2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kaç gündür girmeye fırsatım olmamış önceden hep girerdim bu aralar vakit.nasul geciyo anlamıyorum
Iyiyiz çok şükür
Sen nasilsin ayaz nasıl.oldu

aynen eskisi gibi bende gelemiyorum veya yazan olmuyor vs..
buna sukur iyiyiz canim, sanki hafif fark var.Hala soguk ama oyle gecenki kadar degil. Gece uyansam bile kontrol edemiyorum artk uyku baya agir basiyor , belki gece yine soguk oluyodur ama buna sukur

kizlar bana corba tarifi versenize
tavuk, mercimek corbasi haric
Misafirlere hep ayni cesit yapmak istemiyorum.
Anali kizli guzel oluyormu? Onceden deneyip oylemi yapsam bilemedim

Meraba kızlar kaç gündür yazamadım ben de.. tuvalet eğitimine devam ufak tefek kazalamız oluyor hâlâ..düne kadar gece bağlıyordum tam bağlamamaya karar verdim ki hastalandı dün ateşi vardı iyiki de bağlamışım baya yapmıştı hastalıktan heralde ..

çevrede herkes üstüme geliyo gece bağlamaman lazımdı ilk günden yanlış yaptın diye ayy bi susun diyesim geliyor yaa..

Sizler nasılsınızz kızlar??

tutkku tutkku misafirin mi var canım? Pek değişik feğil ama yayla çorbası var bildiğim..menüde başka neler var?:)

yaa bu ara ne yapsam diye baya düşünüyorum hiçbişey gelmiyo aklıma I ilknurrr22 bi ara yazıyoduk yaptıklarımızı arada yazalım yaptıklatımızı aslında fikir olur:KK66:

kizlar bana corba tarifi versenize
tavuk, mercimek corbasi haric
Misafirlere hep ayni cesit yapmak istemiyorum.
Anali kizli guzel oluyormu? Onceden deneyip oylemi yapsam bilemedim
Ezogelin güzel oluyor canım internetten tarifi bulutum kopyalayim domates çorbası olabilir
Bu ezogelin
https://www.google.com.tr/amp/s/onedio.com/amp-haber/760230
Domates corbasinida ben sıvıyağ ve biraz tereyağla 2 yemek kaşığı unu kavuruyorum bi yemek kaşığı salça ekliyorum onuda kavuruyorum daha sonra 3 4 tane rendelenmiş domates katıyorum suyunu tuzunu çok azda karabiber atıyorum bu kadar üstüne de kaşar rendeliyorum yerken

Meraba kızlar kaç gündür yazamadım ben de.. tuvalet eğitimine devam ufak tefek kazalamız oluyor hâlâ..düne kadar gece bağlıyordum tam bağlamamaya karar verdim ki hastalandı dün ateşi vardı iyiki de bağlamışım baya yapmıştı hastalıktan heralde ..

çevrede herkes üstüme geliyo gece bağlamaman lazımdı ilk günden yanlış yaptın diye ayy bi susun diyesim geliyor yaa..

Sizler nasılsınızz kızlar??

tutkku tutkku misafirin mi var canım? Pek değişik feğil ama yayla çorbası var bildiğim..menüde başka neler var?:)

yaa bu ara ne yapsam diye baya düşünüyorum hiçbişey gelmiyo aklıma I ilknurrr22 bi ara yazıyoduk yaptıklarımızı arada yazalım yaptıklatımızı aslında fikir olur:KK66:
Içinden nasl geliyosa oyle yap canim kimsenin dediğine bakma sen
Yemek bu ara çok yapmiyorm yaa genelde kahvaltılık dünde kek açma felan yaptım kilo aldm gbi.hissedyrm bide adet olcam şiştim iyic3

tutkku tutkku Ayaz'ın doğum günü kutlu olsun canımm nice sağlıklı huzurlu başarılı çook mutlu yıllara inşallah♡♡♡

tutkku tutkku canın oğlunun Doğum günü kutlu olsun:KK200: üç yaşını doldurdu ya maşallah, kutladınız mı Doğum gününü :) benim oğlumun Doğum günü de yarın :)

Bir arada nefis yemek tarifler sitesinin biliyor Muş’un oradan çorba çeşitlerine bakabilirsin ben yeme yapmayı o site sayesinde öğrendim

seker000 seker000 I ilknurrr22 PembeLokum PembeLokum
cok sagolun kizlar. Lokumum Mustafa Kemalinde dogum gunu kutlu olsun, saglikli huzurlu yillari olsun insaAllah
Ben kasim ayi saniyodum onu, demin gorunce anladim :)

gecen yil aa evde bir daha yapmam, cik disarida kutla diyen ben yine evde kutladik..
yoruldum ama degdi cok sukur

Iyiki anali kizliyi risk edip ayni gune birakmamisim, bir denemesini yapayim olucakmi diye denemistim persembe gunu aman.. ne siz soru ne ben anlatayim :) dagildi gitti

Ilknurum evet domates corbasida cok guzel oluyor ben bir bardak sutte ekliyorum

Tavuk corbasi
Yogurtlu makarna
Ici kiymali sigara boregi/kizartmali olanindan/
Tavuklu pilav yaptim birde ama buyuk tavada yapariz biz, pirinclerin uzerine tavuklari dizip firina atariz /dolma,kapama diye geciyor adi belki yapmadiysaniz deneyiz derim

birde rulo tatli, pasta vardi, salata vs.. buna sukur iyi oldu yemekler bilirsiniz misafire yapilinca genelde tutmaz

Okulundada kutladilar, orada pastaya izin verilmedi ama kagit pasta aldik, icine popkerlerden koydum / cok sacma iste sanki paketlenmis urunler cok saglikli/

seker000 seker000
su millet birkere birseye karismasa ya..
sanki zorunu onlar cekiyor

cok gecmis olsun bu arada, simdi nasil iyidir insaAllah

bosver takma milleti, konusacak konu bulamayinca sacma seylere sariyorlar yani

yemek paylassak ne guzel olur tekrar, insan cidden ne yapacagini sasiriyor

seker000 seker000
su millet birkere birseye karismasa ya..
sanki zorunu onlar cekiyor

cok gecmis olsun bu arada, simdi nasil iyidir insaAllah

bosver takma milleti, konusacak konu bulamayinca sacma seylere sariyorlar yani

yemek paylassak ne guzel olur tekrar, insan cidden ne yapacagini sasiriyor
Sağol canımm Çok şükür canım biraz daha iyi oldu.. burnu akıyor ama hâlâ aynen fikir olur bize..ben bugün mercimek çorbası etli nohut pirinç pilavı yapmıştım:)

seker000 seker000 I ilknurrr22 PembeLokum PembeLokum
cok sagolun kizlar. Lokumum Mustafa Kemalinde dogum gunu kutlu olsun, saglikli huzurlu yillari olsun insaAllah
Ben kasim ayi saniyodum onu, demin gorunce anladim :)

gecen yil aa evde bir daha yapmam, cik disarida kutla diyen ben yine evde kutladik..
yoruldum ama degdi cok sukur

Iyiki anali kizliyi risk edip ayni gune birakmamisim, bir denemesini yapayim olucakmi diye denemistim persembe gunu aman.. ne siz soru ne ben anlatayim :) dagildi gitti

Ilknurum evet domates corbasida cok guzel oluyor ben bir bardak sutte ekliyorum

Tavuk corbasi
Yogurtlu makarna
Ici kiymali sigara boregi/kizartmali olanindan/
Tavuklu pilav yaptim birde ama buyuk tavada yapariz biz, pirinclerin uzerine tavuklari dizip firina atariz /dolma,kapama diye geciyor adi belki yapmadiysaniz deneyiz derim

birde rulo tatli, pasta vardi, salata vs.. buna sukur iyi oldu yemekler bilirsiniz misafire yapilinca genelde tutmaz

Okulundada kutladilar, orada pastaya izin verilmedi ama kagit pasta aldik, icine popkerlerden koydum / cok sacma iste sanki paketlenmis urunler cok saglikli/

Teşekkür ederim canım:) okuldaki kutlamayı gördüm ben de çok şekerler ya:) sen de iyi hazırlık yapmışsın maşallah:) biz kutladığımız mekanda topluca şöyle kahvaltı yaptık sonra da pastamız geldi onu yedik öyle:)
PembeLokum PembeLokum canımm oğluşunun doğum günü kutlu olsun nice sağlıklı mutlu çook uzun yıllara inşallahh♡♡♡

Çok teşekkürler canım :)

I ilknurrr22 seker000 seker000 tutkku tutkku kızlar bu arada ben ikinciyi de büyüttüm he:)

Yalnız söylemeyi unuttum muayeneye gittik 1 yaş muayenesi ve maalesef oğlumun damağında kaynaşmayan bir bölge var orada delik oluşmuş çok üzgünüz maalesef bir daha ameliyat olacak oğluma baktıkça artık kahroluyorum 1 yıldır çektiği yetmemiş ki daha çekeceği var :KK43:

Teşekkür ederim canım:) okuldaki kutlamayı gördüm ben de çok şekerler ya:) sen de iyi hazırlık yapmışsın maşallah:) biz kutladığımız mekanda topluca şöyle kahvaltı yaptık sonra da pastamız geldi onu yedik öyle:)

Çok teşekkürler canım :)

I ilknurrr22 seker000 seker000 tutkku tutkku kızlar bu arada ben ikinciyi de büyüttüm he:)

Yalnız söylemeyi unuttum muayeneye gittik 1 yaş muayenesi ve maalesef oğlumun damağında kaynaşmayan bir bölge var orada delik oluşmuş çok üzgünüz maalesef bir daha ameliyat olacak oğluma baktıkça artık kahroluyorum 1 yıldır çektiği yetmemiş ki daha çekeceği var :KK43:
canım oğluşunun doğum günü kultu olsun...:)
rabbim güzel bir ömür nasip etsin insaAllah..

sağlık olarak da umarım bu son ameliyatı olur yavrunun...
acil şifalar canım..

tutkku tutkku canım sen nasılsın?
oğluşun nasıl?

:mapus:
canım oğluşunun doğum günü kultu olsun...:)
rabbim güzel bir ömür nasip etsin insaAllah..

sağlık olarak da umarım bu son ameliyatı olur yavrunun...
acil şifalar canım..

tutkku tutkku canım sen nasılsın?
oğluşun nasıl?

Teşekkür ederim canım inşallah
Aman yarabbi doğru mu görüyorum ikinci yolda demek hayırlı olsun :KK200:

Kızlar ben geldım :) nasılsınız napıyorsunuz

Hoşgeldin:) iyiyiz şükür yuvarlanıp gidiyoruz sen nasılsın bakalım

SirriEyvan SirriEyvan MutluBulut_ MutluBulut_
yaa simdi kime neye sasirayim Allahim :)
gelin boyle arada cidden ozleniyorsunuz :KK68:

Esmamm nasil mutlu oldum anlatamam , masaAllah :nazar:
saglicakla alin kucaginiza insaAllah

Sen nasilsin edam

PembeLokum PembeLokum olsun canim en guzeli , anneninde ellerine emegine saglik susler vs o kadar guzel ki
annen calisiyormu bilmem ama bu isi bir dusunsun derim :)

Allah buyuk biliyorsun, beterin beteri var uzulme :KK68:

seker000 seker000 dogum gunu, sonrasinda bir aksamda kuzenimi esinu vs agirladim o zamandan beri dogru duzgun yemek yapamiyorum :KK53:

kizlar bu dıs gebelik olayi kadin doguma gidince orda belli olurmu?
yaklasik 3 haftadir falan alt karnimda garip bir agri var, sirtim bazen belim agriyor.

polikistik overmisim bu arada, PKO oluyor sanirim bu diimi.
ama o kadar onemli degil, hamile kalmayi zorlastirir dedi .
2 kadin dogum, 1 gastroent. gittim birsey bulamadilar ama agrilarim gecen gun yine basladi.

strese bagli bagirsak sorunlari olabilir dediler ama bilemiyorum, Ayazin yuzu felan hala soguk hep korkuyla duruyorum ondanmi bilmem, ne yapsam bilemedim

:mapus:

Teşekkür ederim canım inşallah
Aman yarabbi doğru mu görüyorum ikinci yolda demek hayırlı olsun :KK200:

Hoşgeldin:) iyiyiz şükür yuvarlanıp gidiyoruz sen nasılsın bakalım
Canım sagol bende iyiyim :) aklıma geldık masallah konumuz hala aktıfmıs :) instagramda sizleri adım adım takıp ediyorum :)

SirriEyvan SirriEyvan MutluBulut_ MutluBulut_
yaa simdi kime neye sasirayim Allahim :)
gelin boyle arada cidden ozleniyorsunuz :KK68:

Esmamm nasil mutlu oldum anlatamam , masaAllah :nazar:
saglicakla alin kucaginiza insaAllah

Sen nasilsin edam

PembeLokum PembeLokum olsun canim en guzeli , anneninde ellerine emegine saglik susler vs o kadar guzel ki
annen calisiyormu bilmem ama bu isi bir dusunsun derim :)

Allah buyuk biliyorsun, beterin beteri var uzulme :KK68:

seker000 seker000 dogum gunu, sonrasinda bir aksamda kuzenimi esinu vs agirladim o zamandan beri dogru duzgun yemek yapamiyorum :KK53:
Canım benım ıyıyım sen nasılsın?
Tutkum sorunun cevabını bılmıyorum fakat 2.yi düşünüyormusunuz normelde

X