2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 eline saglik canim, yer yer at corbalarina anlamaz zaten.

Yalniz kucuk beyin yazmissin ya, beyin et sulari hazir okuyorum Allahim.diyorum beyinden yapti herhalde et sulatini diyorum tee jeton sonra dustu :KK70:

Boyle kucuk olunca nasil yapiyosun her corbaya 1 tane mi yoksa birkactane mi atiyosun.
Ben 1 bardak olacak sekilde bardaklara dolduruyorum her corbaya 1 bardak ekliyorum. Cokmuki acaba aklima takildi simdi

seker000 seker000
Iste 5,6 yil once vardi ozamandan beri pek rahatsiz etmiyordu ama belliki yine var.. gastritmi,yara mi var bakalim endoskopi yapilinca anlasilir. Rabbim beterinden korusun.
Sen yaptirmismiydin endoskopi.
Hadi beslenmeyi bir sekilde duzene sokuyor insan ama stresten uzak kalmak mumkun degil ya. En ufak seye stres yapiyoruz zaten.
Dikkat ettim bu ara ne zaman streslensem,acele etsen basliyor agrimaya

Is yeri uzak canim,arabayla yarim saat,yoksa yakin olsa cok guzel olurdu. Dedigin gibi yalniz cani istemiyor insanin, yesem bile esim yerken tekrar canim cekiyor.

Her yemekten sonra elma armut yememi onerdi mideyin hizli ogutmesi icin.
Yani mantikli ama malesef her yemekten sonra yiyemiyorum :/

Babalar tum gun iste olunca ozleniyor ya.
Hele kizlar daha duskun babaya derler PembeLokum PembeLokum oylemi canim :)

Bu arada kardesi burdaysa illa etkilenme vardir canim, dedigin gibi ne zaman onlar gelse araniz bozuluyor.
Bosver gunahini almayayim simdi.
Gelip goremezmi,sevemezmi . Abinin cocugu yani,komsu cocugu degilki.. sokakta bile cocuk gorunce sevesi geliyor insanin
Salla al hele sag saglim yavrunu kucagina bakalim geleceklermi sonra

Yalniz kucuk beyin yazmissin ya, beyin et sulari hazir okuyorum Allahim.diyorum beyinden yapti herhalde et sulatini diyorum tee jeton sonra dustu :KK70:

Boyle kucuk olunca nasil yapiyosun her corbaya 1 tane mi yoksa birkactane mi atiyosun.
Ben 1 bardak olacak sekilde bardaklara dolduruyorum her corbaya 1 bardak ekliyorum. Cokmuki acaba aklima takildi simdi

seker000 seker000
Iste 5,6 yil once vardi ozamandan beri pek rahatsiz etmiyordu ama belliki yine var.. gastritmi,yara mi var bakalim endoskopi yapilinca anlasilir. Rabbim beterinden korusun.
Hadi beslenmeyi bir sekilde duzene sokuyor insan ama stresten uzak kalmak mumkun degil ya. En ufak seye stres yapiyoruz zaten.

Is yeri uzak canim,arabayla yarim saat,yoksa yakin olsa cok guzel olurdu. Dedigin gibi yalniz cani istemiyor insanin, yesem bile esim yerken tekrar canim cekiyor.

Bu arada kardesi burdaysa illa etkilenme vardir canim, dedigin gibi ne zaman onlar gelse araniz bozuluyor.
Gelip goremezmi,sevemezmi . Abinin cocugu yani,komsu cocugu degilki.. sokakta bile cocuk gorunce sevesi geliyor insanin
Haha :KK70: noktalama işareti kullanmazsam boyle olur iste. Bi tane yetmez canim ne tat vercek ki 5 6 tane birden atiyorum
Bunlar daha basit geliyo bana bardaktan ziyade

tutkku tutkku
Canim sen tuvalet egitimine basladin mi
Bu ara ugrasiyorum cisini yapiyo tuvalete surekli ama hic kakasini yapmadi. Surekli kaka temzlyrm midem bulaniyo çok zormus yaa kakasinida soyluyo ama tuvalete yapmiyo cikaryrm sonra bi bakyrm altina yapms

tutkku tutkku
Canim sen tuvalet egitimine basladin mi
Bu ara ugrasiyorum cisini yapiyo tuvalete surekli ama hic kakasini yapmadi. Surekli kaka temzlyrm midem bulaniyo çok zormus yaa kakasinida soyluyo ama tuvalete yapmiyo cikaryrm sonra bi bakyrm altina yapms

Cok sukur alisti canim bizimki, gecen yazdigimdan beri soyluyor cisini,bazen ben soylemeden yaptiriyorum.. tabi bazen tutamadigi oluyor ama olur o kadar.
Kakasina gelince tuvalete yapiyor ama afederain tuvalete duşuş sesini duyunca korkuyor kalkiyor ve bir daha oturmuyor :KK14:
neyse cisi hallettik ya kaka olsun derdimiz diyorum.
Ama uyurken bez bagliyorum kisa kadar uykuyu halletsem iyi olacak hep erteliyorum

En onemlisi mesela gece uykusundan sabah kalkinca alti kuruysa cisini yapmaya hazir demekmis. Seninki nasil gece yapiyormu,kuru mu kalkiyor

Nette goruyorum hep oyle ama bulursam alayim bari ,bardakla uzerini kapatmasi zor onun disinda daha kolay ama iste

seker000 seker000

Eşim işteyken gelemez canım ben ilgilenmek Ya da baş başa kalmak istemiyorum ee eşim de gece 12 bazen gece 1de geliyor işten eve o saatten sonra kardeşini de getiremez bu nedenle kız Emin'im eşimin başının Eti'ni yiyordur ee en son kızımın Doğum gününde günlerimizi mahvettiler o nedenle ben hiç acımıyorum benle iyi geçinselerdi gelirlerdi güzEl güzel görürlerdi torunlarını yeğenlerini şimdi ne onların yüzü var gelmeye ne eşimin yüzü var onları benle evde bırakıp işe gitmeye

Hiç acımıyorum vallahi önceden eşimin hatrı vardı ama o Da aile konusunda her seferinde beni üzdüğü için ona da acımıyorum arada yumuşar gibi olup vazgeçiyorum geri kendimi dolduruşa getiriyorum :KK70:

Cok sukur alisti canim bizimki, gecen yazdigimdan beri soyluyor cisini,bazen ben soylemeden yaptiriyorum.. tabi bazen tutamadigi oluyor ama olur o kadar.
Kakasina gelince tuvalete yapiyor ama afederain tuvalete duşuş sesini duyunca korkuyor kalkiyor ve bir daha oturmuyor :KK14:
neyse cisi hallettik ya kaka olsun derdimiz diyorum.
Ama uyurken bez bagliyorum kisa kadar uykuyu halletsem iyi olacak hep erteliyorum

En onemlisi mesela gece uykusundan sabah kalkinca alti kuruysa cisini yapmaya hazir demekmis. Seninki nasil gece yapiyormu,kuru mu kalkiyor

Nette goruyorum hep oyle ama bulursam alayim bari ,bardakla uzerini kapatmasi zor onun disinda daha kolay ama iste
Sabaha kadar cok yapiyo canim cunku gece surekli emiyo bide aksam acayip cok su iciyo sabah bezi oyle agir oluyo ki kakayi tuvalete yapmiyo mu ayaz yani

Yok çok görüşmeme bozuluyor olamaz aslında kendi der durur seni annemlere bırakayım diye her gün söyler çok gereksiz yere söylendi o gün istiyor Ki ben hep güler yüzlü hep iyi olayım hiç perişan görünmeyeyim işte şımartmışız adamı nolacak
İşte insan hep gülergüzlü olamıyor ki hele de ağrıları varsa

seker000 seker000

Benim de 6 7 yıl önce vardı ne zaman stres yapsam yada çok aç kalsam ağrır yine midem..endoskopi yapmamıştım canım

İşte insan hep gülergüzlü olamıyor ki hele de ağrıları varsa

Evet canım şimdi de ilginç bir şekilde ağrılar geçti ben anlamıyorum bir iyiyim bir kötü :) neyse iki gündür iyi olmanın tadını çıkarıyorum parka götürdüm kızımı banyo yaptırdım mutlu oldum :)

Ya jızlar dün benim oğlan uyun
Evet canım şimdi de ilginç bir şekilde ağrılar geçti ben anlamıyorum bir iyiyim bir kötü :) neyse iki gündür iyi olmanın tadını çıkarıyorum parka götürdüm kızımı banyo yaptırdım mutlu oldum :)
İnşallah hep iyi olursun canım..eşin hergün mü 12 1 de geliyor önceden home ofis çalışıyordu ya alışabildin mi

Ya kızlar dün akşam benim oğlan uyumadan önce üzüm armut yemek istedi kırk yılın başında.. yedirdim ben de sonra hemen uyuttum gece boyu kustu sanırım hazmedemedi ağladı hep çok zor bi gece geçirdik..

uykusunda sırtüstü kustuğu için boğulacak gibi oldu Allah korusun çok korktum sabaha kadar hiç uyumadım :KK43:

Ya kızlar dün akşam benim oğlan uyumadan önce üzüm armut yemek istedi kırk yılın başında.. yedirdim ben de sonra hemen uyuttum gece boyu kustu sanırım hazmedemedi ağladı hep çok zor bi gece geçirdik..

uykusunda sırtüstü kustuğu için boğulacak gibi oldu Allah korusun çok korktum sabaha kadar hiç uyumadım :KK43:
Kuzum bi daha tam uyutmadan once bisey yedrme onlari bi sindrsn ben ardaya sut versem bile bi saat once veryrm ki hazmetsin oynasin diye en basit kendini dusun bisey yiyip yattgm zaman bnm nefesim daraliyo uyuyamiyorm

Kuzum bi daha tam uyutmadan once bisey yedrme onlari bi sindrsn ben ardaya sut versem bile bi saat once veryrm ki hazmetsin oynasin diye en basit kendini dusun bisey yiyip yattgm zaman bnm nefesim daraliyo uyuyamiyorm
Sorma canım yaa hiç meyve yemiyo ya istedi diye ben de sevinçle hemen verdim sonra çok uykusu gelince de uyuttum düşünemedim nasıl kustu sabaha kadar 3 kez çarşaf değiştirdim..büyün gece kıvrandı yavrum..

Kizlar dun kedimi kaybettk :KK43:
O kdar uzgunum ki, elimden birseu gelmeyisi falan ..
Tekrar ameliyat olsa bile tekralayacak demis veteriner, zaten olsa bile uyanabilirmiydi ameliyattan Allah bilir..
Nebileyim belki karsidan birine anlatinca deli bu kedi icin uzuluyor derlee ama cocujlugum,gencligim onla gecti simdi bahcede her yerde aklima anilar geliyor..
Nasil alisicam bakalim :KK51:

Ya jızlar dün benim oğlan uyun

İnşallah hep iyi olursun canım..eşin hergün mü 12 1 de geliyor önceden home ofis çalışıyordu ya alışabildin mi

Alıştım canım sıkılıyorum ama tüm gün Ya eşim evet her gün öyle geç geliyor öğlen gidiyor çünkü sabah kalkamıyor gece 1-2 geliyor Ya çocuk erken uyusa öyle geçe kalamaz da bizim kız da geç uyuuor

ilginç canım o kadar etkilenmesi çünkü kızım da acıkıyor yatmadan önce bir şeyler yemek istiyor bazen meyve o Da istiyor ama hiç böyle olmadı belki biraz da üşüttü onun üzerine denk geldi

X