2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

PembeLokum
Hadi ya niye oyle yapıyorlar acaba ilginç
Canim bence oyuncak gotrme gulsima yuruyo mu artk blmyrm ama cocuklarla oynar arda hic durmaz oyle cocuklarin pesinde kosar
Onun ayaklarini yesinler

Canim Gulsima az daha buyusun soyle 2,3 aya baslayacak benim demeye vetmryecek oyuncaklarini.
Daha anlamiyordur simdi haliyle onlarda aliyor ama kendi esyalarini paylasmamaya baslayinca daha farkli oluyor.
Her cocuk farkli , ne diyeceksin cocuk iste. Laftan anlamiyorlar.

Ikramliklara gelince bencede cok ayip,az cok yetisemesen bile hazir beklemen gerekki gelen misafir icerde yalniz kalmasin.
Gelmenizimi istemiyolar acaba dicem ama :) istemeseler neden cagirsinlar.
Insanlari anlamak zor.
Bosver takilma

seker000
Pek ev hanimligi yapan yok canim burda cok sukur var is imkani. Var yaslari aslinda. Konfeksiyonda calisiyolar canim

I ilknurrr22 oo masallah ama evet sen bari dinleniyosun .
Hazir cizgi film konusu acilmisken tv ne kadar izliyor gunde asagi yukari?
Ben genelde cogu yemek saatlerinde aciyorum o zama guzel yiyor ya. Bazende azicik isimi toparlayayim veya banyoya gireyim diye diye gunde 1 saat oluyor galiba toplam :/ halbuki.hiic acmicam diyodum

Oo harika canim Ali Kemaldi dimi ilk ondan cok daha guzel bu
iyi yapmissin canim desteklemekle,keske demesin sonra.
Bidahaki gidisinde nasipse tarih verir herhalde. Az degil yine canim 1 saat gidis 1 saat gelis yol yoruyor

Oo harika canim Ali Kemaldi dimi ilk ondan cok daha guzel bu
iyi yapmissin canim desteklemekle,keske demesin sonra.
Bidahaki gidisinde nasipse tarih verir herhalde. Az degil yine canim 1 saat gidis 1 saat gelis yol yoruyor

Sağol canım benim beğenmene sevindim hem de babamın ismi Mustafa olduğu için de böyle olması benim daha çok hoşuma gidiyor :)

Ben 27.10.2017 de Doğum yapmayı düşünüyorum Mustafa'm 38+3 oluyor o zaman kızım da 38+1 de doğmuştu zaten :) Yanyana dizilince 20.10.2017 rakamları güzel bir uyum oluşturuyor :)

Ya benim garibim kızım da hep oynamak istedi oyuncaklarını ama alamadı çocukların elinden kıyamam üzüldüm aralarında küçük kaldı çocuklar 5 yaşında filan anaokuluna gidiyorlardı

Hayirlisi canim az kalmis nasipse ya :) insam unutuyor dimi hemen o hamileligi,dogumu,yeni dogan hallerini falan. Yani tamam 2. Daha tecrubeli oluyorsun ama sanki yine ayni heyecanlar olusuyor herseyi unuttugun icin

Kiyamam ya. Ogrenir zamanla canim. Hatta ogretiyosundur belki ama sık sık paylasmayi ama yeri geldiginde kendi esyalarini vermemesini ogret. Zamanla alisacak.
Tamam paylasmalari iyi guzel ama zamanla herseyini paylasiyolar,karsi taraf hic vermiyor mesela oyuncaklarini.boylece icine kapaniyolar sonra. Biraz ogretmek.lazim tuttugunu koparan cinsten olsunlar :) ana okuluna gidince kavga gkiyamet kopar herhalde su oyuncallar yuzunden.
Bizimkiler daha simdiden paylasamiyorlar birbirlerini itip duruyorlar, aglamak,bagirmak.. biz yokken napicaklar nasipse ana okulunda hic bilmem :)

Heyecanı gene aynı canım sanki ilk çocukmuş gibi ama çekeceğim acıyı biliyorum Ya işte o kötü kızımda bilmiyordum sonuçta ne acılar çekeceğimi aval Aval güle oynaya saç baş yapılı makyajlı filan gittim Doğuma sonrası Allahım ben bu dünyaya niye geldim modu

Aynen yaa ezik bir tip olmasın tuttuğunu koparsın inş :) kreş zamanı beni de çok düşündürüyor of her gün düşecek edecek birileri vuracak biz eşimle kafayı yeriz benim adam biraz da manyak biliyorsun çocuğa öğretmeni filan bir şey yapsa katil olur Ya benim annem de böyleydi öğretmenim bana tokat atmıştı annem gidip öğretmenle dövüşmüştü mesela annem de hayatta kabul etmez öğretmen şiddetini sözlü Ya da fiziksel

Canim bu oyuncak meselesinde arda hep baskalarinin elinden aliyo vermezlerse verene kadar cekstryo bagryo ay en gicik oldugum cock tipi gecen gorumcemin kizi ardanin topunu aldi daha 10 aylik yazık arda elinden cekip aliyo bide ih ih diye sinirlene sinirlene bi gor

E canım normal aslında o yaşta vermek istemez ki :) Emin'im kızım da kardeşine vermek istemeyecek oyuncaklarını :) şurdan bir kaç ay sonra :)

Bu arada ben bir rüya gördüm gece rahmetli ablamı gördüm her nasılsa gelmişti yani şaşırıyordum ablam Nasıl geldi diye işte sonra epey bir yalvardım nolur gitme iki ay kaldı doğumuma çocuklarım teyze sevgisi tatsın yalvarırım gitme filan diye ağlıyordum rüyamda of hayat zor

Bir de bu aralar salak salak kızım babaanne ve dede sevgisi görmeden büyüyor diye üzülüyorum bana o kadar haksızlık ediyorlar ama ben kızım için üzülüyorum o sevgileri de tatsın istiyorum ama gelmiyorlar arkadaş gelseler eve girmiyorlar 10 dk parkta görüyorlar sadece çocuğumun o sevgiyi tatmasının tek yolu bizim gidip Silifke'de bir kaç gün kalmamız onu da ben yapmak istemiyorum

Çocuğuma üzülüyorum işte

Valla canim ne kadar izliyo tam olarak bilemicem yarim saat sabah izliyodur masa ile koca ayi oluyo onu cok seviyo gerci 3 gundur izlemiyo oglen hic izlemez sadece yemek yerken aksamda oyle ilgisini ceken bisey cikarsa tvde izler ha bide dedgm gbi uzun uzun emerse otrma odasndayken oyle bakiyo ayaz sen is yaparken banyo yaparken oyle oturup izliyo mu ya tv benimki nin yaninda otrrsan izliyo yoksa hayatta izlemez

E canım normal aslında o yaşta vermek istemez ki :) Emin'im kızım da kardeşine vermek istemeyecek oyuncaklarını :) şurdan bir kaç ay sonra :)
Ben hic sevmyrm oyle cocklari yaa. Biraz uysal olsn
ay canim benm tekrar basin sagolsun ne kadsr ozledysen artk ablani
Eger babanne dede olarak iyi olacaklarini torunlarına sevgilerini gosterceklerini inaniyosan bi ara yol bul ama sende gitsen boyle olmaya devam etceklerse birak kalsn

Ne güzel canım..ben de bu ara keşke çalışsam diyorum ama bizim burda yok iş imkanı..bi de hem içerde hem dışarda çalışmak çocuk ta olunca zor..

PembeLokum canım ben de yaptım gittiğim yere oyuncak götürme hatasını garibim oğlumun eline hiç düşmedi bile kendi oyuncakları..

gerçi bu dediğim bikaç ay önce bu ara hiç ev gezmesine gitmiyorum benimki sehpalara çaylara tabaklara saldırdığı için durmadan diken üstünde oluyorum çünkü. .bu arada ismi çok güzelmiş adıyla yaşasın inşallah♡

tutkku I ilknurrr22 kızlar bu ara benimkinin de dikkatini çekmeye başladı tv özellikle reklamlar..

öyle dikkatli izliyor ki 5 dk da olsa oyalanıyor diye seviniyorum ama bir yandan da vicdan azabı çekiyorum zararlı olduğunu biliyorum çünkü..neyse ben de böyleymişim reklam çıkınca kimse alamazmış beni tvnin önünden anasına çekmiş

Torunlarını severler sevmesine de bana senin yüzünden yerimizden yurdumuzdan olduk apar topar buraya taşındık dendikten sonra bir de kapı önüme kadar gelip de eve girmemeleri filan bu hareketlerden sonra benim oraya gitmem iyice kendimi düşürmek olur gibi geliyor bana bu işin orta yolunu onlar tutmalı buraya bizim eve gelerek ama o da Yok malesef

Gel rahat rahat torununu gör torununun yaşadığı evde park köşelerine ne gerek var Allah aşkına

Kızımın 1. Yaş gününe gelmediler bakalım oğlanın doğumunda ne yapacaklar geleceklerini sanmıyorum Konya'da Doğum yapacağım inş

Teşekkür ederim canım oyuncak götürmeyince de sürekli elinden tutturup yürümek ordan oraya gitmek istiyor ben anlamadım napsam ben de gezmelere gitmek istemiyorum artık ama orda yapılan yiyecekleri yemek istiyorum hamilelikten herhalde :)

Son düzenleme:
Ardada onceden cok izlerdi reklamlari smdi hic bakmiyo bi masa ile koca ayi göZünü kirpmadan izliyo

Canim sen bilirsin en iyi içinden ne geciyosa onu yap doğumdan sonra hareketlerine bak bakalim nolcak

seker000 aynen.bende calismak istiyorum ama daha kucuk bakalim ana okuluna bi gitsin hayirlisiyla sonra artik dusunurum.
Dogumdan once calisiyomudun sen unuttum , dkgum.izninmi bitiyor
Aynen bu cocuklar reklam hastasi :) ne diye ilgilerini cekiyosa bu kadar.
Ama en cok reklam ve sarkilara bakmalari zararliymis hani hizli geciyor ya goruntu o yuzden

I ilknurrr22 izliyor canim ya,oturuyor koltuga yanina yiyecek bisiler koyuyorum bazen dizi izleyip cekirdek citleten kadinlar gibi ayni
Oturup ikimiz bazen dizi izliyoeuz ne yalan soyliyim ama 5 ,10 dk falan anca dizilerden bari etkilenmesinler

PembeLokum canim ya kiyamam :/ ne desem bilemedim tekrar Allah rahmet eylesin.

Haklisin aslinda resmen bos yere torunlarindan uzak kaliyorlar. Cocuk inadi az kalir onlarin yaptiklari inadin yaninda.
Onca yolu bu halinle gelmenizi bekliyolarsa buyuk hata yapiyorlar. Karnin burnunda nereye bekliyorlar, kalk gel ayda bir gel gelinini istemezsen torununu gor zaman gecir git cokmu zor

Kizlar cif+poset ikilisini denedinizmi?
Harika otesi parlatiyor caydanliklari filan ya. Lekeleri cikarmaya calisirken elim kolum agriyodu boyle hemen cikti.
Cokbiliyorumben djye sayfa var instagramda ordan buluyorum sanirim gelmis gecmis en yararli bilgi sayfasi . Biraz reklam yapayim kadina

Simdi.banyoyu derzleri denicem bakalim o sekilde nasil olacak dogru duzgun temizlenmiyor neler denedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…