

Ay sen de annem gibisin galiba ev işi koliği:)

Yapmak istemiyorm bazen bugunde yapmicam diyorum ama yine yapiyorm

:)
Ben ev işlerinden çok bıktım ya başa çıkamıyorum baş edemiyorum yetiştiremiyorum yemek yapsam süpürme kalıyor onu yapsam çamaşır kalıyor hepsi bir arada mümkün değil olmuyor artık umudumu çocukların okula başlamasına sakladım ki o zaman da ben iş hayatına geri döneceğim :) işler kalacak gene :)

İyiyim çok şükür kuzum biraz karaciğer enzimlerim hafif yükselmiş sebze ağırlıklı besleneceğim bir süre Belli oldu tabi kuzu erkekSen nasılsın

oy bir pasa daha geliyor nasipse desene
hmm dikkat et bakalim canim, insaAllah normale doner

kajuyu seversen onuda eklesen canim listene? Oda nerdeyse bir antideresan kadar gucluymus

panik atak icin antideresan kullaniyodum ocka ayindan beri, simdi birakiyorum yavastan.. ama yaklasik 7 kilo aldirdi. Buda beni daha bi bunalima sokuyor. Evet saglik olsun ama resmen zor oturup.kalkar oldum, birde tabi milletin hamileyim diye dusunmesi beni iyice geriyor
Kime ne ister kilo alirim, ister zayiflarim aman..

duman91 oy buda elifinki gibi bulantili gececek desene
az daha sabir hafifler artik yavastan belki

PembeLokum ben gecen aylarda salmistim iyice temizligi.. boya yapilacakti zaten ev pis ne ugrasayim diye hic trmizlik yapasim.gelmedi
ama simdi haliyi, avizeyi vs degsitirdik, duvara yapistirmali saat vs yaptik evin bi havasi degisti hevesle temizliyorum inan

I ilknurrr22 aa tasindilarmi
zaten anne veya kv yanina gidince illa kilo aliniyor ya

İnşallah canım benim sağolasın sen nasılsın

aynen canım elifteki gibiyiz şuanda umarım ondaki kadar uzun sürmez.. temennim birkaç hafta sonra tamamen geçmesi..
Sende iyisindir inşallah?

Ben hepsine yetisiyorumda iste dinlenme gibi bi seçeneğim kalmiyo her gun evi.topla arkasindan supur tuvaletleri yika ardaya ogle yemegi yedir aksam yemegini yap makyaj yap hazrlan ardayi parka gotur gelince sofrayi hazrla salata yap yemek ye derken bitti aksam oldu

Aynen canim tasindilar orda bi dukkan actilar tekrar artik gelemezler buraya ya kilo mu almisim yoksa adet olcagim icin miydi anlamadm adet oldum suan 58.7ye geri dusmusum 55e dusene kadar rahat yok bana

Kizlar ben 2. Cocuk fikrinden tamamen uzaklastim galiba cok istiyorum ama vazgeçtim galiba aciktan okudugum bolumu bitirmeye karar verdim ve ehliyet alıp araba kullanmaya ise girmeye bide ise girdikten sonrada ne.zaman isterim 2. Cocugu bilmiyorum tabi hersey istediğim gibi olursa en yakin arkadasim cocuklugum benim sayemde lise 1 de ikinci kez kalacakken ogretmenleriyle twk tek konusup odev alip sabaha kadar 10 sayfa odevini yazdigim arkadaşım ikimizinde dersine giren tarih hocasinin dedigi lafi unutmamis bana soyluyo ogretmen sana okursun guzel yerlere gelirsin banada evlenirsin sen okuyamazsn dedi bak ben okuyorm sen evlendin diye laf soktuktan sonra ki ben evlenmeyi sectim okusam cokta iyi yerlerde okurdum onun okudugu 2 senelik baraj puaniyla girdigi unv. Olmasina ragmen bunlari söyleyince insan bi sinirleniyo cok dolmusum kizlar kusura bakmayın

canım hiç üzelme dert etme, hiçbirşey için geç değil. Bende üniversiteyi dışardan okudum 2 yıllık, şimdi tekrar sınava girdim tamamlayacağım 4 yıllığa. 2 yıllık okuduğum Adalet bölümünden mezun olurken diploma puanım biraz yüksek olsaydı DGS'ye girecektim Hukuka geçmek için ama maalesef fule yakın yapmam gerekiyordu o yüzden çalışmayı bıraktım ancak hiçbirşey için geç değil hayallerinden vazgeçme. tabi iki çocukla herşey daha da zor olur o yüzden erteleyebilirsin ancak bu seferde çocuk yapmak istediğinde geç kalmışım psikolojisine girmeyeceksen hayallerine öncelik ver.
Arkadaşının sözlerine çokda kulak asma boşver, bizde arkadaşımla ders çalışırdık, hatta ona ben anlatır, sorularını ben çözerdim. Ben kısa yoldan işe girmeyi tercih ettim (tercih etmek zorunda kaldım o anki şartlardan dolayı) o ise ders çalışmaya devam etti, Hukuk kazandı, okudu. şuan avukat, bense katibim... Hayat bütün bunların yaşanması gerekiyormuş

Ya benden daha iyi yerlerde de olsun hic onemli degil sevinirim mutlu.olurum ama o sozu ona soyleyen bizim ogretmenimizdi bana laf sokmak icin beklems resmen senelerce benm aldigim unv. Puani 4 yillik univ. Yetiyodu ama ben sevdigim kişiyle evlenmeyi tercih ettim okumadim açıktan yazdim haftanın 7 gunu beraberdik 4 5 yaşlarından beri.arkadasiz olacsk sey mi

Ay canım ben bir çorba dahi yapamıyorum ya yapmak istiyorum aslında evin dağınıklığı artık gözüme batıyor ama çocuklar beni bırakmıyor ki sürekli benle oynamak istiyorlar senin oğlan kendi kendine takılıyor mu nasıl yapabiliyorsun bu kadar iş bir günde baştan ama alıştırdın sen di mi ben baştan alıştırmadım Evi bile süpürmeme tepki veriyor biri fişini çekiyor diğeri üzerine oturuyor yaptırmıyorlar :) bir şeyler yapmaya kalktığımda genelde kavga ediyorlar birbirlerine sataşıyorlar bu sefer o nedenle tüm gün öyle evcilik, atçılık, kovalamaca, hoplama zıplama öyle geçiyor sadece oğlan gündüz uyuduğunda kızıma biraz tv açıp yemek yapıyorum o kadar o da yarım saat sonra geliyor yine oyun oynayalım anne diye

Üzülme canım madem o kadar zamandır berabersiniz çok üzerinde durma Emin’im o da sana güzel şeyler yakıştırdığı için öyle demiştir kötü niyeti yoktur aslında çok geciktirmeden ikinciyi de dünyaya getirip onu da biraz büyütüp bu sefer kariyere yönlenebilirsin istersen yaşın genç çünkü benim eşim 28 yaşında canım diyor ki ben de hukuk okuyayım mesela.. ben de diplomalı ev hanımı oldum resmen çalışma hayatına giremedim ben de üçüncüyü de istiyorum o da olsun büyüteyim işe başlayayım diyorum da eşimi ikna edemedim :)

Ardada surekli oyle fisini cekiyo supurgeyi kapatiyo oyun oynayalım diye bende isimi bitiriyim oynayalım bekle sen beni icerde diyorum mecbur bekliyo zaten 3 bucugs kadar butun isim bitiyo sonra parka goturuyorm iki saat her gun mutlaka sabah kalkinca oynuyorum biraz biraz tablet izliyo oyle surekli izletmiyorm ama

Ay gerçekten masallah sana ben inan düşünemiyorum suan cok.istiyorm bide kizim olsun ama ehliyet almak istiyorm ise girmek istiyorm

Ay gerçekten masallah sana ben inan düşünemiyorum suan cok.istiyorm bide kizim olsun ama ehliyet almak istiyorm ise girmek istiyorm

Canım yaparsın hepsini de inşallah sen ikinciyi istiyor Musun istemiyor Musun öncelikle ona karar ver istiyorsan eğer daha fazla zaman geçmeden olsun ki onu da büyüt artık çocuk defterini kapat ne yapmak istiyorsan yap Allah ın izniyle :) bol bol dua et hayırlısıyla bir de kızın olsun

Eğer ben çocuk defterini kapatsaydım 2 sene sonra oğlum 4 kızım 5 yaşında ikisi de anaokuluna başlamış olup ben de iş hayatına geçiş yapacaktım toplamda 5 yıl 2 çocuktan sonra :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…