2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Hic cesaretim yok canim blmyrm ki valla ama elini pipisinden cekmiyo oyle oynayıp duruyo bazen acik bırakıyorum sort giydiriyorm cikart diyo cikaryrm oynamaya basliyo cekistrp duruyo

Slm kızlar nasılsınız
Doğum günü partisini nasıl yaptınız siz
ben araştırdıkça daha çok kafam karıştı
kıyafet özellikle :)

Ben siradan bisi yaptim canim konsept filan yoktu.
Konseptlimi yapacaksin?
Guzel bi elbise giydirebilirsin civil civil tam yaz ayina uygun oh :)
Kiyafet ne kadar rahat,cocuk o kadar rahat oluyor bence

Hic cesaretim yok canim blmyrm ki valla ama elini pipisinden cekmiyo oyle oynayıp duruyo bazen acik bırakıyorum sort giydiriyorm cikart diyo cikaryrm oynamaya basliyo cekistrp duruyo

Heh :)
Bizimki sunnet olali birakti oynamayi .
Buyuyunce daha zor olmayacakmi canim, hem 2-6 yas arasi onermiyorlar.
Iyice bilincli olarak kesfetmis olacak orayi, haliyle kesmelerini kabullenemez ve psikolojisi etkilenir,bence cok dogru

Ben siradan bisi yaptim canim konsept filan yoktu.
Konseptlimi yapacaksin?
Guzel bi elbise giydirebilirsin civil civil tam yaz ayina uygun oh :)
Kiyafet ne kadar rahat,cocuk o kadar rahat oluyor bence

Bahçede yapıcam.
20-30 kişi çağırıcam işte gelen gelir :)
ben kırmızı yada çiçekli elbise istiyorum
bebeklere o tütüler çok rahatsız ediyo
yiğenimde çıkartmıştık.
aklımada birşey gelmiyor.

Oh ya ne guzel fazladan odam olsa dusunurdum ..
Hadi simdi yine yuruyor artik ama emeklerken filan lazim asil oyle oda :)
Siz basladinizmi adim atmaya
Sıralıyor biyerlere tutunarak yürüyor ama tutunmadan yürüyemiyor daha canım

Tutuleri sevmiyorum ben ya, aynen cok rahatsi ediyor sanki bebikleri..
Kirmizi cok guzel olur bak
Secenek cok olunca insanin iyice kafasi karisiyor

seker000 oy masallah :)
Yavas yavas bakmissin desteksiz yuruyecek, yetmedi kosacak bile insallah

Heh :)
Bizimki sunnet olali birakti oynamayi .
Buyuyunce daha zor olmayacakmi canim, hem 2-6 yas arasi onermiyorlar.
Iyice bilincli olarak kesfetmis olacak orayi, haliyle kesmelerini kabullenemez ve psikolojisi etkilenir,bence cok dogru
Esim biraz olumlu baksa aslinda olurda ne biliyim dur ben bi daha konusuyum yarin insallah ikna olur

Benim korkum da tekrar sünnet olması gerekirse diye iyice bir araştırmak lazım insan minicik bebeğe de nasıl kıyar bilmiyorum ama sizin dediğiniz gibi yaş ilerledikçe daha zor

Artık oğlumu dünyaya getirmek istiyorum 3 ay 10 gün filan kaldı nasipse o kadar sabırsızım ki hem kız hem erkek evlat sahibi olmak ne bileyim Allahım nasip ederse çok büyük bir nimet iki bebek annesi olacağım günleri hayal ediyorum sonuçta kızım daha 24 aylık olana kadar bebek sayılıyor son ultrasonundan sonra eşimle çok etkilendik iyice eli ayağı yüzü belli oluyordu

Slm kızlar nasılsınız
Doğum günü partisini nasıl yaptınız siz
ben araştırdıkça daha çok kafam karıştı
kıyafet özellikle :)

Aleyküm selam bizimki ramazana denk gelmişti o nedenle iftar yaptık bir restoranda ve sonda orda pasta kestik aile arasında canım pastaya epey özendim şeker hamurundan oldu pastası bir de elbise aldık beyaz renk gelinlik giymiş gibi oldu meleğim

I ilknurrr22 konus konus canim, bize kalsa hep erteliycez ama biraz cocugu dusunmek lazim yas ilerledikce her turlu zor olucak ona

PembeLokum ah ya masallah
Allahin izniyle ikisi bir buyuyecek canim, az yas arasi o yonden cok guzel :)
Son trimestera giriyosun tam heyecanli zamanlar :)
Hareket ediyor diimi, ay iyice unuttum ya o gunleri insan ozluyor :) Rabbim her isteyene nasip eder insallah bambaska bir duygu

Evet son trimester dönemine giriyorum sanırım canım baya hareketli yavrum maşallah ablası bir yandan kendi bir yandan uyutmuyorlar :)

Soyledm bugn nasl kiycaz diyo cok küçükms dedm eninde sonunda kesilcek yani hic yaptrmicak degiliz yaa diye ama sanmyrm ikna edemicem bu gidisle

Evet son trimester dönemine giriyorum sanırım canım baya hareketli yavrum maşallah ablası bir yandan kendi bir yandan uyutmuyorlar :)
Yaa nasil hevesleniyorum sana bende cok istyrm boyle cok cocuk aralarında yas farki az olsun kendim tek büyüdüm yaa hep ozeniyorum boyle kardesleri olanlara cocugum oyle.olsn istemiyorm

:)
Daha dogmadan basladi uyutmamaya desene :)
Ay Gulsima nasil karsilayacak acaba ya :)
Emzirme,kucak falan insallah hersey guzel hayirlisi olur canim, Rabbim bir kolaylik verir insallah

Soyledm bugn nasl kiycaz diyo cok küçükms dedm eninde sonunda kesilcek yani hic yaptrmicak degiliz yaa diye ama sanmyrm ikna edemicem bu gidisle

Hadi ya
Netteki yazilanlari okutsan karari degismezmi?

PembeLokum canim bu arada Gulsimanin o aktiviite kutusundan birseyler paylasmistin camasir makinasi ve kartondan tavsana yemek.yediriliyordu onlardan yaptim sagolasin fikir icin

:)
Daha dogmadan basladi uyutmamaya desene :)
Ay Gulsima nasil karsilayacak acaba ya :)
Emzirme,kucak falan insallah hersey guzel hayirlisi olur canim, Rabbim bir kolaylik verir insallah

Hadi ya
Netteki yazilanlari okutsan karari degismezmi?
Okumustu canim bi ara kendi diyodu yaptralm diye hatta baya arastrdi sonra vazgecti benim esim cok kararsiz acayip boyle her konuda diyorm iyi ki beni geeri iade etmedin

Sanki hic sunnet olmicak oyle bisey olsa tamam dicemde yani yok sen nasilsin
Çok şükür canım uğraşıyoruz işte..sen nasılsın

Ya benim eşim diyo ki aklı erecek yaşa gelsin anlatırız ona anlat öyle yaparız korkacak diyorum yok anlamıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…