2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Canim ben zaten oglenleri corba veryrm aksam bize yaptgmz yemeklerden mesela dun oglen yogurt corbasi icti aksam pilavla yemegin icindeki koftelerdeb yedi

Yani aynen ona ozel yapmiyorum uzun zamandir. Bizim.yediklerimizden yiyor ama iste oglenleri daha cok ona yapiyorum benim.corbayla pek aram olmadigi icin ona ozel olmus oluyor. Az yapiyorum bir kerelik zaten .

Kislik bisiler yaptinizmi kizlar?
Daha bisi yapmadim, annem ve kv o kadar cok yapiyoki tum kis yetip artiyo cok sukur haliyle bu yil yine bisi yapmadim . Bussuru kaldi .
Gecen sene yapmistim bisiler ama onlar col yapip surekli bize verince bosa ugrasiyomusum.gibi hissedip yapasim gelmiyor

Canim annen kv gonderiyosa gerek yok yapma bende daha bsy yapmadm buzluga bezelye attm sadece menemen yapcam cok yeniliyo bizde gecen sene 22 kavanoz yapmstm kvdeden getrdm 5 6 tane hepsi bitti

Canim annen kv gonderiyosa gerek yok yapma bende daha bsy yapmadm buzluga bezelye attm sadece menemen yapcam cok yeniliyo bizde gecen sene 22 kavanoz yapmstm kvdeden getrdm 5 6 tane hepsi bitti

Menemeni buzluga attinmi hic orda radi degisiyormu acaba. Pek kavanozla ugrasasm yok omu bari yapsam iyi olur.
Bizde en cok komposto ve domates suyu/ev yapimi salca kullaniliyo geri kalan hepsi kaldi.annemlere geri ceviririm herhalde bosuna dokmeyelim sonra.
Şaka maka yaz bitiyor ya ne cabuk gecti.
Çam agaci kozalarindan topladik bugun kışa haziriz galiba cok sukur.
Sobayla ugrasmasi zahmetli oluyor ama ısınırken harika otesi :)

Degisiyo canim benm 2 tanesinin eskiydi tutmamsti buzluga attm hic begenmedm çöpe doktum oylece ay o sobanin ustunde kestane yapcaksin ne guzel olur bekarken annemglin evde odanin birine soba kurmuştuk dogalgaz vardi ama ev soguk oluyodu bütün evi isityodu valla sicakta mayisiyo insan bide

Hi o zaman hic ugrasmayayim. Taze fasulye yapmisti annem onlari attim buzluga ama hakikaten tadi simdiden bile farkli geliyor bana.

Diimi ya sicacik cok guzel oluyor
sobaya sarilmadigim.kaliyor bi :)

Hi o zaman hic ugrasmayayim. Taze fasulye yapmisti annem onlari attim buzluga ama hakikaten tadi simdiden bile farkli geliyor bana.

Diimi ya sicacik cok guzel oluyor
sobaya sarilmadigim.kaliyor bi :)
Canim yesil fasulyeyi yikayp direk atarsan tadi bozuluyo ben tavaya koyuyorum altini kisiyorm kapaginida kapatyrm rengi donene kadar kavuruyorm bazilari domateste katiyo

Ben geçen sene bikaç kavanoz yeşil fasulye ve menemen yapmıştım annem de bikaç kavanoz vermişti..kayınvalide yapmıyor.. bu yıl daha yapmadım üşengeçliğim üstümde bu aralar

I ilknurrr22 evet annem oyle yapiyor canim, hasliyor biraz. Cigden atmaya risk edemem zaten sanirim.
Devammi emmeye. Doyumluk degil tadimlik olmustur ona artik ama zaten tadimlik kismi en guzeli ya :)

seker000 olmadi annenden alirsin yine canim.Sagolsunlar
Demin yaptigi seylerin sayisini soyledi cok sasirdim ne ara yapmis yardim edemedim.hic ne kv ne anneme.. haliyle yemeye gelince cekiniyorum ama isten gelince yapiyorlar tee 12lere kadar nasil gideyim.
Vicdanimi rahatlatayim biraz

PembeLokum nerelerdesin lokumum

Buradayım canım bugünlerde bdv ye daldım :) Bugün Konya'ya gittik geldik muayeneye oğlan aynı ablasına benziyor yaa hadi hayırlısı :) çok zor oldu gidip gelmek bana ama ağrım çok oluyor 1 saat gidiş 1 saat gelişe bile dayanamıyorum

Valla bazen oyle uzun emiyo ki cizgi film izlerken emerse 45 dk felan emiyo ben yatryorm firsat bulmsken

Arkadaşlar bir şey dikkatimi çekti de igündüz oturmasına gidiyoruz annemle sık sık biz geldiğimizde ne ikramlar ne sofra hazır bir olmuyor biz oturuyoruz mesela şu an ev sahibi içerde mutfakta ikram hazırlıyor ben anlamıyorum bu durumu biz misafir gelmeden her şeyi hazır eder çayında demler sofrayı da hazırlarız misafir geldiğinde her şey hazır olur

Neden böyle biz geldikten sonra hazırlıyorlar acaaba söylediğimiz saatten erken de gelmiyoruz :)

Siz olsanız siz de garipser misiniz :)

Bende oyle yaparm sunuma kadar hazrlarm tezgahta bi bardk bile birakmam belki yetistremiyolardir dicem ama butun ikramliklari mi siz gelince yapıyorlar

Ya bir de Gülsima nın bir sürü oyuncağını götürüyorum mesela ev sahibinin çocukları filan müsaade etmiyor kızımın oynamasına müsaade edin bebek de oynasın diyorum yok hep kendileri oynuyorlar oyuncaklar kızımın bu arada pişman oluyorum. Gezmeye geldiğime çocuklar küçük değil gülsima gibi bebek olsalar hadi neyse

Bu sene annem de yapmadı daha bakalım yapacak mı:)) annen k.valide çalışıyolar mı nerde çalışıyolar gençler demek:)

Kizlar cok sicak yaa emzrmek nasl zor geliyo bu sicakta

Oy hem de nasıl yaa hele bir de ısırdıkça insanın tahammülü azalıyor iyice Bir de göbeğim çok yanıyor Benim haliyle oturarak emziremiyorum artık sadece yatarak emziriyorum kızım da ayaklarını göbeğime koymayı çok seviyor

Aa bu arada biz oğlanın ismine karar verdik aslında eşimin en baştan beri istediği isim buydu sadece biraz koymaya çekiniyordu ben de destekledim hayalindeki ismi koy oğluna diye bir daha oğlumuz olacağının garantisi Yok sonuçta olabilir de olmayabilir de bu fırsatı kaçırma dedim

Allah izin verirse oğlumuzun adı Mustafa Kemal olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…