2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Sağol canım Allah razı olsun

Yaa değil mi onların hayatı zaten sürekli bir başkasını suçlamakla geçiyor yıllardır bunu gördüm ben şimdi de beni günah keçisi belliyorlar

Oysa ki kendi babama bakıyorum kapıdan kovsak adamı bacadan giriyor torun torun diye sürekli kocamla pazarlık yapıyor şu gün de göreceğim bugün de göreceğim her gün göreceğim diye

Hadi ya arda hayatta otrup izlemez ben yaninda durmazsam yiyecek biseylerle yalniz bırakamiyorum zaten aninda dokuyo elinde mincikliyo ay benm cocugum niye boyle

Hadi ya arda hayatta otrup izlemez ben yaninda durmazsam yiyecek biseylerle yalniz bırakamiyorum zaten aninda dokuyo elinde mincikliyo ay benm cocugum niye boyle

Haha yiyecek dedigime bakma kraker vs veriyorum yoksa diger turlu guvenemem, dedigin gibi dokecek diye veremiyorum anca karpuz filan oda eline degil onune kucuk lokmalik dogruyorum ordan alip yiyo :)

PembeLokum Allah goruyor herseyi canim bosver,hic bu konulara takilio uzme kendini ve yavrularini.
Diledigin gibi,icinden geldigi gibi davran. Sen kendin ol gerisini onlar dusunsun,birbirlerini yiyip bitirirler :)
Doguma geleceklermi acaba,Gulsimaua gelmislermiydi ?

Yok canım çalışmıyordum önceden de..üniversite yeni bitti..çok şükür mezun oldum bu arada:)açıköğretim halkla ilişkiler bitirdim de burda bu bölümle ilgili çalışabileceğim biyer yok malesef bakalım artık..

benim hayalimde hep eczacı olmak vardı ama olmadı işte kısmet..

Aynen canım en çok ta reklamkar zaralıymış ce en çok reklam seviyolar..

Evet canım gülsima ya geldiler bunda beni bahane edip gelmezler sanırım gelin yüzünden gelemedik ühüü diye sağda solda anlatırlar artık :)

Bnmki krakeride parcaliyo agzinda cigneyp cigneyip puskurtuyo bu ara ona takti

Selam Canlar en yakın arkadaşımın haftaya bugün düğünü vardı nişanı attılar eşyaları filan dağıtıyorlar ne kadar zor ne kadar kötü bir durum geri barışma olmayacak sanırım

seker000 a sahi mezun oldunmu ay hadi hayirlisi olsun,darisi basimaaa
ya iste o cok kotu mesleginde calisamamak, keske daha cok is imkani olsa :/

I ilknurrr22 e o zaman sana kolay gelsin
Unutur zamanla uzerine gitmedikce huylarindan vazgeciyorlar aslinda

PembeLokum aa ciddimisin :/ cok kotu olmus. Yoksa gecenlerde hikayede paylastigin kizmi ceyiz gormeyemi gitmistiniz falan hani :/

Keske varya 4 duvar ama bol huzur olsa. Insallah hayirlisiysa barisirlar ama barissalar bile eskisi gibi olunmuyor iste hele ki.dugune bir hafta kala,hersey hazir,herkes dugunu beklerken..
Ne diyelim belki haklarinda hayirlisi bumustur

Her seferinde yeni bi huy ediniyo kotu yonde
Hasta olmus dünden beri burnu tikali oksuruyo smdilik gotrmedm hastaneye

Aynen o canım çeyizini serdik geçenlerde Ya arkadaşımgil eve gidip kendi aldıkları eşyaları ve çeyizini topladılar canım bugün

Böylesi daha hayırlısı gibi geliyor bana keşke bu kadar bu aşamalara gelmeselerdi çok sıkıntılar oldu çünkü :/

Biz eşimle alışverişe çıktık eşime 2 takım elbise bana da iki tane kına ve düğün için elbise aldık filan aynı günün akşamı bir Msj attı arkadaşım düğün iptal diye çok şaşırdım :/ aile dostuyuz yıllardır annem babam gece yarısı gitti barıştırmak için ama olmadı gece 3e kadar oturdular konuştular ama olur yanı kalmamış

Oldum çok şükür..amin inşallah diplama şimdilik işe yaramasa da dursun bi kenarda:) aynen keşke daha çok iş imkanı olsa hele de küçük şehir olunca çok daha zor

PembeLokum aynen keske isler buraya kadsr gelmeseymis ama olsun illa vardir bir hayir bunda.
Artik baska dugune sizin kiyafetler :)

seker000 aynen kucuk sehirde olunca is imkani iyice azaliyor

I ilknurrr22 hadi ya gecmis olsun.
Biz haftanin basinda oyleydik,damla vs verdi dr cok sukur iyi simdi

Kizlaaar o kadar ugrasmama ragmen tuvalete cisini yapmak istemeyen cocuk, gecen gun aniden cisini oraya yapmak istedi ve cok sukur 2 gundur oraya yapiyor.
Inanilmaz mutluyum ve rahatladim.
Ama bildigin kendi istegiyle gitti cok sasirdim, meger hakkaten ustelememek gerekiyormus.
Masallah diyeyim yani simdilik uyku haric bez kullanmiyoruz artik huy degistirmezse tabi :)

Valla kötü oldu erkek tarafı hiç aramadı tekrar hami barışma gibisinden hiç bir şeyleri olmadı öyle olunca bittiğiyle kaldı yani arkadaşım zannediyordu ki yüzüğü atınca onlar peşinden koşacak sandı ama ses seda yok valla

Eşim de Isparta ya gitti arkadaşının düğününe :) annemlerdeyim ben de

Maşallah canım kaç aylıkken başlamış oldun eğitime? Çocuklar öyle Ya birden yapıveriyorlar ben de blw öğretiyorum Ya kızıma yapamıyor yapamıyor bir bakıyorum birden yapmaya başlamış sanki usta gibi

Simdi pisman degil ama erkekler genelde essek gibi.pisman oluyor ilerde..

Valla canim baya oldu lazimligi alali, oraya oturuyodu ama donunu bile indirtmiyodu
sunnetinden sonra tekrar denedim,banyoya goturdum,disarda takmadim arkadaslarindan gorup heveslenir diye yok yok asla indiremiyordum pantolonunu,agliyordu.

Aynen biz ne yaparsak,ne konsuursak duymuyor sansak bile herseyi goruyorlar zamani gelince yapiyorlar.
Simdi.pismanim keske zorlamasaydim o kadar diye.
1 yasini 9,5 ay gecince yapmis oldu iste.

Bazilari diyo ki 11 aylikken ,1 yasinda vs alismis yapmaya yahu nebileyim o yasta cocuk nasil anlasin daha cis kaslari bile dogru duzgun gelismiyor ,konusmayi zaten beceremiyolar hic inanasim gelmiyor.
Ama cok sevindim gercekten ya

İyi haydi gözün aydın canım böyle devam eder inş :) ben 2 yaşından önce düşünmüyorum Ya zaten kardeşi de doğacak uğraşamam sanırım strese sokmayayım kendimi

Benim kız da kaşıkla düzgünce yemeye başladı hikaye de attım hehe :)

Aynen.canim zorlama,usteleme hazir olunca baksana kendileri yapiyor herseyi.
Sadece ara ara hatirlatiyordum ben bak tuvalete yapsan daha kolay olacak,benzis daha rahat edeceksin,sen artik buyudun vs vs ..

Evet ya masallah alismis :)
Yalniz sen baya baya iyi sabrettin blw isine :)

Maşallah canım inşallah böyle devam eder..ama bazıları alıştıktan sonra geceleri de bağlamayın diyo..anneme sordum başlarda gece bağlardık dedi hangisi doğru bilemedim..

Sagol canim insallah uzamaz bu hastalik
Cis konusuna gelince ardada cok.istekli ya surekli tuvalete gidiyrz ama yapmiyodu 2 gun once 3 kere tuvalete yapti ama Smdi hasta ya tuvalet egitimini smdi yapmk istemedm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…