2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bizim oğlanın ismi de aynı kızın ismi gibi zor oldu Ya şimdi Canlar ne diyeceğim:KK51:

Biz ilk başta Ali Kemal dedik Ya benim dilim alışmış ya oğlandan bahsederken hep Ali Kemal dediğimi farkediyorum

Mustafa ismi ama Peygamberimiz ismi diye istiyordum yalnız sahiplenemedim ya of ee her şey de Mustafa Kemal ismine basıldı hani hediyelikler filan Mustafa ismi daha hoş ama sürekli Dilimden Ali Kemal çıkıyor:işsiz:

Ayyyy ne olacak bu işin sonu:kızgın:

Bu aylarda kesmek mümkün değil ben onu anladım benim kızımı kesmem 2.5 yaşı bulur gibi geliyor bana

Kocalar için çok fedakarlık yapmaya değmiyor canım sen eşin olmadan da git tatile (bu aralar kocaya kızgınım da:KK45:) valla bu koca milleti biraz nankör:işsiz:
Ya ben zaten eşime takıntılı olduğum için gidemiyorum malesef ki..ben gitsem yalnız kalıcak napcak ne etcek diye filan ahh bunu bi aşabilsem hatırlısıyla..

Hayırdır sen niye kızgınsın canım

seker000 seker000 biraz tatil yapsinlar canim, az kalmis biraz daha sabir :)
Saglik olsun,hayatta olsunlar mesafeler asilir,gunler elbet gecer oyle dusun

Daha 2.gun iciyorum canim,buna sukur yine sagtaraftaki sislik hissi biraz azaldi ama agrilar mideme gidiyor simdi,yanma batma,is yapinca bile agriyor esim sagolsun yardim ediyor bulasiklari bile yikadi kac defa ben şok :) arada yikardi gerci ama .. gecer insallah ya elimden geldigince takmamaya calisiyorum birseyo artik ve tabi beslenmeme dikkat etmeye basladim ediyordum ama simdi daha bi hassas oluyor insan

Aynen canım en önemlisi sağlık..

daha iyi olucaksın inşallah kendini yorma dinlen eşim de yardımcı oluyormuş sağolsun..

bi de benim bi ara midem rahatsızdı gastrit var midemde doktor erken yemek yememi söylemişti o çok önemliymiş.. sizin yemek saatleriniz nasıl eşin geç mi geliyor akşam

seker000 seker000 ah ah iste onu biliyor ama uygulayamiyorum :KK14:
aynen esim gec geliyor, erken yesem onlar yerken acayip canim cekiyor falan haliyle mide ogutemiyor.
Eskiden gastrittim simdi neyim var hic bilmem,sanirim o kamerali endoskopimi diyolardi onu yapacak birdahaki sefere kesin ne oldugu anlasilsin diye.
Onu yaptirmak ise ..herkes cok kktu anlatiyor

PembeLokum PembeLokum hediyelikler hazirlandimiydi hmm.. aslinda iki isimde cok guzel .
Mustafa Kemali esim sorun ediyor diyodun kabullendi mi.
Bir yandan sen Ali Kemale alismissin alisincada zor degistirmek.
3 isimli olsa :KK48: Mustafa Ali Kemal :)

aynen esim gec geliyor, erken yesem onlar yerken acayip canim cekiyor falan haliyle mide ogutemiyor.
Eskiden gastrittim simdi neyim var hic bilmem,sanirim o kamerali endoskopimi diyolardi onu yapacak birdahaki sefere kesin ne oldugu anlasilsin diye.

PembeLokum PembeLokum hediyelikler hazirlandimiydi hmm.. aslinda iki isimde cok guzel .

Eheh ya aslında baştan b eri Mustafa Kemal'i isteyen benim eşim ama sıkıntı olursa diye korkuyordu şimdi Türkiye'de yaşamıyorsun Ya canım belki bilemeyebilirsin siyasi yönden gelişen sıkıntıları çok saçma aslında ama işte o nedenle Ama beni Ali Kemal e alıştıran da eşim bu adam beni öldürecek bir oğluna isim koyamadı böyle oldu yaaw

Ya ben zaten eşime takıntılı olduğum için gidemiyorum malesef ki..ben gitsem yalnız kalıcak napcak ne etcek diye filan ahh bunu bi aşabilsem hatırlısıyla..

Hayırdır sen niye kızgınsın canım

Zamanla bu huyun Da değişir belki inş :)

Ya canım zorlanıyorum Ya artık sürekli söylüyorum Da burada, geçen eşime dedim ben çok kötüyüm kıza yemeğini yedirir misin diye aman Allahım bizimki bir başladı Zaten sen hep kötüsün De hep yorgunsun Da çocukla ilgilenmiyorsun artık onu sevmiyorsun Da benimle ilgilenmiyorsun Da her bulduğun fırsatta çocuğu birilerine satma derdindesin de (sık sık annemlere gidiyorum eşim eve geldiğinde de sen ilgilen ben biraz uzanayım diyorum Da eşim de Zaten eve geç geliyor) böyle saydı da saydı

Göbeği çatlayana kadar çocuğumla ilgilenen, tv açmayan, oyunlar oynayan ben kötü anne oldum her fırsatta çocuğa tv açan ya da telefondan video açan eşim süper baba oldu :işsiz:

Nankör bu erkek milleti işte yaranamazsın o kadar saydı saydı cevap bile vermedim valla

seker000 seker000 I ilknurrr22 haha erkek cocugu degilmi kiskaniyorlar :KK53:
ama bizimki oyle degil esim beni opsun nasil seviniyor gorseniz,tekrar opturtmek istiyor mmmmuua muuaa diyo bide opmeye .. tabi zamaninda azmi kavga ettik cocugun yaninda alisik degil bizi boyle gormeye :KK70:
Tam isirmaliklar ya :nazar: :KK68:
Haha :KK70: ay arda da bu ara esim yada ben sesimizi yukseltirsek birbirimize araya giriyo esim bagiriyosa baba diye bagiriyo ben bagryosam anne diyr bagryo susum artk sizi dinleyemem der gbi :KK70:

Haha :KK70: ay arda da bu ara esim yada ben sesimizi yukseltirsek birbirimize araya giriyo esim bagiriyosa baba diye bagiriyo ben bagryosam anne diyr bagryo susum artk sizi dinleyemem der gbi :KK70:

Oy kiyamam ya :KK48:
cidden cok etkuleniyolar daha minicik boylariyla boyundan buyuk isler yapiyolar :)

PembeLokum PembeLokum sende ilgili anne degilsen yaani.. diyecek bisi bulamadim :)
Belliki esini sinirli anina denk gelmis canim veya anlik hamile oldugunu unutmus olmali baska bir aciklamasi yok bence :)
Bosver takma.
Ilk hamilelikte bile en ufak iste,yuruyuste yoruluyoduk e simdi ilgi bekleyen bir cocuk + karninda dogdu dogacak bir bebek var ne istiyor anlamadim..
Annenler yakinindaysa,e esin tum.gun isteyse napicaksin tabiki birakirsin cocugu biraz dinlenmek icin bunda ne var..
Uzulme bosver belliki oylesine soylemis veya birzeye kizip sana patlamis kesin

cidden cok etkuleniyolar daha minicik boylariyla boyundan buyuk isler yapiyolar :)

PembeLokum PembeLokum sende ilgili anne degilsen yaani.. diyecek bisi bulamadim :)
Belliki esini sinirli anina denk gelmis canim veya anlik hamile oldugunu unutmus olmali baska bir aciklamasi yok bence :)
Bosver takma.
Ilk hamilelikte bile en ufak iste,yuruyuste yoruluyoduk e simdi ilgi bekleyen bir cocuk + karninda dogdu dogacak bir bebek var ne istiyor anlamadim..
Annenler yakinindaysa,e esin tum.gun isteyse napicaksin tabiki birakirsin cocugu biraz dinlenmek icin bunda ne var..
Dun esime dedm ki ardanin pipisini kestirelm mi hemen anladi pipi kıt kıt diyo pipisini tutuyo :KK70:

Bosver takma.

Ne kadar şiddetli ağrı çektiğimi anlayamıyor o işte biraz nazlandım mı da hemen 3.den vazgeçiyor mübarek kendi taşıyıp doğuruyor sanki :işsiz: kardeşi burada bize gelemiyor haliyle dayısıgil de kalıyor belki o bir şeyler diyordur ondan streslidir bilemiyorum ailesi yakınlarımıza geldiği an sıkıntılar başlıyor :KK45:

Aynen canım o çok önemli işte özellikle akşam 6dan sonra bişey yemeyin diyolar ama işte şartlar. .mesela benim de tek başımayken iştahım kesilir canım hiçbirşey çekmez..

Sende de mi gastrit varr benim gibi..strese bağlı o da işte..

İş yeri yakınsa gelse yemek yeseniz yine gitse olmaz mı en azından miden düzelene kadar

Zamanla bu huyun Da değişir belki inş :)

Ya canım zorlanıyorum Ya artık sürekli söylüyorum Da burada, geçen eşime dedim ben çok kötüyüm kıza yemeğini yedirir misin diye aman Allahım bizimki bir başladı Zaten sen hep kötüsün De hep yorgunsun Da çocukla ilgilenmiyorsun artık onu sevmiyorsun Da benimle ilgilenmiyorsun Da her bulduğun fırsatta çocuğu birilerine satma derdindesin de (sık sık annemlere gidiyorum eşim eve geldiğinde de sen ilgilen ben biraz uzanayım diyorum Da eşim de Zaten eve geç geliyor) böyle saydı da saydı

Göbeği çatlayana kadar çocuğumla ilgilenen, tv açmayan, oyunlar oynayan ben kötü anne oldum her fırsatta çocuğa tv açan ya da telefondan video açan eşim süper baba oldu :işsiz:

Nankör bu erkek milleti işte yaranamazsın o kadar saydı saydı cevap bile vermedim valla
Yaa görmüyor mu ne kadar zorlandığını da sayıyor böyle..bu yaştaki bebekle ilgilenmek o kadar zorken bi de karnındakiyle ilgilenmen bile ne kadar zordur Allah yardımcın olsun..boşver saysın dıymamazlıktan gel..

Acaba annenlerle çok görüşmenize mi bozulmaya başladı eğer birlikte çok vakit geçiriyorsanız..belli de ona bozulmuştur da söyleniyordur böyle

Bizim oğlanın ismi de aynı kızın ismi gibi zor oldu Ya şimdi Canlar ne diyeceğim:KK51:

Biz ilk başta Ali Kemal dedik Ya benim dilim alışmış ya oğlandan bahsederken hep Ali Kemal dediğimi farkediyorum

Mustafa ismi ama Peygamberimiz ismi diye istiyordum yalnız sahiplenemedim ya of ee her şey de Mustafa Kemal ismine basıldı hani hediyelikler filan Mustafa ismi daha hoş ama sürekli Dilimden Ali Kemal çıkıyor:işsiz:

Ayyyy ne olacak bu işin sonu:kızgın:
Ali kemal beraber bi çırpıda söyleniyor da mustafa kemal biraz zor söylenir ondan öyle çıkıyordur dilinden..sadece mustafa koysanız kemalsiz ya da sen öyle çağırsan alışır dilin bence

seker000 seker000 I ilknurrr22 haha erkek cocugu degilmi kiskaniyorlar :KK53:
ama bizimki oyle degil esim beni opsun nasil seviniyor gorseniz,tekrar opturtmek istiyor mmmmuua muuaa diyo bide opmeye .. tabi zamaninda azmi kavga ettik cocugun yaninda alisik degil bizi boyle gormeye :KK70:
Tam isirmaliklar ya :nazar: :KK68:
Benimki bence beni değil de babasını kıskanıyor :) bu ara baba baba diye peşinden ayrılmıyor o varken gözü beni pek görmüyor. .

Aynen canım o çok önemli işte özellikle akşam 6dan sonra bişey yemeyin diyolar ama işte şartlar. .mesela benim de tek başımayken iştahım kesilir canım hiçbirşey çekmez..

Sende de mi gastrit varr benim gibi..strese bağlı o da işte..

İş yeri yakınsa gelse yemek yeseniz yine gitse olmaz mı en azından miden düzelene kadar
Bu yemek olayı benmde canimi skyo esim evdeyken surekli yemek yiyorz sabah aksam gece yatmadan gicik olyrm ee ona hazrlayinca benmde canim istyo yiyorm haliyle

Bu yemek olayı benmde canimi skyo esim evdeyken surekli yemek yiyorz sabah aksam gece yatmadan gicik olyrm ee ona hazrlayinca benmde canim istyo yiyorm haliyle
Aynen öyle oluyo..ama zaten zayıftın sen ye nolcak ..

bu arada bıktım bu çevre baskısından kim görse ayy ne kadar zayıflamışsın diyo hamileykenki gibi mi kalıcaktım anlamadım ki..evet zayıfladım baya keşke biraz alsam da çok abartıyolar

Aynen öyle oluyo..ama zaten zayıftın sen ye nolcak ..

bu arada bıktım bu çevre baskısından kim görse ayy ne kadar zayıflamışsın diyo hamileykenki gibi mi kalıcaktım anlamadım ki..evet zayıfladım baya keşke biraz alsam da çok abartıyolar
Aynen banada oyle teyzem ozellikle cok zyflamssn yuzn kucucuk kalms ye biraz benm yedigim kadar yiyen var mi acaba abartmyrm sabah kahvaltida bi ekmeğe yakın yerim oglen esim evde olunca oglende yiyorm aksam da yemegimi yerim sonra abur cubur cips cikolata oglende yiyorm abur cubur skldkca daha ne yiyim yani almyrm almak istemiyorm zorla mi kilom normal 54 ama daha zyf gosteryrm olablr yapcak bsymde yok

20170913_000557.jpg

Kucuk beyin et sulari meyve pureleri insallah yerde ugrastigima deger :KK70:

Yaa görmüyor mu ne kadar zorlandığını da sayıyor böyle..bu yaştaki bebekle ilgilenmek o kadar zorken bi de karnındakiyle ilgilenmen bile ne kadar zordur Allah yardımcın olsun..boşver saysın dıymamazlıktan gel..

Acaba annenlerle çok görüşmenize mi bozulmaya başladı eğer birlikte çok vakit geçiriyorsanız..belli de ona bozulmuştur da söyleniyordur böyle

Yok çok görüşmeme bozuluyor olamaz aslında kendi der durur seni annemlere bırakayım diye her gün söyler çok gereksiz yere söylendi o gün istiyor Ki ben hep güler yüzlü hep iyi olayım hiç perişan görünmeyeyim işte şımartmışız adamı nolacak

X