2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 3 ogun yapiyomusun yemek? Yani esin gunduzleri evde degilse Ardaya yaptiklarindan yiyebilirsin .
Ben aksamlik.yapiyorum genelde ,gunduzleri gecistiriyorum Ayaza pisirdiklerimden yiyorum falan .

Kızlar biz yine acildeydik bu defa benim için..2 gündür şiddetli baş ağrısı vardı bugün de büyün kemiklerim ağrıyodu bi de mide bulantısı demin gittik kan tahlili yaptı bişi çıkmadı migren olabilir dedi emzirdiğim için de sadece minoset iç dedi..

ee migren olsa bütün kemiklerim niye sızlasın ayağa kalkamıyorum resmen..hiç ilgilenmiyolar hiçç..

I ilknurrr22 3 ogun yapiyomusun yemek? Yani esin gunduzleri evde degilse Ardaya yaptiklarindan yiyebilirsin .
Ben aksamlik.yapiyorum genelde ,gunduzleri gecistiriyorum Ayaza pisirdiklerimden yiyorum falan .
Yok canim 3 ogun yapmiyorum ben zaten bi kahvaltı bi aksam yemegi yiyorm oglen meyve abur cubur gecstryorm aksam yemegini bazen erkenden yapyrm bgn ki yemegi firina vercektm once malzemelerini kizarttim hazr dursn dedm sabah patates kizartmstm tencereyi bosaltip kaldrcaktm kaldrmadan kizartiyim dedim oyle yani ardayada yaptigim yemeklerden kalmazsa corba yapyrm gunluk pisirmiyorm dun yoğurt çorbası yaptm mesela bugn icti oglen aksamda pilavla orman kebabi yapmstm ondan yedi yarn oglen kalan corbayi iciririm yine corbayi dolaba koyuyorum yiyecegi kadarini cikarp isityrm en fazla 3 gun veryrm

Kızlar biz yine acildeydik bu defa benim için..2 gündür şiddetli baş ağrısı vardı bugün de büyün kemiklerim ağrıyodu bi de mide bulantısı demin gittik kan tahlili yaptı bişi çıkmadı migren olabilir dedi emzirdiğim için de sadece minoset iç dedi..

ee migren olsa bütün kemiklerim niye sızlasın ayağa kalkamıyorum resmen..hiç ilgilenmiyolar hiçç..

Geçmiş olsun canım kemiklerin sızlıyorsa grip olabilir aslında başın da ağrıyormuş yaz gribi olabilir bir

Ben 36 haftalıkken filan sezaryen olsam ne olur Ya dayanamıyorum kaburga kemiğimin ağrısına Kızımda da dayanamıyordum bunda hiç dayanamıyorum :KK43:

Canim acilde pek ilgilenmiyolar sen pazartesi git bi muayene olmaya

Geçmiş olsun canım kemiklerin sızlıyorsa grip olabilir aslında başın da ağrıyormuş yaz gribi olabilir bir

Bende başta öyle sandım ama burnum filan akmıyor hiç anlamadım ben de

Canim acilde pek ilgilenmiyolar sen pazartesi git bi muayene olmaya

Aynen canım resmen başından savıyolar..geçmese öyle yapıcam artık..

seker000 seker000 canim evet git bi dr, baksin erkenden . Dedigin gibi.migrenle kemik agrisi pek alakasiz.
Ama bas agrisiyla uyandim bu sabah bende, boyle halsiz falan agri kesici icmeden kendime gelemedim. Genel bi durummu acaba herkesin agriyor basi :)
Bu arada belki şu 20lik disinden olabilir canim. Ben dislerimi yaptirmaya baslayali agrim azaldi bir ara hatirlarsan asiri cok agriyor diyodum,dr gezdim hep agri yuzunden.

I ilknurrr22 ben hergun yeni pisiyorum ayaza ya, cok arada aksmadan kalani veriyorum. Pisirmesi degil ama ne pisirsem derdi geriyor beni :KK14:

PembeLokum PembeLokum canim benim az daha sabir.Biliyorum zor ama bak 28.haftaya gelmissin bile. Gulsima.uyudukca yat dinlen bol bol.
kacinci haftada olmustun sezeryan ilkinde? Ne kadar icinde durursa o kadar iyi, biraz daha sabret canim

seker000 seker000 canim evet git bi dr, baksin erkenden . Dedigin gibi.migrenle kemik agrisi pek alakasiz.
Ama bas agrisiyla uyandim bu sabah bende, boyle halsiz falan agri kesici icmeden kendime gelemedim. Genel bi durummu acaba herkesin agriyor basi :)
Bu arada belki şu 20lik disinden olabilir canim. Ben dislerimi yaptirmaya baslayali agrim azaldi bir ara hatirlarsan asiri cok agriyor diyodum,dr gezdim hep agri yuzunden.

I ilknurrr22 ben hergun yeni pisiyorum ayaza ya, cok arada aksmadan kalani veriyorum. Pisirmesi degil ama ne pisirsem derdi geriyor beni :KK14:

PembeLokum PembeLokum canim benim az daha sabir.Biliyorum zor ama bak 28.haftaya gelmissin bile. Gulsima.uyudukca yat dinlen bol bol.
kacinci haftada olmustun sezeryan ilkinde? Ne kadar icinde durursa o kadar iyi, biraz daha sabret canim
Niye her gun yeni pisiriyosn ki canim n3 geregi var makarnayi erişteyi hep yeni pisiriyorm ama oyle çorbası genelde 2 gun 3 gune kaldigida cok nadir oluyo iste

Aklıma gelmemişti dediğin gibi dişten de olabilir aslında çok şükür bugün biraz daha iyiyim

I ilknurrr22 tutkku tutkku ben de hergün yeni pişirmiyorum..çorbası bazen 2 bazen 3 günlük oluyor mesela..buzdolabında zaten..

bu ara emmekten başka bişey yemiyor yaa. . yoğurt yok peynir yok süt denedim sevmedi yumurtayı çoktandır terk etti gün içinde yediği sadece bi kase çorba bu kadar o da bazen napıcam bilmiyorum..

Sicaga denk geldi ya canim bide cok bunaltiyodur seni bide cocuk 36 haftaya kadar dayandiktan sonra ne kaliyo geriye canim benim

Evet canım yaza denk gelmesi kötü oluyormuş o yüzden fazla bunalıyorum sanırım yazın gezmesi güzel de sıcağı fena

38+1 iken olmuştu canım asker gibi gün sayıyorum resmen :)

seker000 seker000 I ilknurrr22 bilmiyorumki hem ayni seyi yemesin,hem taze olsun diye yeni pisiriyorum. Anca mesela corbaya ekledigim tabuk suyu varsa corbayi bitiremszse ertesi gun tekrar veriyorum hepsini yemis olsun diye ki oda nadir oluyor.
O ssorun degil alistim ama iste iste ne pisirsem derdi var

PembeLokum PembeLokum oo yine iyi durmus Gulsima :)
Ilknurun dedigi gibi 36 ya gelince biraz daha sabredrsin aceleci davranmzsa tabi oglusun :)

I ilknurrr22 tutkku tutkku ben de hergün yeni pişirmiyorum..çorbası bazen 2 bazen 3 günlük oluyor mesela..buzdolabında zaten..

bu ara emmekten başka bişey yemiyor yaa. . yoğurt yok peynir yok süt denedim sevmedi yumurtayı çoktandır terk etti gün içinde yediği sadece bi kase çorba bu kadar o da bazen napıcam bilmiyorum..
Bu emme olayi benim canımi cok skiyo emdigi icin yemesede karnini doyurcak bsy var nasl olsa o yuzden yememek için direniyo yogurt eger evde olmazsa 2 gun yemesin tekrar aliskanlik kazandirana kadar ugrasyrm meyve hic yemiyo zaten oglen yemeklerimiz cok skntili oluyo

seker000 seker000 I ilknurrr22 bilmiyorumki hem ayni seyi yemesin,hem taze olsun diye yeni pisiriyorum. Anca mesela corbaya ekledigim tabuk suyu varsa corbayi bitiremszse ertesi gun tekrar veriyorum hepsini yemis olsun diye ki oda nadir oluyor.
O ssorun degil alistim ama iste iste ne pisirsem derdi var

PembeLokum PembeLokum oo yine iyi durmus Gulsima :)
Ilknurun dedigi gibi 36 ya gelince biraz daha sabredrsin aceleci davranmzsa tabi oglusun :)
Canim ben zaten oglenleri corba veryrm aksam bize yaptgmz yemeklerden mesela dun oglen yogurt corbasi icti aksam pilavla yemegin icindeki koftelerdeb yedi

X