2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Burada serinlik var ama oyle uzun kollu giyilcek gbi degl aksam disardaydik ama baya serindi ardaya uzun kollu gydrdm biz yurudugumuz icin terledik hissetmedk sogugu ardanin eli yuzu buz gbi olmstu

yazin ortasinda kisi yasiyoruz bildigin :) Allah buyuk. Hele gecen nasil yagmur yagdi,ruzgar desen firtinaydi agaclari kokuyle cikardi, annemlerdeki masasi ucurmus kocaman masayi.. daha once boylesini hic hatirlamiyodum .. korkudan ellerim.nasil titredi.

Canim bizinkinin belli asi yeri cok suku3. Bi sor istersen ama tutmustur ya bakiyolardir yine oraya drlar, tutmamis olsa soylerler

Kizlar bu sol kolda asi izi oluyo ya hani ardada o yok yaa acaba asi tutmadi mi bu ay sonu kontrol var sorcam da yine de kac gundr aklima takildi

Aaa bir de 1 yazmışlar vay be :) harbiden davetli değilsin ilginç

Burada da davetiyelere çocuklara iyi uykular yazıyorlar çocuk istemeyenler :)

Haha ciddimisin
iyice cosmus millet desene :)

Yaa ne guzel burada esse biraz keske
Valla canim isin garip tarafı hic.kontrol etmediler herkes her gittigimizde bakiyolar diyince sasrdm bu gttgmde sorcam bakalm

Yaa ne guzel burada esse biraz keske
Valla canim isin garip tarafı hic.kontrol etmediler herkes her gittigimizde bakiyolar diyince sasrdm bu gttgmde sorcam bakalm

Hm bi sor bakalim canim ama tutmustur bence ya . Hastanedemi yapiliyordu o ilk asilardandi galiba oraya vurular asi . Tutmusmy diye baktilardi saniyorum aynen sen bi sor bakalim

Eşin bişey demezse git sen de.. onlar da çağırmadıklarına utansın yada aa davetiyeye 2 mi yazmıştık acaba diye düşünsünler

Aaa bir de 1 yazmışlar vay be :) harbiden davetli değilsin ilginç

Burada da davetiyelere çocuklara iyi uykular yazıyorlar çocuk istemeyenler :)
Çocuklara iyi uykular mı ilk defa duydum bunu da:) aslında bi yandan haklılar çok çocuklu düğün sinir bozucu oluyor bazen pistte oynaacak yer kalmıyor çocuklardan..herkes çocuğunu yanında oturtsa..ama öyle bi davetiye alsam gitmem heralde çocuğumu istemeyenin düğününe gitmeyi ben istemem

seker000 ay ben o deliligi yaptim birkere
Bidaha yapmam herhalde dugunde kendimi.siginti gibi hissettim
Yine tabiki esimin arkadasiydi ve yanlis hatirlamiyosam esimi cagirmisti sadece veya dugun sahibi olan gelin bizim dugune gelmemisti /arkadasimdi/ tam hatirlamiyorum ikisinden.biri ama ben gitmistim.
Dugun boyunca yoldan gecen biriymisim dugune girmis gibi.hissettim.gercekten

Bu arada hadi cocuklarin pistte oynamalrini gectim bazilari cocuklari davetsiz getirip direk ayri sandalyeye oturtup ayri menu veriyor.
Halbuki menuleri asagi yukari davetlilere yetecek kadar hazirliyorlar.
Yani hadi getirdin bari kendi menunden yedir.. herkes bi garip :)

Bazen de davetiye iki kişiliktir yazıyorlar canım çocuk sahibi olmadan önce ben de çocuklara gıcık olurdum düğünlerde ama çocuğum olduktan sonra düşünüyorum nereye bırakıp da düğüne geleyim ki :) şimdi ama hep palyaço tutuyorlar palyaço çocukları toplayıp oyun alanına gidiyor benim düğünde de öyle oldu ortalıkta pek çocuk yoktu

Doğru diyosun daveysiz misafir olmak kötü hissettirir fazla gibi ama işte eşin gidicek diye dedim

Ya sorma millet rahat dediğin gibi kendi menünden yedir bari:)

Bizim burda yemekli olunca 2 kişiliktir yazıyolar kişi sayısı belli olsun diye..

Palyaço iyi fikirmiş:) bizim düğünde de lunapark vardı tam düğün yaptımız yerin yanında bütün çocuklar oraya gitti bidaha da gelmediler :)

PembeLokum canım bu arada gülsimanın uykuları nasıl düzene girdi mi? Ya ben benim oğlanı uyutmak için bir saat uğraşıyorum ve uyuttuktan yarım saat sonra uyanıyor yine git emzir sil baştan sabaha kadar böyle bu kadar sık uyanması normal mi acaba diyorum

Hm bi sor bakalim canim ama tutmustur bence ya . Hastanedemi yapiliyordu o ilk asilardandi galiba oraya vurular asi . Tutmusmy diye baktilardi saniyorum aynen sen bi sor bakalim
Yok canim hastanede yapılan degil 2. Ay asisi sağlık ocağında yaptilar insallah tutmustur yaa valla cok aklima takıldı

Kesinlikle emdikleri icin oluyo canim ben memeden kesmeye niyetlenmistm 2 gun meme vermemstm sadece yatarken emmisti gece bi kere kalkti aliskanlik bu baska bsy degil bide su veriyo msn gece gecen arda uyandi gece su istedi verdim bi biberon su icti nerdeyse su mu istysn diyorm smdi her uyandiginda hi derse hemen su veryrm sonrafa yatagina koyuyorm uyuyo

I ilknurrr22 Vardir o zaman canim tutmustur yani bence.

Bu arada gece hakkaten cok su istiyolar ya, oturuyo su su diyip duruyo, icince vuruyo kafayi yastiga uykuya devam

seker000 canim emdigi icin uyaniyordur oyle sık.
Bazi uyanislarinda ilknurun dedigi gibi su ver, emzik aliyorsa daha iyi ama aliyordu galiba seninki dimi

Yok canım girmedi normale dün mesela akşam 22 gibi arabaya bindik 1 saatdolaştık uyumadı eve geldik gece 2de anca uyudu sonra da sürekli uyanıp emdi öğlen 12ye kadar uyudu ama kaç kere uyandı sayamadım su versem de emmek istiyor hem su istiyor hem emmek istiyor her uyandığında yani düzene girmeyecek galiba

Bebekler 13 Aylıkken ne kadar konuşur acaba bilginiz var mı

Kızım bu aralar Yen'i Yen'i su, tavşan, kuş demeye başladı çok şeker Ya

Zaten anne, baba, dede, anneanne, meme, emme, bitti, gitti, düştü, gel, al, ver, hayır, bekle, kaldır bunları söylüyordu son günlerde işte tavşan, su ve kuş diyor bir de sanırım mavi ve pembe diyor

Masallah canim her cocuk farkli.
Bazisi cok erken konusuyor. Bizimki daha 2 kelimeyi yan yana pek getiremiyor.ama.tekli olarak cogu seyi soyleyip,soylenenleri tekrar ediyor mesela.
Ama komsumun torunu gelmis 3 yasinda dogtu duzgun konusmuyormus hala.
Cok tatli oluyolar diimi :)
Isimlerimizi ogrendi babanin adi ne deyince soyluyor, benimkine ise Guz diyo

Ben de her uyanışında su vermeyi deniyorum ama yok içmiyor meme istiyor..memeden nasıl keseceğimi düşünmeye başladım ama böylesi de zor..

haftasonu açıköğretim kurtarma sınavım var yani son şansım ama çalışamıyorum tam uyutuyorum çalışıcam uyanıyor uykusu açılmasın diye emziriyorum hemen yanına gidip sonra benim de uykum geliyor..

Bence de emzirdiğimiz sürece girmez. . biz de dün arabayla 1 saat dolaştık arabada da meme verdim anca uyudu..benimki uyku arası su da içmiyor anca meme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…