2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Tabi canııım, her şey hazır. Ama kokusuz organik deterjanla
Kendi kokusu yeter dedim, parfüm istemiyorum minicik bedeninde ne gerek var.

Ay canım geçmiş olsun Ya evet anneler oturuyor çocuklar takılıyor mesela en tehlikelisi bana salıncak geliyor bir çocuk sallanırken diğeri önünden geçiyor ve küt tekmeyi yiyor filan ben sanırım oturamam belli bir yaşa kadar başında dururum küçücük daha yeni yeni yürüyen bir bebeği annesi bırakmış gülsima sallanırken önünden geçti içim acıdı ben arkasından sallıyorum engel olamazdım ki annesi görmedi bile olayı

Çocuklarımız daha bebek kategorisinde şöyle bir 4-5 yaşa kadar bence başında durmak gerek

Son düzenleme:

Aynen salincaktan korkuyorum. O kadar hizli sallaniyorlarki bazilari.. aklima getirmek bile istemiyorum Allah korusun
Aynen genelde adim atsa pesinden giderim ama iste olacagi varmis oturmus bulundum
ama sakin bir yer olmadikca en iyisi dedigin gibi pesinde dolasmak.. hele bi kafeye filan oturalim oraya buraya kosup geziyor onu takip etmekten masadaki sohbete hic adapte olamiyorm.
Hadi bizim buralar yine sakin , orda olsam kucagimdan indiremem sanirim :/

Mutella aynen ya iyi yapmissin canim.
Bazi bebisler alerjik oluyor o kokulara , nedenini cozemiyorlar turlu turlu dr gezip sonunda meger deterjan,koku vs alerjisi cikiyor.
Ne guzel organik varsa onla yika .
Ben artk o kadardikkat etmiyorum bayadir kendimize kullandigimiz deterjani kullaniyorum.. alissin artik

Ya ben cok seviyorum sarki acip oynamayi son ses aciyorm bide oh bi saaat oynuyoruz nerdeysr

Benim kız daha yürümüyor o nedenle kafede Ya da bir mekanda şimdilik rahatım yürüme başladığında da gidemem sanırım zaten kardeşi doğmuş olacak evde takılırız

Ben bir mekanda oturup oraya yakın bir yerde çocuklarını parka bırakanlara şaşırıyorum mesela burada her gün kaç tane çocuk kaçırılıyor Ya Allah korusun başında durmak lazım çocukların geçen iftara gittiğimizde mekana yakın park vardı çocuğunun başında bir tek ben vardım o kadar çocuk başında kimse yoktu ve akşam vakti saat 22 yani

Oo ay yok ya hic benlik degil nasil rahat ediyorlar.
Gecen magazada 1sn gozumden kacirdim yan tarafa gecmia kiyafetleri karistiriyormus ama o 1sn varya neler gecti aklimdan hemen senaryolar yazdim

Kimseye guven olmuyor gercekten

Aynen ya ama komsular rahatsiz olmasin diye acamiyorum cok, annemlerin ev oldugu icin orda daha rahat aciyorm
Aman valla hic umrumda değil aciyorum sesini sonuna kadar zaten alttakine gicigim usttekilerde calsiyo evde yoklar ay arda sabah kalkar kalkmaz parka gidelim diye agliyo sabahin 9unda parka gidyrz

Oo ay yok ya hic benlik degil nasil rahat ediyorlar.
Gecen magazada 1sn gozumden kacirdim yan tarafa gecmia kiyafetleri karistiriyormus ama o 1sn varya neler gecti aklimdan hemen senaryolar yazdim

Kimseye guven olmuyor gercekten

Zaten nolursa 1 sn de oluyor yaw ben evin içinde aynı odada odayı toplarken arkamı bi dönüyorum çocuk yok :) mutfağa gitmiş karıştırıyor :)

Zaten nolursa 1 sn de oluyor yaw ben evin içinde aynı odada odayı toplarken arkamı bi dönüyorum çocuk yok :) mutfağa gitmiş karıştırıyor :)

yalniz evi ne guzel dagitmis

I ilknurrr22 yok ya acamiyorum ben laf gelsin istemiyorum sonra dusunur dururum yine

Heh alisinca oyleler canim, sicak zaten cikin erkenden.. gecen yil her sabah cikariyodum.ama bu yil sabahlari hic cikarmadm zaten uykudan uyanincaya kadar hava iyice sicak oluyor
Erken kalkiyosa ne guzel gezsin

Eheh evet ben kızım kendi kendine oynuyor diyorum sanırım yanlış diyorum insanlar oyuncak oynuyor zannediyor yok evi dağıtıyor böyle tek tek her yeri aşağı indirmesi epey bir sürüyor ben de biraz oturuyorum fena mı ama sonra toplarken karnıma ağrı giriyor tabi eğilip kalkmaktan

Heh ayni bu bebeler, benimki biraz oynuyir yine . Careyi oynayip kenara attigi seyi arkasindan hemen toplamakta buldum yoksa zor oluyor
ya zorlama canim kendini gobus buyudukce artik egilmeler tabi zorlasiyor :)

Heh ayni bu bebeler, benimki biraz oynuyir yine . Careyi oynayip kenara attigi seyi arkasindan hemen toplamakta buldum yoksa zor oluyor
ya zorlama canim kendini gobus buyudukce artik egilmeler tabi zorlasiyor :)

Evin adım atılamayacak hale gelmesi 1 haftada oluyor ben de bir zahmet artık haftada 1 toparlıyorum canım

seker000 nereledesin canim
gelmeyince internetin bitti diye tahmin ediyorum artk :)

MutluBulut_ sen nsilsin canim ,minigimiz nasil
Canım hep aklımdaydınız bu defa internetim var ama vaktim olmadı girmeye..

bu hafta sonu ertelediğimiz doğum gününü yaptık..hedik te yapmamıştık biz ikisi biarada oldu..

Allahım nasıl yorucu geçti..öncesinde temizlik hazırlık sonradında yine temizlik derken pert oldum..çocuklarla beraber toplam 28 kişi olmuştuk..yorulduk ama çok şükür güzel geçti

Hemende herseye alisiyolar canim valla her gun park market araba ucunu birden soyluyo hangisi olursa artik diye heralde arabaya binerse kucagindan inmiyo esimin direksiyonla oynicam diye bayramda donerken cok zorlandik bi yerde durup yemek yemistik uyandi mecbur sonra gidene kadar babasinin kucagina gitmek icin agladi durdu

PembeLokum heh bosver saglik olsun, mutlu olsunlar yeterki dagitsinlar :)

seker000 hi oylemi sevindim canim iyi gecmesine. Yorucu olmazmi ya evde zor oluyor hele bahceli vs degilse..
Hedik ne diye merak ettim bu arada dis bugdayiymia oylemi :) daha once duymamistim galiba

I ilknurrr22
ah o direksiyon aski erkek degillermi hep arabalarla isleri :)

Aynen canım diş buğdayı:) neyse ki hazırlık aşamadında annem..servis sıradında eltiler filan yardım etti yoksa altından kalkamazdım..

Valla biktm artk düt düt diyip duruyo sabah kalkar kalkmaz kayinbabam cok gezdiriyo.oynatyo.o alistrdi bu kadar oraya gidince rahatliyorm dun aksama doğru geldi 2 3 saat rahattim disarda oynatti arabayla gezdirdi

Kizlar dolabinizi duzgun tutabilyo msnuz yaa benim cok dagiliyo bi kiyafet giyiyorm begenmyrm giy cikar giy cikar hepsini icine atyrm usenip sonra duzenliyorm tekrar dan bu sefer oyle yapmicam diyorm yine ayni surekli dolap duzeltyrm duzeltrkende giymediklerimi atyrm dolapta kiyafet kalmadi atmaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…