2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kızlar nasılsınız??

Benim oğlan kaç gündür hasta kusuyor ateşi var öksürüyor .. dün gece ateşlendi acile götürdük :/
Rabbim oğluma ve bütün hastalara şifa versin inşallah..

Kızlar nasılsınız??

Benim oğlan kaç gündür hasta kusuyor ateşi var öksürüyor .. dün gece ateşlendi acile götürdük :/
Rabbim oğluma ve bütün hastalara şifa versin inşallah..
Ya gecmis olsun canim ben ardaya oksurdugu zaman tereyağı eritip az bsy içine pekmez katip sabah aksam bi tatli kasigi iciriyodm iyi geliyodu onu icmedigi gun oksuruyodu bi dene istersen

seker000 canim cok gecmis olsun.
Bugun nasil.daha iyimi
Ben hala israrla sogam suyunu oneriyorum canim. Oksuruk,burun akintisi icin birebir.
3,4 tatli kasigi bile versen yeterli gunde 1 kez

I ilknurrr22 aa cok kotu olmus canim. Aynen valiz hazirlamak + yetlestitmek.tam bir olay..
Heveslenmeyi ise hic katmiyorum araya.
Neyse varmistir bunda bir hayir insallah

seker000 canim cok gecmis olsun.
Bugun nasil.daha iyimi
Ben hala israrla sogam suyunu oneriyorum canim. Oksuruk,burun akintisi icin birebir.
3,4 tatli kasigi bile versen yeterli gunde 1 kez

I ilknurrr22 aa cok kotu olmus canim. Aynen valiz hazirlamak + yetlestitmek.tam bir olay..
Heveslenmeyi ise hic katmiyorum araya.
Neyse varmistir bunda bir hayir insallah

Dun geldik kizlar hala yerlesmeye calisiyorum.. makinayi 3 kez calistirdim hala devami var
bizim otel sahibi yapti yapacagini yine dun cikarken.
Aradik dedik gidiyoruz anahtari teslim edel, tamam dedi bekleyin temizlikci gelip hersey yerli yerindemi diye kontrol.edecek demis ben şok tabi.. sanirsin suc islemisiz bekliyoruz hey Allahim. Temizlikci geldi tek tek tabak,canak,bardak hepsini saydi hepsi yerindemi diye.ilk kez boyle birseyle karsilasiyorum .
Tamam hakli olabilirler bizi tanimaz etmezler ama nebileyim kucuk cocuk gibi yarakazlik yapmisiz gibi hiasetirmek ne demek anlam veremedim.

Ve yemeksiz olunca bu kez baya zorlandim.
Kutfagi vardi tamam ama habire ne pisirsem derdi iyice strese soktu beni.
Sabah desen gunea dogarken gittik denize,geldik yemek yap, sonra tekrar denize,gelince yine yemek yap, ogleden sonraya yine yemek.yap baya bi kosturmacali oluyor. Aksamlari disarda yedik bazen ama yok yani nasipse artk yemekli yere giderim.herhalde.
Boyle daha kolay olur diye dusundum yemeksiz.otel ayarladim ama yok Ayaz sanli.surekli.acmis gibi.hissettim.

PembeLokum canim sizin gittiginiz.oteller yemeklimiydi?
Yani mesela 3 ogunluler corba tarzi seyler servis ediyolarmi.varmi bilgin?

Aynen canim napalim olsun takmiyorm kafama
Aa oyle sey mi olur ya ilk defa duyuyorum bizde ilk evlendigimizde villa tuttuk valla hic oyle kontrol eden felan olmadi evde baya lukstu

Ya gecmis olsun canim ben ardaya oksurdugu zaman tereyağı eritip az bsy içine pekmez katip sabah aksam bi tatli kasigi iciriyodm iyi geliyodu onu icmedigi gun oksuruyodu bi dene istersen

İğneyle çabuk iyileşirdi aslında ama yazık çocuklara da, öksürükten o kadar korkma ateş sonuçta önemli olan

Sağolun kızlar çok şükür öksürüğü biraz daha iyi oldu ateşi ara ara yükseliyo hâlâ inşallah daha iyi olur

Aynen canim napalim olsun takmiyorm kafama

Aa oyle sey mi olur ya ilk defa duyuyorum bizde ilk evlendigimizde villa tuttuk valla hic oyle kontrol eden felan olmadi evde baya lukstu

Valla geldi.bir bir kontrol etti.
Bu tamam,bu calisiyor,bunlar burda diye diye kontrol etti herseyi. Tabagin birinde ayaza yemek.yediriyodum sayiyo eksik cikti sonra fark etti a ordaymis diye . O şokla.bisi diyemedim ama boyle yazdikca neden sustuk diyorum ne iş anlamadm .. daha cok musteri bekler orasi ne diyeyim

seker000 insallah atlatirsiniz canim.
Usuttumu acaba

Canım öyle mutfak eşyası olan yerlerde kontrol yaparlar muhakkak ama tabi müşteri gittikten sonra yapılır ne de olsa müşterinin adresi telefonunu alıyorlar sizin yanınızda kontrol yapmaları resmen ucuz bir hareket canım

Canım biz Antalya da işte ultra her şey dahil otellere gidiyoruz günde 3 öğün değil 24 saat yiyecek içecek oluyor oralarda :) bir yerde gözleme yeri olur diğer yerde akşama kadar açık pastane olur öğlen 12-16 arası filan 3-4 farklı restoran çeşidi olur biri ana restoran olur ana binada biri rast food olur biri deniz ürünleri olur biri sahilde olur insanlar kalkıp gelmesin orada yesin diye filan öyle biri havuz başında olur yine insanlar giyinmek zorunda kalmasın orda yesin diye işte ne bileyim sürekli ama sürekli yemek oluyor ama bu ultra her şey dahil ise olur sabah kahvaltı olur sonra geç kahvaltı olur sonra dediğim gibi 12-16 ya da 12-17 arası filandı restoranlar açık olur sonra akşam yemeği olur onda da açık büfe Ve ala carte restoranlar olur sonra gece yemeği filan olur hafif yiyecekler kahvaltı tarzı şeyler koyarlar öyle canım çorba oluyor evet istemediğin kadar

Her şey dahilde de 3 ana öğün oluyor geç kahvaltı da oluyor ama gece yemeği ve pastane oluyor mu tam bilmiyorum çok fazla restoran olmuyor ana bir restoran oluyor genelde kahvaltı öğle ve akşam yemeği için

Ben her şey dahil Ya da ultra her şey dahil otelleri tavsiye ediyorum tatilde yemekle uğraşmak zor Ya anca şöyle çok lüks önünde özel havuz olan bir villa kiralarsak ve annemlerle filan gidersek öyle bir tatil tercih ederim

Son düzenleme:
Sağol canım hava çok sıcak diye klima açıyoruz ondan oldu sanırım

Ay nr kadar sacma oraya giden olmaz her gelene boyle yapiyolarsa

Biz oyle gitmstik havuz bize aitti sadece biz giriyodk cok rahatti oglen disarda yedik sabah kahvaltilar evdeydi aksamda cok acikmiyoduk zaten bi kac kez mangal yaktik diger gunler abur cubur meyveyle gecmsti dedgn gbi otel olursa ya hersey dahil olcak yada villa tutcaksn yoksa ne anlami kaliyo otelde kalmanin

Canım ben de evlenmeden önce annemlerle gittiğimiz bi tatil köyü vardı gelip kontrol ederlerdi çıkmadan kırık tabak bardak vs. var mı diye .. babamın hoşuna gitmemişti ilkinde tabi ama kurallarının böyle olduğunu söylediler prensip gibi bişeymiş

Klimadan cok korkarim ya, taktirsakmi diyo esim ama istemiyorum iste bu sebepten.Genelde galiba klimayla beraber odanin cami acilmaliymis. Belki biliyos0undur ama.

Yemisim oyle kurali
lokumun dedigi gibi hadi gidince kontrol etsin,adres filan yaziyor sonucta anlarim ama yanimizda yapmasi pek hos durmadi

I ilknurrr22 aynen
Gecen yil gittigimiz otel sahibi nasil tatliydi ,guler yuzluydu.
otel parasini gidecegimiz gunmu odedik ne . Acele etmeyin,rahat olun diye diye parayi almamisti bizden.
Adres filan bilmez hani cikip gitsek bulamaz :)

PembeLokum ah canim cok isterim oyle olmasini ama acikcasi butcemizi biraz asiyor hersey dahiller.
Gecen arastirdim biraz 3 ogunluler az cok iyi. Yani yemeksiz kaldigin yere disardan aldigin malzsmeyle filan ayni hesanah cikiyor ama digeri bizi aşar sanirim.
Bakalim hayirlisi ama.buyuk konusmayayim yemeksiz olana gitmem artik

Canım sizin bir paranız bizim 2 Türk lirasına denk geliyormuş Türkiye de daha uygun tatil yapabilirsiniz belki bir dahakine söyle hatta ben yardımcı olurum biz misal erken rezervasyon filan ile bir yerin fiyatı 3 ise 1e ayarlıyoruz sana da yardımcı olurum annem hep teyzemleri filan çok uygun yerlere gönderiyor çok da güzel çıkıyor oteller

Ben de çocuk çoluk aile planlaması bir bitireyim öyle bir tatil düşünüyorum heheh :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…