2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kizlar dogumdan sonraki 3. Adetim bu cok agrili oldu yaa bende sevnmstm agrim olmuyo artik diye bide cocukla cekilcek bi agri degil bekaarken yerlerde surunurdum simdi mecbur ayaktayım

Ahh kizlar bin pismanim cektirdigime disimi
Iltihaplanmis. Ucu sivri bir demirle temizledi ya resmen acisini tarif edemiyorum dogumdan beterdi antibiyotik kullanamiyorum temizlemem.gerek dedi Allahimm.
Agliyorum sabahtan beri
Herkes ne kolay anlatiyodu bu 20lik dis cekimini, neden kandim gaza geldimki zaten :/

I ilknurrr22 canim benim agrili olmazdi,simdi pek fark yok yine agrimiyor cok sukur
Genelde dogumdan sonra agrilar geciyor derlerdi ama sende rtki etmemis demekki.
Kuzenim oyleydi dedigin gibi surunuyodu resmen agridan,dogumdan sonra hafifledi diyodu

Kizlar dogumdan sonraki 3. Adetim bu cok agrili oldu yaa bende sevnmstm agrim olmuyo artik diye bide cocukla cekilcek bi agri degil bekaarken yerlerde surunurdum simdi mecbur ayaktayım

Ah Canlar ya Ne desem bilemiyorum Allah yardımcınız olsun günahlarınıza kefaret olsun çektiĞiniz ağrılar

Yaaa ben kesin cektrmiyorm o zaman bu disi kalsn oylecr napiyim ki
Benmdde yoktu canim bu 3. Olusum iste bu sefer oldu havalar soğudu ayaklarimi usttum mu naptm
Gecmis olsun sanada

2 gundur esimi gormuyorm cumartesi gunu istanbula maca gitti bugün sabah geldi ise gecti bende kvdelerde kaliyorm ozledm sizi diyodu aksam arada bi gondersem mi acaba

I ilknurrr22 yok canim ya korkuymak gibi olmasin tabi insandan insana fark var ama ben cok tirstim cidden,goren zaten iyice bitmissin diyo , agzimi acip konusamayacak kadar agrim vardi bu sabah. 2,3 gunde mahvetti beni . Yarin yine gel dedi insallah tekrar temizlemez keske icebilseydim antiboyotik boyle olmazdi belki

Adet sansici fena ya,ceken bilir yine. Arkadasim habire acile gidiyodu adet agrisi yuzunden , cocuk nasil doguracaksin diyoduk hep :)

Bu arada esini bence evet gonder ufacik ayriliklar iyi geliyor bazen

PembeLokum ah canim insallah gecer artik
Sen nasilsin

Biz bu arada emzigi biraktik kizlar cok sukur.
Bugun 5. Veya 6.gun yanilmiyosam.
Instada okumustum yeniden 2 yasindan sonra cene yapisi kalici olabiliyormus,bizimki emzik yuzunden dislee azcik one geldi okuduktan sonra kesin kararla biraktirdim.
Anne hazirsa daha kolay oluyormus bunu anladim.

Yalniz gecen gun gordu emzigi,dayanamadm 5dk emmesine izin verdim ,en sevdigi seyi pat diye hayatindan cikarmayayim hem dedim. Bi gorseniz nasil ozlemis yatti yatagina oylece emdi sadece :)
Sonra disari cikarken sakladi kendi cikardi falan.
Gece uyaninca biraz mizmixlaniyor ama isteyemiyor emzigi bu yuzden travma yaratmasindan korkuyorum arada versemmi hani tamamen cikmadigini bilsemi acaba emzigin hayatindan.

Ne zor islermis ya

Sorma canim o adet ağrısı var yaa herseyden beter bende oyle hastanelik oluyorm smdi bi gorsen 2 gundr goren noldu hasta misn diyo elim yuzum bembeyaz
Esim besiktasin maci icin gtmsti artik bi dahaki maca kadar evde
Emzik konusuna gelince bence verme birakmsken meme konusu icinde ayni sey yaziyo oyun sanarlarms bunu bi verip bi vermemeyi bende memeden birakcamda 22 aylik felan olsn bari

İşte halı olunca düşse de insanın içi rahat oluyor da halı olmayınca daha çok korkucam
Benim evlenmeden önce felaketti canım resmen hıçkırarak ağlıyordum ağrıdan ağrı kesici fayda etmiyodu düşün..doğumdan sonra yine çok sancım oluyor ama öncesiyle kıyaslayınca fark var çok şükür..kadınlık zor iş..

Yapma yaa çok üzüldüm canımm..antibiyotik kullanamaman kötü..ben de emzirdiğim için antibiyotik kullanamam diye erteliyorum işte. kestikten sonra düşünüyodum gitmeyi ama bi yandan çok korkuyorum işte..gittiği yere kadar bırakıcam sanırım. .

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah geçer bian önce

İyiyim canım Allah şükür gün sayıyorum işte az kaldı ya :)

Artık geri adım atmamak lazım ya hadi gözün aydın canım unutur zamanla kocaman erkek oldu yaa :)

Çocuğa kask filan mı alsam diye düşünmüyor değilim Zaten bugün ilk kafa vuruşunu yaşadık

Ayy kıyamam.. Allahım korusun onları

I ilknurrr22 PembeLokum
Oylemi dersiniz,vermeyeyim bari .
Zaten bu aksam yatarken isi sakaya aliyor belli memee diye bagiriyo,ben guluyorum haha cok komiksin ayaz diyince oda basliyor gulmeye.
Sanirim bu kez basardim , hadi darisi siz sutten kesmek isteyenlere

onlarin iyiligi icin bazen iste boyle yapmak gerekiyor.

Ilknurcum kisin zor olmazmi biraktirmak acaba :/ hani disari pek cikilmiyor haliyle daha cok memeci olmazmi acaba . Cani sIkildikca emmek ister falan

Lokumum bu arada instagramda gordunmu bilmem ozgeeeyazici var ,asagi yukara Gulsimayla yasit galiba ilk cocugu.gecenlerde 2.yi dogurdu.
Masallah ne guzel o kadar kucuk olmalarina ragmen hissediyolar ya kardeslerini cok guzel birsey :)

Emzik işini hallettiniz bence canım tuvalet tamam emzik tamam sünnet tamam sırada Ne var :) maşallah Oğluna

Evet canım görüyorum bakıyorum bazen onun gibi yaş araları yakın annelerin profillerine hep bakıyorum Zaten gaza gelmek için :) hadi darısı başımıza son 24 gün inşaAllah iğneler için de son 21 iğne Yarın doktora gidiyoruz inşallah 35+0 oluyorum

Yok canim ya emzirirken icme,yani ben midemde sorun oldugu icin icemedim ant., ama sen icebiliyosan bekle emzirmeyi kesince cektirirsin.
Bilmiyorum doktorun cekimiylemi alakali,disin buyukluguylemi,yoksa cekim sonrasi bakimimi ama hic bana anlatilan gibi kolay olmadi.. hala agrilarim var mesela.

PembeLokum cok sukur valla cogunu hallettik.
Tek iste uykuda bezi cekmek + gece sutu biberonla iciyor onu en azindan pipetle icirmeye alistirsam bask bisi kalmiyor gibi.

Ya valla az kalmis Rabbim yardimcin olsun insaAllah
Herseyi az cok bile bile beklemek daha bi farkli sanki bu 2.dogum ya

tutkku özgeyazıcıyı ben de takip editorum maşallah nasıl tatlı bi oğlu var kardeşine sarılmış filan ama cidden onların gerçek hayatını çok merak ediyorum yardımcıları mı var bakıcıları mı var yoksa eşleri mi çok yardım ediyor anlmadım..herşeyleri dört dörtlük görünüyor resmen..

Bi de gördünüz mü hiç bilmiyorum tolunayileyda var..yaşları küçük evliler bi de çocukları var ee bunlar nssıl geçiniyor meraktan çatlıcam ve o kadar lüks yaşıyolar ki evleri filan da süper torumlarda sormuşlardı aileniz mi bakıyor size yok olur mu öyle şey demişlerdi

seker000 kac yasindaki o dedigin,baktim simdi masallah cok guzeller ama gercekten dedigin gibi nebileyim ya bu kadar mukemmellik icin illa yardim edenleri vardir.
Hos sadece foto icin yapiliyordur cogu seyler, kamera arkasini merak ediyorum sahsen.
O socialmom varya sadece cocuklara bakiyormus, yemek ev isi yardimcisi varmis.
Ee yani kim olsa oyle suslenir puslenir gezip tozar.
Ama benlik degil ya, cocugumu ,kendi evimi ben cekip cevireneyeceksem ne anladim bu isten.
Tamam yeri geliyor cok cok yoruluyoruz ama sukur degiyor sanki herseye Allah bir sekilde dayanma gucu veriyor

21 yaşındalar sanırım bi de özel üniversite okuyolar ne iş anlamadım:) aynen socialmom da anca süsleniyor ama dediğin gibi insan böyle rahata alışmaması lazım ne olacağı belli olmaz ilerde.. Rabbim bize sağlık huzur versin biz yaparız inşallah

İnsallah bi dahaki ay olmaz yaa 2 aydir olmuyodu ne guzel belki usuttm ayaklarimi ondan olmstr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…