2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kizlar dun kedimi kaybettk :KK43:
O kdar uzgunum ki, elimden birseu gelmeyisi falan ..
Tekrar ameliyat olsa bile tekralayacak demis veteriner, zaten olsa bile uyanabilirmiydi ameliyattan Allah bilir..
Nebileyim belki karsidan birine anlatinca deli bu kedi icin uzuluyor derlee ama cocujlugum,gencligim onla gecti simdi bahcede her yerde aklima anilar geliyor..
Nasil alisicam bakalim :KK51:

Ay canım başın sağolsun ya ama evcil hayvan aileden biri gibi oluyor Ya çük üzüldüm :KK43:

Bu arada kızlar oğlanın ismi Ali Kemal oldu geri nedense Ali Kemal dedikçe bi mutlu oluyorum gözüme siyah saçlı beyaz tenli bir oğlan çocuğu geliyor bu ismi ne çok sahiplenmişim de haberim Yok

Kırk yıl düşünsem kızıma Gülsima oğluma Ali Kemal isimleri koyacağım aklıma gelmezdi bekarken filan hayal ettiklerimden çok çok farklı

Kızlar merhaba konu eski ama ben yeni uyeyim bende 02.02.2015 geliniyim <3 beni de aranıza alır mısınız ??

Kızlar merhaba konu eski ama ben yeni uyeyim bende 02.02.2015 geliniyim <3 beni de aranıza alır mısınız ??
Merhaba o tarih benim de isteme tarihim :) 02.05.2015 de düğün tarihim :) yaş kaç? Çalışıyor Musun ev hanımı mısın
çalışmıyorum evde zaman geçiriyorm 20 yaşındayım

Alıştım canım sıkılıyorum ama tüm gün Ya eşim evet her gün öyle geç geliyor öğlen gidiyor çünkü sabah kalkamıyor gece 1-2 geliyor Ya çocuk erken uyusa öyle geçe kalamaz da bizim kız da geç uyuuor
Anladım canım normaldir sıkılman o kadar zaman alışmıştın ona. .Allah hayırlı işler versin
ilginç canım o kadar etkilenmesi çünkü kızım da acıkıyor yatmadan önce bir şeyler yemek istiyor bazen meyve o Da istiyor ama hiç böyle olmadı belki biraz da üşüttü onun üzerine denk geldi
Bilmiyorum ki hava çok sıcak klima da açmıyoruz artık ama..çok şükür bugün iyi oldu

Anladım canım normaldir sıkılman o kadar zaman alışmıştın ona. .Allah hayırlı işler versin

Bilmiyorum ki hava çok sıcak klima da açmıyoruz artık ama..çok şükür bugün iyi oldu

İyi canım geçmiş olsun ben gene çoook sıkıldım saat daha 10 bile olmadı ya sıkıntıdan balkon yıkadım bu halimle:işsiz::işsiz::işsiz: hamile olmasam neler neler yapacağım her gün evi dip köşe temizlerim herhalde

Tekrar ameliyat olsa bile tekralayacak demis veteriner, zaten olsa bile uyanabilirmiydi ameliyattan Allah bilir..
Nebileyim belki karsidan birine anlatinca deli bu kedi icin uzuluyor derlee ama cocujlugum,gencligim onla gecti simdi bahcede her yerde aklima anilar geliyor..
Yaa çok üzüldüm canımm..o kadar zaman beraberdiniz kolay mı..benim balığım öldüğünde de çok üzülmüştüm aklıma o geldi :KK43:

Ay canim basın sagolsun olur mu oyle sey insan en ufak biseye alisyo oda bi canli sonuçta uzulmez mi insan

Bu arada kızlar oğlanın ismi Ali Kemal oldu geri nedense Ali Kemal dedikçe bi mutlu oluyorum gözüme siyah saçlı beyaz tenli bir oğlan çocuğu geliyor bu ismi ne çok sahiplenmişim de haberim Yok

Kırk yıl düşünsem kızıma Gülsima oğluma Ali Kemal isimleri koyacağım aklıma gelmezdi bekarken filan hayal ettiklerimden çok çok farklı

Bence böyle çok daha iyi oldu hem beraber söylenilebilir..mustafa tek başına çok güzel ama kemalle uyumlu değildi sanki..adıyla yaşasın inşallah

Bence böyle çok daha iyi oldu hem beraber söylenilebilir..mustafa tek başına çok güzel ama kemalle uyumlu değildi sanki..adıyla yaşasın inşallah

Sağol canım son karar olur hayırlısıyla inş :)

Demi insan ev işi yapmayı da özlüyor..benimki de benim yapmama izin vermiyor geçen ben de balkon yıkıyayım dedim peşimden geldi yer ıslak diye kaydı düştü :/

Oy kıyamam ya bizim balkon park şeklinde Ya canım salıncağa koydum ben bir yandan sallayıp diğer yandan balkonu yıkadım

Balkonda park da fena tozlanıyor Ya malzemeleri düzenli yıkamak gerekiyor kış gelse de camları kapatsak o kadar tozlanmaz bana da zor olmaz

X