2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Hangi dilde konuşmaya çalışıyor canım Türkçe mi? Bu arada hani kreş zorunluydu Ya sizde arada sırada götüreceğim diyordun götürdün mü hiç

Amanın canım dikkat et kaçıncı kat Allah korusun ya

Gecen ozledm sizi dedi 2 gun gormedi nasl hoşuma gitti
Hesap onun adina ama benm arkadaslarm felan hep ekli canim

Ay aman diyim canim dikkat et benim yuksek degl o kadar ama yinede uzanabldgm kadar siliyorm disida pis kalsn napiyim
PembeLokum
Ayni ben arda dusup dudağını patlatmsti dikis atilmisti o gun kaf kere aldm kanepenin tepesinden en sonunda biraktim yeter artik dusersende karsmiyorm arda dedm dustu ve cenesini petege vurdu deldi tabiki oda esimede oyle demedm halada blmiyo

4.kat canım Allah korudu valla

Dışarıyı silerken çok dikkat ediyorum da içeriyi silerken dikkat etmedim işte

Kuduruk bu çocuklar ya nasıl büyüyecekler onlar büyüyene kadar biz ne hale geleceğiz çok merak ediyorum

Kuduruk bu çocuklar ya nasıl büyüyecekler onlar büyüyene kadar biz ne hale geleceğiz çok merak ediyorum
Ben kesin erkendn yaslanirim bugn sandalyenin sirtinin tepesine cikiyodu aradaki dolabin ust tarafina uzanamiyo diye camasir sepetini ters cevirip ustune cikti acti dolabi her gun yeni bi kesif pesinde

seker000 hadi ya almayayim bari.
Aman canim dikkat et. Bende 3.kattayim .
Zaten 4.kattan yukarsi benlik degil yukseklk korkum basliyor.
Uzun sopali cam silme seyleri var onlarla siliyorum ben biraz is kaliyor ama lastigi iyiyse iyi siliyor

PembeLokum turkce konusuyor canim.
Kucukken ogretiyodum ama simdi cok ugrasamiyorum, okula gidince ogrensin napayim.
Yasitlari gitmeyr basladi canim ama ben Allah nasip ederse nisan mayis gibi gonderirim biraz alissin.
Simdi gidenlerin hepsi evde ztn hemen hastalanmislar.
Kucuk ztn daha yapamaz ki pralarda kiyamiyorum

Ayy benim de yükseklik korkum var..iara tatile gitmiştik 21 katlı binada 14.kattaydı ev bakamıyodum aşağı

Ben kesin erkendn yaslanirim bugn sandalyenin sirtinin tepesine cikiyodu aradaki dolabin ust tarafina uzanamiyo diye camasir sepetini ters cevirip ustune cikti acti dolabi her gun yeni bi kesif pesinde

Yani maşallah diyeyim çok cesaretli erkek çocuklar böyle mi oluyor Ki Gülsima bir şeyi yapmadan önce 40 kere düşünür 41 de vazgeçer

Tabi canım çok küçük Ya ben de gönderemem ki bu kadar küçükken ve evet kreşe başlayan çocuklar ilk yıl her hafta hasta oluyormuş neredeyse

Benimki hic dusunmez aninda uygular erkek cocuklar oyle canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…