2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ah canım biz de öyleyiz yaa en iyi çözğm tüm gün serseri gibi dışarda gezmek ben bunu anladım havalar güzelleşse eve sokmayacağım çocukları serseei gibi dışarda yeyip içelim yatalım yani bir tek dışarıda sakinler :/
Disarda da surekli peşinde kostruyosn yine yoruluyosn tek bi bagrmalari yok parkta ardayla merdivenleri çıkıyorm kaydiragin oraya gelince kosa kosa in asagidan ardayi tut bunu bi 10 kez yapyrz salincakta hic sallanmiyo avmlerde zaten magazalara girmemize asla izin yok durmadan oyuncak magazasi gez oyuncaklara bindir yemek ye cik gel evde otrmakta istemiyorm tek kalmak istiyorum eşime diyorm ardayi al git diye ama oda 9da geliyo nereye gitcek dedigin gbi hava gyzel olsa en azndan giderler

seker000 seker000 kiyamam ya kuzum aciyormu diyor.
Insallah cabucak gecer canim.
Evet havada 4 saat kadar kalabiliyormus haliyle havadan kapabiliyorlar canim.
Yani evi havanalndirayim dur cami acayim demeye korkacak insan artik

I ilknurrr22 PembeLokum PembeLokum
Nasilsiniz kizlar
Aynen canım hava değil virüs giriyor içeri.. evet hakkaten de çok acıyormuş vücut.. k.valdem anlatıyor o kendisi büyükken geçitmiş iğne batma hissi gibi oluyormuş:/ inşallah atlatırız bian önce

Ah canım nasıl oldu oğlun? Kızamık da öyle hemen iyileşmez ki ya
Çok şükür biraz daha iyi bugün canım ama kızarıklık var hâlâ bugün kontrole götürdük resmen ayağa kaldırdı hastaneyi eskiden hiç ağlamazdı serumlar vs. çok korkuyor artık..
Aynen kolay iyileşmiyor atlattık sayılır Allahın izniyle..

seker000 seker000 cok sevindim canim biraz daha iyi olmasina. Hadi insallah gecer iyice.
Ama kizarikliklar evet hemen gecmiyor.
Kuzenimin karisi ve cocugu ayni an gecirdi hani yazmistim gecen Ayaz sekerini yaladi diye.
Buyuyunce gecirmek daha zormus hakkaten zor ama iyi oldu bir yandan Gorkemin gecirmesi.
Sen gecirmiymiydin veya esin? Sizede bulastimi acaba

I ilknurrr22 donemseldir bence canim yoksa sureklimi bu kadar fazlaydi aglamasi.
Dis falan geliyorsa hirçinligi tutmustur.
Ama bencede PembeLokum PembeLokum dedigi gibi keainlikle disarda cok daha sakinler.
Hem yeni seyler kesfediyorlar, hem yoruluyorlar, hem sahsen bana iyi geliyor temiz havaya cikmak.
Sabah ve ogleden sonra cikarmaya basladim hatta artik 2kere cikiyoruz

Gecen alt komsumu gordum diyoki gecen baktim bravoo dedim sana diyo. Neden dedim hep cikardin Ayazi disari dedi o gun yagmur yagiyordunyine cikarmistim bi markete kadar 5dkligina.
Bu kis gercekten hep cikardim toplasan 3,4 gun cikmamistir herhalde hastane gunlrimi saymazsak ki ordada cikarmistim cogu zaman.

Evet gecen kis aman soguk usuyecek diye cikarmamistk cok eee noldu cocuk her ay hastaydi gercekten.

O da diyo ilk cocugu cikarmadim hasta olacak diye ama buni hep cikariyorum diyo.
Kesinlikle her havaya alismalari cok cok iyi cok fark ediyor kizlar

seker000 seker000 cok sevindim canim biraz daha iyi olmasina. Hadi insallah gecer iyice.
Ama kizarikliklar evet hemen gecmiyor.
Kuzenimin karisi ve cocugu ayni an gecirdi hani yazmistim gecen Ayaz sekerini yaladi diye.
Buyuyunce gecirmek daha zormus hakkaten zor ama iyi oldu bir yandan Gorkemin gecirmesi.
Sen gecirmiymiydin veya esin? Sizede bulastimi acaba
Çok şükür canım.. evet aklıma geldi geçen anlattığın ama sanki sen suçiçeği demiştin?

Ben su çiçeği geçirdim ama kızamık geçirmedim eşim ikisini de geçirmemiş inşallah bulaşmamıştır bize de

I ilknurrr22 donemseldir bence canim yoksa sureklimi bu kadar fazlaydi aglamasi.
Dis falan geliyorsa hirçinligi tutmustur.
Ama bencede PembeLokum PembeLokum dedigi gibi keainlikle disarda cok daha sakinler.
Hem yeni seyler kesfediyorlar, hem yoruluyorlar, hem sahsen bana iyi geliyor temiz havaya cikmak.
Sabah ve ogleden sonra cikarmaya basladim hatta artik 2kere cikiyoruz
Ay bilmiyorm nasl bi donemse cok yorucu sinir yipratici insallah cabuk gecer bizde cikiyorz her gun mutlaka hic bi yere gitmesek en azindan hava alsin diye markete gidiyorz yada kapinin onunde oynatyrm biraz

Yoğunluktan yazamıyorum kusura bakmayın ben de artık iki çocukla daha da cesarete geldim biz de dışarı çıkıyoruz her gün daha iyi oluyor çok zorlanıyorum ama zamanla bu tempoya da alışırım tutkku tutkku ben de yaz kış demeden dışarı çıkarmanı takdir ediyorum canım

seker000 seker000 tekrar geçmiş olsun canım daha da iyi oldu mu oğlun, nasıl son durumu?

I ilknurrr22 ben de kaydırakta onunla beraber kayıyorum :KK48: tek başlarına da kayarlar aslında ama küçüklerden korkmuyorum da yüksek olanlardan korkuyorum :KK51: bizim kız da marketin yolunu öğrenmiş kendi kendine gidiyor marketi dağıtıp çıkıyor:KK51: babam market sahibinin avukatı Allahtan bir şey demiyorlar :KK51:

Çok şükür canım.. evet aklıma geldi geçen anlattığın ama sanki sen suçiçeği demiştin?

Ben su çiçeği geçirdim ama kızamık geçirmedim eşim ikisini de geçirmemiş inşallah bulaşmamıştır bize de
Naptiniz canim nasil oldu oglun insallah sizede gecmez ozellikle sana anne hasta olunca butun duzen bozuluyo çocukla ilgilenemiyosn

Yoğunluktan yazamıyorum kusura bakmayın ben de artık iki çocukla daha da cesarete geldim biz de dışarı çıkıyoruz her gün daha iyi oluyor çok zorlanıyorum ama zamanla bu tempoya da alışırım tutkku tutkku ben de yaz kış demeden dışarı çıkarmanı takdir ediyorum canım

seker000 seker000 tekrar geçmiş olsun canım daha da iyi oldu mu oğlun, nasıl son durumu?

I ilknurrr22 ben de kaydırakta onunla beraber kayıyorum :KK48: tek başlarına da kayarlar aslında ama küçüklerden korkmuyorum da yüksek olanlardan korkuyorum :KK51: bizim kız da marketin yolunu öğrenmiş kendi kendine gidiyor marketi dağıtıp çıkıyor:KK51: babam market sahibinin avukatı Allahtan bir şey demiyorlar :KK51:
Bende kayiyorm bazen :KK70: salincaga biniyodu önceden birine ben birine arda sallaniyodk smdi binmiyo sipa
Market olayini hic sorma benle gittigi zaman hic bisey alamiyo izin vermiyorum ama esimlr annemle gitsin nerde en zararlilari var topluyo bide babasiyla giderkrn sessizce soyluyo babasina ben yok dicem diye

seker000 seker000 hii farkli seymi onlar bir bakayim .
Nasil oldunuz daha iyimi canim

I ilknurrr22 markettede abur cuburlar hep en dikkat cekici yerde asil ona sinirim bozuluyor.
Alacigi oln alir illa cocuklarin gozune sokacaklar tabi

PembeLokum PembeLokum cikardim valla canim, cevremdekilere kalsa soguk aman usur usutecek vs vs ama bu kış kararliydim cok sukur cikarmak nasip oldu.

Cikin canim alisirsin zamanla o tempoya e ikiside buyumekte Allahin izniyle her gun fark atacak zaten daha keyifli olur.

Avukatlar gunumu bugun, gununuz kutlu olsun :KK68:

Bu arada Gulsimanin o kehribar kolye ise yaradimi canim diş doneminde vs..

Bende kayiyorm bazen :KK70: salincaga biniyodu önceden birine ben birine arda sallaniyodk smdi binmiyo sipa
Market olayini hic sorma benle gittigi zaman hic bisey alamiyo izin vermiyorum ama esimlr annemle gitsin nerde en zararlilari var topluyo bide babasiyla giderkrn sessizce soyluyo babasina ben yok dicem diye

Hahaha üçkaatçıya bak seen bizde de benim telefon vs vermeyeceğimi biliyor babayı gördü mü direkt ondan ister :)

I ilknurrr22 markettede abur cuburlar hep en dikkat cekici yerde asil ona sinirim bozuluyor.

PembeLokum PembeLokum cikardim valla canim, cevremdekilere kalsa soguk aman usur usutecek vs vs ama bu kış kararliydim cok sukur cikarmak nasip oldu.

Cikin canim alisirsin zamanla o tempoya e ikiside buyumekte Allahin izniyle her gun fark atacak zaten daha keyifli olur.

İyi ettin canım tam avrupai anneler gibi yaptın maşallah :) ben de alışıyorum iki bebekli dışarı çıkma temposuna zorluğuna oto koltuklarını değiştik 360 derece dönenlerden aldık ikisini de koyup artık öne oturuyorum düşün eşim de Avrupalı aileler gibi olduk diyor :)

Teşekkür ederim canım. Kolye işe yaradı canım diş çıkarırken sadece mızmızlık yapıyor başka bir problem hissetmedim sizin dişler artık çıkmıştır epey bu saatten sonra almayı düşünüyor musun

İyi ettin canım tam avrupai anneler gibi yaptın maşallah :) ben de alışıyorum iki bebekli dışarı çıkma temposuna zorluğuna oto koltuklarını değiştik 360 derece dönenlerden aldık ikisini de koyup artık öne oturuyorum düşün eşim de Avrupalı aileler gibi olduk diyor :)

Teşekkür ederim canım. Kolye işe yaradı canım diş çıkarırken sadece mızmızlık yapıyor başka bir problem hissetmedim sizin dişler artık çıkmıştır epey bu saatten sonra almayı düşünüyor musun

Ooo ne guzel aynen cogu one oturuyor artik ama ben birakamiyorum arkada tek ya.
Ama sen gecen baya sıkısmistin arkada :KK48:
bencede one otur Gulsima ablalik yapar ona arkada :KK68:

yok canim almam bu saatten sonra ama alsamiydim diye hep aklimda kaldi.
Yarım azı kaldi agzi sapir sapir akiyor bir ciksaydi hayirlisiyla tamamlanacak disler ama yarisi cikmis yarisi hala yolda..

Naptiniz canim nasil oldu oglun insallah sizede gecmez ozellikle sana anne hasta olunca butun duzen bozuluyo çocukla ilgilenemiyosn

Sağolun kızlar çok şükür daha iyiyiz..hastalıktan dolayı mızmızlık kaldı ve hâlâ elindeki serum izine bakıp bakıp üzülüyor çok etkilendi Rabbim beterinden korusun inşallah..

Sizler nasılsınız

Ay hic sorma tam kasanin onunde o supriz yumurtalar sekerler gicik oluyorum orda goruyo illaki

X