2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

daha degil ama istiyorum canim, Rabbim bilir hayirli zamani ama psikolojik olarak hiiic hazir degilim

Ceyda nasil, krese felan verecekmisin

Bugun yine geldik baska doktora, tiroid bezinden suphelendi, ogleden sonra detayli bakacak.
Zaten 2-3 aydir orada bir sey takilmis hissi oluyordu , ozellikle aglarken ..
kesin var bir seyler :/

daha degil ama istiyorum canim, Rabbim bilir hayirli zamani ama psikolojik olarak hiiic hazir degilim

Ceyda nasil, krese felan verecekmisin

İyi canım cok sukur. Yok okul öncesi sene ancak onun dısında dusunmuyorum canım. En azından sonradanda olsa ıstedıgıne karar vermıssın ben koyafet vs saklıyorum ama neden bilmiyorum
Tutkum cok gecmıs olsun insallah kötü bişey degıldır. İlacla falan tedavi ediliyor mu

Belli olur tabiki canım gorumcemde de pko var ama 3 çocuğu var bazılarını etkilemiyo galiba
Çok stres yapiyosun herşeyi kafana takiyosun canım biraz kendini rahat bırak

Bugun yine geldik baska doktora, tiroid bezinden suphelendi, ogleden sonra detayli bakacak.
Yeni okudum naptin canım bayadır girmiyorum bende hep unutuyorum bugün unutmadan yazıyım dedim

Yaa insallah bu ameliyat son olur canım Allahın takdiri sen bisey yapamazsın ki insallah başka bi sorun çıkmaz

Kizlar nasılsınız
Bi haftadır girmiyorum daha doğrusu unutuyorum sürekli elime alıyorum telefonu başka biseye bakıp çıkıyorum

Çok geçmiş olsın canım..ne dedi doktor inşallah bişey çıkmamıştır..büyük ihtimal yine strese bağlıdır canım yapma dicem elinde değil en iyi ben biliyorum..inşsllah önemli bişi yoktur

İnşallah bu son olur canım Rabbim şifasını versin inşallahh

Kizlar nasılsınız
Bi haftadır girmiyorum daha doğrusu unutuyorum sürekli elime alıyorum telefonu başka biseye bakıp çıkıyorum
Çok şükür canım..ben hâlâ bez işiyle uğraşıyorum.geceleri de bağlamıyorum artık yapıyo tabii dün baya yapmıştı buz gibiydi uyanınca..bi de kendi lazımlığı dışında tuvalete yapmıyo..birinin evine gidince falan da şişeye yapıyo..inşallah alışır tamamen. .
Sen nasılsın arda nasıl

I ilknurrr22 seker000 MutluBulut_

yani karin agrisiyla gittim beni tiroid bezi makinasina aldi vs simdi dusundukce cok anlamsiz buluyorum.
Neyse birsey yok dedi iyice bakti ultrasonla.
Ama oncesinde her eliyle kontrolunde suohelenmisti. Hatta yatirdi yine eliyle dokundu ilk var gibisinden endiseli sesler cikardi hani iste dedim kesin kotu birsey.
Zaten korkudan bir haldeyim o da oyle yapinca dusunun halimi

Cok sukur normal dedi ama hormonlar vs hersey icin kan vermemi soyledi.
Demin verdim bakalim sonuclari bekliyorum, sonra tekrar gidicem yanina nasipse

Cozemedim su karin agrimi, haftasonuda devam etti. Nedense bagirsak iltihabi/kolit mis gibime geliyor ama nedense hic uzerinde durmuyorlar. Ultrasonla bakmadi bile bagirsaklarima soyledigim halde olabilir mi oyle diye

2 3 hafta once gastroentroloji dr bakti sadece oda birsey yok demisti

Amam bilmiyorum artik, psikolojik dicem ama nereye kadar psikolojik olacak agriyi hisdediyorum, agrim var hem tiroid bezi yerinde hem karnimda ..

ilknurum bende inanmiyorum PKOlarin hamile kalamayacagina, Allah ol der ve olur cunki.
Herseyin hayirli zamani vardir

MutluBulut_ sorma bende sakliyorum, birazini verdim kuzenime, digerlerini anneme gonderdim duruyor, birazi bende .. aman ne cok kiyafet alinmis cidden :/

seninki daha kucuk zaten zorunlulukta yoksa bosver kendin buyut daha iyi.
Tek iyi yonu ortama giriyor, farkli seyler ogreniyorlar.
Ama ayazlarla beraber bazi kucuklerde var Ceydayla yaşit , ay olarak farklari olsun anca. O kadar kucukte nebileyim cok anlamsiz gondermek . Hadi mecburen calisman gerek ve bakacak kimse yoksa yine tamam ama

seker000 usutuyormu acaba kendini canim
uyandirip yaptiriyomusun. Ben ilk zamanlar uyandirip yaptiriyodum .
Veya fark edersen degistir uykusunda. Ben ustunu vs terleyince degistiriyorum. Gozler kapali, yatar pozisyonda ama kollarini vs giyiyor pijamasinin nasil masumlar nasil

Selamlar

tutkku canIm dış gebelik ya da kimyasal gebelik çok tehlikelidir öyle bir şey olsa zaten çoktan anlaşılırdı diye düşünüyorum

Karnın da neden ağrıyor acaba öyle, şiddetli mi? Yalnız pko olmana şaşırdım gerçekten hamile kalmak için epey uğraşıyorlar pko ağrı yapıyordur?

aynen canim ocak ayindan beri kac kez agri var diye gittim dr, hep enfeksiyon diyip antibiyotik verildi ama hic pko demedi.
baska doktora gittigimde o soyledi detayli bi sekilde gosterip anlatti herseyi.
bi baska dr daha ciktim ondan sonra oda bisey demedi, dedim onceden boyle boyle dediler varmi diye, kem kum edip var dedi ama onun icin cok tahlil vs yapiliyormus benimde o kadar ileri derece degil sanirim oyle gerek duymadi pek onemsemedi acikcasi.
Agrilarim okuyor ve regl surem kisa demekki bu yuzdenmis, keske sene basindan beri kac kere gittigimde soyleselerdi

%100 birseyimin olmadigini soyledi.
tahliller normal cikti ama karnimin agrisini cozemedim. Sadece kan alindi bu arafa idrar felan alinmadi ama ne yukarda ne asagida enfeksiyon yok dedi.
neyse fazla kurcalamayacagim bakalim agrilar devam ederse bakicam artik.
cunki afedersiniz ama bazen buyuk abdest renginde acilma soz konusu oluyor canimi sIkan bu.

Bizden birinde daha vardı kimde vardı hstıtlayamadım ona sorabilirdik ağrı yapıyor mu diye

Ama bu forumda çok pko lu var birine denk gelirsen sorabilirsin

Al işte genç Yaşta evlenmenin sana bu faydası oldu bak iyi ki oğlun dünyaya gelmiş ilerde çünkü daha da zorlaşabilir

birde sari kantaron cayi kullananiniz varmi
onu icmeye baslayip iyiiice rahatlamaya karar aldim artk
bi ara 2 gun ictim ama biraktim sonra basimda agri olunca. guclu bir bitki sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…