2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

PembeLokum PembeLokum psikolojik olarak etkilenecek asil o yuzden gonderemiyorum.
Pat diye nasil.birakayim cocugu yabanci ellere. Zaten hepsi agliyormus ilk haftalar.
Nasipse sonlara dogru bi alistirmalik oalrak gonderirsem belki

Az kaldi canim cidden 07.11mi tarih
Dualarimdasin,insallah saglicakla kavusun minnakiniza :nazar:
Heveslendiriyosunuz insani :)

PembeLokum PembeLokum psikolojik olarak etkilenecek asil o yuzden gonderemiyorum.
Pat diye nasil.birakayim cocugu yabanci ellere. Zaten hepsi agliyormus ilk haftalar.
Nasipse sonlara dogru bi alistirmalik oalrak gonderirsem belki

Az kaldi canim cidden 07.11mi tarih
Dualarimdasin,insallah saglicakla kavusun minnakiniza :nazar:
Heveslendiriyosunuz insani :)

40 haftamı doldurduğum tarih 7.11 canım ben 38 haftalıkken sezaryen olacağım o hafta içinde de kendi çapımda 27 ekimi seçtim (38+3) işte ona göre Şafak sayıyorum :KK48: cuma günü olması lazım çünkü yoksa babam ile eşim nasıl gelecek:KK48:

Akşam 22.00-22.30 sabah 8.30-9.00 uyku düzenimiz hayırlı olsun devamını diliyorum:KK48:
Başardım galiba:KK48:

Oh. Canim masallah :KK9:
Sabaha kadar hic uyanmiyo mu peki
Darisi bizimkine cok sukur eskisine gore cok iyi uykusu tabi ama insan bi araliksiz uyumak istyo

Uyanıyor canım gene emmek için bir kaç defa bu duruma memeden kesmeden engel olamayız artık herkes öyle yazıyor emen çocuklar kesene kadar geceleri uyanırmış Ee genelde de 2-2.5 yaşına kadar emziriyor anneler böyle olunca o zamana kadar kesintisiz uyku yok yani bize

Kızlar biz yine evde fare gördük geçen gün :cry:Allahtan aynı gün kapan kurduk yakalandı tabi ben sonrasında yine çamaşır sularıyla temizlik filan.. bi de o korkum bacaklarım tutmuyodu resmen gördüğüm an..kafayı yicem nerden geliyo ki:KK42:

seker000 seker000 Allah Allah :/
Buyukmuydu canim,yavrulamis olmasin eve. Veya iyice bakin bakalim biryerde acik yer var herhalde. Insallah baska yoktur

PembeLokum PembeLokum hii sahi erken olacaksin dimi
Edanin 25,bizim 26, sizin 27 ekim ne guzel peş peşe dogum gunleri :nazar: :KK48:

I ilknurrr22 iyidir canim ya, şenlik gibi bisi var burda,yagmur camur gezdik biraz annemlere geldim simdi.
Sen napiyosun

Buyukmuydu canim,yavrulamis olmasin eve. Veya iyice bakin bakalim biryerde acik yer var herhalde. Insallah baska yoktur

Edanin 25,bizim 26, sizin 27 ekim ne guzel peş peşe dogum gunleri :nazar: :KK48:

I ilknurrr22 iyidir canim ya, şenlik gibi bisi var burda,yagmur camur gezdik biraz annemlere geldim simdi.
Sen napiyosun
Küçüktü canım..bütün giderleri kapattık..inşallah yoktur başka :KK43:

Uyanıyor canım gene emmek için bir kaç defa bu duruma memeden kesmeden engel olamayız artık herkes öyle yazıyor emen çocuklar kesene kadar geceleri uyanırmış Ee genelde de 2-2.5 yaşına kadar emziriyor anneler böyle olunca o zamana kadar kesintisiz uyku yok yani bize
Aynen canim emzrmeyi kesmekte mesele bakalm nasl kescez

Sen napiyosun
Iyi canim bende ardayi parka felan gotrdm hava bugn baya sicak son gunler artk kis geliyo zor çıkarırım disari
seker000 seker000 canim bi yere yuva felan mi yaptilar ki evi ilaclatsaniz bi

Kızlar biz yine evde fare gördük geçen gün :cry:Allahtan aynı gün kapan kurduk yakalandı tabi ben sonrasında yine çamaşır sularıyla temizlik filan.. bi de o korkum bacaklarım tutmuyodu resmen gördüğüm an..kafayı yicem nerden geliyo ki:KK42:

Aaa ciddi misin Ya komşulara sordun mu onlarda da fare görülmüş mü ?

Sen napiyosun

Vay aynı topikte 3 ekim bebeği :) benim oğlum Da akrep olacak nasıl akrep erkeği :)

Aynen canim emzrmeyi kesmekte mesele bakalm nasl kescez

Ben kesmekten ümidi kestim süt olmadan emen çocuk Doğumdan sonra tekrar süt gelince daha da bırakmaz artık :KK45:

Iyi canim bende ardayi parka felan gotrdm hava bugn baya sicak son gunler artk kis geliyo zor çıkarırım disari
seker000 seker000 canim bi yere yuva felan mi yaptilar ki evi ilaclatsaniz bi
Ayy inşallah öyle değildir her tarafı kontrol de ettim bilmiyorum ki..

Aaa ciddi misin Ya komşulara sordun mu onlarda da fare görülmüş mü ?

Vay aynı topikte 3 ekim bebeği :) benim oğlum Da akrep olacak nasıl akrep erkeği :)

Ben kesmekten ümidi kestim süt olmadan emen çocuk Doğumdan sonra tekrar süt gelince daha da bırakmaz artık :KK45:

Apartman görevlisine sorduk sadece giriş katta birileri görmüş başka da kimse bişi dememiş..

seker000 seker000 ay insallah sonmustur bu. Rahat duramazki insan Gorkeme barindikkat et canim,surekli yerdeler ya bellimi olur varsa baska. Olmadi ilaclatmakta fayda var canim

I ilknurrr22 aynen ya dune kadar iyiydi ama bugun sabahtam beri yagdi.
Sobayi getirmemiz gerek artik aksamlari serin oluyor. Elektrikli sobayla isiniyoruz simdilik ama kapatinca hemen soguyor

PembeLokum PembeLokum valla canim inatcilik fazla fazla var ama benim oglan masallah diyeyim oyle cok zorluk cikaran bebek degildi,hala oyle.
Ama ben ve esim oyleyiz bize cekmis olmali.
Darisi size saglikli, uslu bir evlat olsun insallah :)

seker000 seker000 ay insallah sonmustur bu. Rahat duramazki insan Gorkeme barindikkat et canim,surekli yerdeler ya bellimi olur varsa baska. Olmadi ilaclatmakta fayda var canim

I ilknurrr22 aynen ya dune kadar iyiydi ama bugun sabahtam beri yagdi.
Sobayi getirmemiz gerek artik aksamlari serin oluyor. Elektrikli sobayla isiniyoruz simdilik ama kapatinca hemen soguyor

PembeLokum PembeLokum valla canim inatcilik fazla fazla var ama benim oglan masallah diyeyim oyle cok zorluk cikaran bebek degildi,hala oyle.
Ama ben ve esim oyleyiz bize cekmis olmali.
Darisi size saglikli, uslu bir evlat olsun insallah :)

İnşallah canım babam akrep eşim Koç ikisi de inatçı burçlar canım Ve çok inatçılar gerçekten :) oğlum Da öyle olacak gibi :)

X