2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

tutkku iyiyim canım çok şükür

Oğlunun mu b12 düşük çıktı? Balık yemeyi seviyor mu haftada iki gün balık yedir

I ilknurrr22 yaramazlarla bu aralar iyi gidiyor ablası kardeşine iyi davrandığı sürece mutlu medut yaşıyoruz bazen tutuyor deli damarları sürüyor bir kaç gün o zaman kötü oluyor :) senin oğlan nasıl? Çocuklar da resmen büyüdüler ya memeden kesildiler, bezden kurtuldular:)

evet seviyor canim.
her hafta duzenli yiyorduk, tam iyi duzene soktum derken okulabbaslayinca karisti duzen.
orda haftada 1 veriyorlar, ne kadarini yiyodur bilmem ama ..

yine uzerinde durmam gerek, versem iyi olur.
gerci sadece yemekle alinabilecek bir sey degil, illa lazim sanirim takviye.
cunki yese bile B12'yi vucud ememiyormus falan oyle okumustum, emilmeden direk cikiyor yine vucuttan hani

Ben senelerce doğum kontrol kullandım evlenince bıraktım kendiliğinden regli oluyorum. Soğan suyu + hayıt ve aslan pençesi çayları bu konuda çok iyi öneririm

Ben de kendimde troitten şüpheleniyorum canım dediğin gibi ağlayınca orası ağrıyor bizim ailede de ırsi çok kişide var.. gidip baktırcam bi türlü fırsat olmıyor..

Karın ağrın nasıl oldu inşallah iyidir

Geçmiş olsun canım nasıl oldu arda..inan bizimkiler aynı geçen sabaha kadar öksürdü yalvardım bi yudum su iç yok içmedi..

Ne yaptınız canım başladınız mı b12 ye? Kreşle arası nasıl oğlunun? O kreşteyken sen napıyorsun:)

Valla büyüdüler ya benimki oksuruyo 2 haftadır doktor antibiyotik vermişti gerçi bisey de yokmuş evde soğuk algınlığı varsa onu.kullan dedi önce kullandım geçmedi diyince antibiyotik verdi onuda arda içmedi öyle oksuruyo sabaha kadar

Geçmiş olsun canım nasıl oldu arda..inan bizimkiler aynı geçen sabaha kadar öksürdü yalvardım bi yudum su iç yok içmedi..
Ay çok inatlar yaa valla dışarı çıkarken mont giymicem diye tutturdu geçen tam yarim saat ağladı gitmeyiz o zaman dedim ağlamaktan mahvoldu sonunda dedigime geldi ondan öncede esofmanini çıkarmış mutfağa çiş yapcskmis 45 dk da ona ağladı ağlaya ağlaya kustu biz mutfağa tuvaletimizi yapiyo.muyuz annecim diyorum evet diyo duyan olsa gerçek sanar bide evde.hic tuvaletimiz yokmuş o yüzden mutfağa yapcskmis

Aaa siz mutfağa mı yapıyosunuz biz de her çişim geldi dediğinde koşarak gidiyoduk tuvalete oyun gibi..dün koşmadan gittik diye yapmıcam diye tutturdu..küsmüş.. yarım saat dil döktüm sonunda altına kaçırdı

Ben senelerce doğum kontrol kullandım evlenince bıraktım kendiliğinden regli oluyorum. Soğan suyu + hayıt ve aslan pençesi çayları bu konuda çok iyi öneririm

sogan suyu arada iciyodum ama digerlerini bilmiyodum canim sagol

a oylemi
benimde annemde hafif vardi, teyzemdede vardi o yuzden ihtimaller yuksek ama cok sukur cikmadi birsey.
yaptir canim, rahat durursun sende.

yalniz o aglarkenki agri cok ilginc, tam agrida degil sanki aglamana engel oluyor falan cok garip

cok sukur adet oldugumdan beri agrimiyor canim

Ne yaptınız canım başladınız mı b12 ye? Kreşle arası nasıl oğlunun? O kreşteyken sen napıyorsun:)

yok canim, burnu akiyor o yuzden daha basliyamadik
2.hafta bu hafta gondermiyorum okula, antibiyotik kullaniyoruz oksuruyodu cok.

Birde yuzunu,kulagini cok kasiyodu bir suredir dun alerjik olabilir diye damla verildi bakalim insallah iyi gelir
Resmen kasimaktan oyuna odaklanamiyordu

Arladaslarida evde,kimi hastanede grip var dursun evde bakalim hic orali degilim simdi :)

siz nasilsiniz nasil gidiyor

Rica ederim canım ne demek

Evet canım evlenmeden once yıllarca cakıstım. Aslında ben üniv mezunu olsam atansam anaokul ögretmrnı olarak kesın calısırdım. Cunku burada cocuk arada yanına gelebılıyor sorun olmuyor. Birde mesrla en guzelı sabahcı olsan oglen evdedsın harıkaa :) bırnkadın ıcın hele anneysen super meslek :) aman dıploman elınde olsunda gercı Allah darda bırakmasın rn azından senınn guvencen olacak canım

Herkes çocuklu olunca

Yaa uyumuyor demıssın bende bıktım bunaldım en asagı 1 saatte uyuyor 1 saatte uyudugunda sevınıyorum.2 saatı bulunca artık sınırlenıyorum. Bu surede kolumla oynuyo onu sıkıyı cımcıklıyo memeyı bıraktıgımızdan berı uyku saatlerı (olmayan saatler) resmen kabus. 3 yasına geldımı

evet calisma saatleri cok guzel, hani tum gun degilsin ama beni zorlayan buranin dili.
Birde cok cocuk var.
bilmiyorum hayirlisi artik hele.bi alayim diplomami elime

sallayarakmi uyutuyorsun canim?
meme yerine kolunu esir almis seninki
bizimkide saciyla oynuyor, boyle parmayigla dondure dondure, el hep kafada :)
huymu kapti bilmem artik yani

Yok canım sarıla kolumu sıka sıka uyuyorum yavrum :)

Tutkum canım coook sıkkın bugun 2öyas goz muaynesi icin devlet hastanesine gittim. 8 aylıkken ozele gıtmıstık bısey yoktu. Bugun gittik cocuklara ozel muayne aletı yok kocaman ınsanlara bakılan aletle bakıyorlar yavrumun kafasını ıte tuta zorlayarak olctuler oyle kı bası kucuk kalıyordu neyse olctuk doktora gıttık astıgmat var gıbı ılaclı bakılması lazım dedı. 3 kez 5 dk arayla ılac sıktılar neyse tekrar bakıcaz ama yok nelet yaptık yıktı ortalıgı MKbosuna ılac sıktılar napıcam ben sımdı cok cok cok mutsuzum.. Hafta sonu ozele gıdelım dıyoruz ama ınternetten bakıyorum yanlıs olcum yuzunden gozum bozuldu va yazmıslar burada ıyı bır hastane dıye dusunduk dunya goz hastanesını aradık prof muayne fıyatı 400 kusu bısry 500 de.. Yavrumuz ıcın gıdelım dedık ama ınternetten bı bakayım dedım hep ynlıs olctum yaptılar vs yorumlar. Napıcam ben hangı hastaneye gucenıcem.. Cok mutusum ınsallah yanlıs olcum yapmıslar dıye dua edıyorum saatlerce aglamak ıstıyorum. Kızlar hepınıze sorum sız muayne ettordınız mı

canim biz bu yaz ben kendim icin muayeneye gidince Ayazada yaptirdik.
Ondada hafif astigmat var ama simdilik gozluge gerek yok dedi doktor.
ailede varsa zaten olma ihtimali yuksek.
Baska bir dr gitseniz orda nasil cikacak bakalim olmazmi?
sıkma canini, genelde gozlukle duzelen birsey hele erken yasta fark ediliyorsa.

fiyatlar baya uçukmus, bence siz dedigim gibi ayni muayeneden baska doktora yaptirin oncekini soylemeyin ama bakalim o ne diyecek

Kyınvalidemde var ama astıgmat mı bılmıyorum canım amelıyat oldu.
Cok cok canımı sıktı her sanıye aklımda ınternwtten baktım omur boyu duzelmeyecegı yazıyor
Cok tv ve telwfona bakıyordu artık asla bakmıyor ama keske zamanında baktırmasaydık uzun süre bakmak muayneyı etkıler mı acaba ondan bı sure gozlerı dınlensın oyle gıdelım dedık ama

yok canim dedigim gibi sIkma sen canini bu kadar.
Yiyebiliyorsa ver eline havucu yesin, haftada 3-4 yese yine iyi.
olurda gozluk bile verseler yaslari kucuk oldugu icin duzelme imkani var diye biliyorum.
Hem sormustun ya devamli takmazsin, mesela tv seyrederse,telefona sararsa vs takarsin

bak PembeLokum da astigmatti onada sor istersen

Artık tv telefon yok kararlıyım. Bu karar gec oldu ama yası kucuk dahada uzuyo cunku rahatsız etse ben anlamıcm . Of ınsllah degıldır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…