2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kizlar nerelerdesiniz
Bisey sorcam size seker000 seker000 tutkku tutkku PembeLokum PembeLokum
Menenjit aşısı yaptirdiniz mi duydunuz mu yada dusunuyo musunuz tutkucum sizin orda asi takviminde var mi bu asi
Kafam cok karisti turkiyeye baska ulkelerden gelenler yüzünden yaptrilmasi gerekiyo felan diye okudum ozel bi asi bizde asi takviminde yok eczaneden alıp ozel hastanede ozel cocuk doktoruna yaptirabiliyomsz

Kizlar nerelerdesiniz
Menenjit aşısı yaptirdiniz mi duydunuz mu yada dusunuyo musunuz tutkucum sizin orda asi takviminde var mi bu asi
Kafam cok karisti turkiyeye baska ulkelerden gelenler yüzünden yaptrilmasi gerekiyo felan diye okudum ozel bi asi bizde asi takviminde yok eczaneden alıp ozel hastanede ozel cocuk doktoruna yaptirabiliyomsz

Ben iki yaş aşılarıyla beraber doktora danışarak tabi tek doz olarak yaptırmıştım canım yaptır muhakkak

Bu arada geçen gittiğiniz dinozorlu transformersli yer neresiydi

I ilknurrr22 PembeLokum PembeLokum

yazamadim bir turlu ya.
cok sukur atlattik. ama o gece zoe gecmisti, 2 kere duşa falan koydum, antibitotige basladik zaten sabah olunca

ilknurcum asilarin isimlerini inan pek bilmiyorum. belki varmistir ne verildiyae onu yaptirdik, oyle ozellikle ayri bir asi yapilmali diye birsey denmedi

Lokum yaptirmis, yaptir bence sende. korkuyorum bu asilardan ben ya. yaptirsan dert, yaptirmasan bir dert yani

tutkku tutkku canım çok geçmiş olsun bayadır girmemiştim yeni gördüm çok şükür atlatmışsınız ben de çok korkuyorum ateşten Allah bütün çocukları korusun her türlü hastalıktan inşallahh sen nasılsın

Kizlar nerelerdesiniz
Canım ben 2.ay karma aşının içinde var diye biliyodum sen yazınca araştırdım aynen ayrıca yapılıyormuş..en iyisi aile hekimine sormak bence o yönlendirir

I ilknurrr22 PembeLokum PembeLokum

yazamadim bir turlu ya.
cok sukur atlattik. ama o gece zoe gecmisti, 2 kere duşa falan koydum, antibitotige basladik zaten sabah olunca

ilknurcum asilarin isimlerini inan pek bilmiyorum. belki varmistir ne verildiyae onu yaptirdik, oyle ozellikle ayri bir asi yapilmali diye birsey denmedi

Lokum yaptirmis, yaptir bence sende. korkuyorum bu asilardan ben ya. yaptirsan dert, yaptirmasan bir dert yani
Bende korkuyorm valla sasirdim ne yapacagimi gecmis olsun tekrardan sizede

Canım ben 2.ay karma aşının içinde var diye biliyodum sen yazınca araştırdım aynen ayrıca yapılıyormuş..en iyisi aile hekimine sormak bence o yönlendirir
Varmis galiba bende duydum oyle bisey ama o farkli turuymus menenjitin bu arap ulkelerinden gelenlerden dolayı artms doktora sorcam bende

tutkku tutkku aşıları yaptırmak lazım canım çünkü Türkiye’de maalesef göçmen çeşidi ve sayısı fazla olduğu için yıllardır görülmeyen çocuk hastalıkları ortaya çıktı ve can alıyor. Geçen yaz el ayak hastalığı vardı bu sefer menenjit var ben kızıma yaptırdım Oğluma da yaptıracağım bunlar aşı takviminde yer almıyor. Bir de yeni çeşidi çıkmış onu da yaptıracağız iki çocuğa da. Türkiye de durumlar sıkıntılı anlayacağın.

tutkku tutkku oğlunun okul nasıl gidiyor faydalı oluyor mu

I ilknurrr22 seker000 seker000 çocuklarınızı ne zaman okula vermeyi düşünüyorsunuz ben 4 yaş olarak düşünüyorum bu Haziran’da kızım 3 yaş oluyor :)
Bu sene bi aktivite olarak biseylere bakcam bizim eve yakin bi aile yasam merkezi var onun disinda 5 yasinda direk anaokuluna gönderirim heralde canim

Bu sene bi aktivite olarak biseylere bakcam bizim eve yakin bi aile yasam merkezi var onun disinda 5 yasinda direk anaokuluna gönderirim heralde canim

Anne çocuk oyun grubu gibi şeyler mi canım? Bazen ben de oyun gruplarına götürüyorum çocukları lakin başedemiyorum ikisiyle birden:)

Oğlun da pek yakışıklı maşallah:) Doğum tarihlerini karıştırıyorum seninki yıl hangi aydı

tutkku tutkku oğlunun okul nasıl gidiyor faydalı oluyor mu

I ilknurrr22 seker000 seker000 çocuklarınızı ne zaman okula vermeyi düşünüyorsunuz ben 4 yaş olarak düşünüyorum bu Haziran’da kızım 3 yaş oluyor :)
Canım ben 6 yaşında düşünüyorum.. daha öncesinde yaz okulu gibi bişey olabilir 2 ay filan.. ama bana göre 4 yaş hergün okula gitmek için küçük bi yaş..

evet yaşıtlarıyla vakit geçirmesi güzel ama sıkılsın istemiyorum . Küçükken ben okulu pek sevmezdim de empati yapıyorum:deli:

Anne çocuk oyun grubu gibi şeyler mi canım? Bazen ben de oyun gruplarına götürüyorum çocukları lakin başedemiyorum ikisiyle birden:)

Oğlun da pek yakışıklı maşallah:) Doğum tarihlerini karıştırıyorum seninki yıl hangi aydı
Kres gibi aslinda canim ama 45 dk felanms sordmda gecen gun bende o sirada spora yaziliyim ona gidiyim diyorum aynı yerde 29.01.2016 canım insallah buyuyuncede yakisikli olur :KK70:

Canım ben 6 yaşında düşünüyorum.. daha öncesinde yaz okulu gibi bişey olabilir 2 ay filan.. ama bana göre 4 yaş hergün okula gitmek için küçük bi yaş..

evet yaşıtlarıyla vakit geçirmesi güzel ama sıkılsın istemiyorum . Küçükken ben okulu pek sevmezdim de empati yapıyorum:deli:

E canım 6 yaşında 1. Sınıfa başlıyorlar anaokuluna göndermeyecek misin:)

X