2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Çok şükür canım uğraşıyoruz işte..sen nasılsın

Ya benim eşim diyo ki aklı erecek yaşa gelsin anlatırız ona anlat öyle yaparız korkacak diyorum yok anlamıyo
Bende iyiyim canim cok sukur sicaklardan bunaliyorz ardayla tabi
Valla ben artik sunnet olayina karismicam akli erince kendileri anlatsinlar o zaman

Çok şükür canım uğraşıyoruz işte..sen nasılsın

Ya benim eşim diyo ki aklı erecek yaşa gelsin anlatırız ona anlat öyle yaparız korkacak diyorum yok anlamıyo

sen sey desene hadi simdi senin aklin eriyor,bak seni tekrar sunnet yapmalari gerekmis,hic korkma vs diye.. :)
Yani bence ayni mesele kim bile bile bicak altina yatabilirki, hele soz konusu cocuksa..
Asil akli erince her insan gibi korkacak haliyle.
Bazen kendi cesaretsizligimiz,korkularimiz yuzunden cocuklarin gelecegiyle oynuyoruz sanki bu sadece sunnet konusu degil, her konuda oyleyiz sanki ..aman ona dokunma,aman bunu yapma vs vs ..

I ilknurrr22 bizde ben cok kararsizimdir.. kendimi bildim bileli kizarim bu huyuma ama elde degil.. inan kac kere kiyafet alip geri goturmuslugum var ..ya begenmem, ya magazada denememe ragmen uzerime oturmaZ..
Kararsizlik baya zor.. otel arayimis bu yuzden 1 hafta surdu

Benim esimde oyle gecen gun pantolon aldi hem bi beden kucugunu denedi hem aldigini iyi oldu dedi aldik geldik eve geldi giydi bu bol ya dedi degstrcem gitti değiştirdi banada aynisini yapti 26 beden giyiyorm gitti 28 aldirdi smdide diyo ki bu sana bol mu oluyo yaa evet dedm belimden dusup duruyo laf anlatamadm kaldi smdi oyle icindeki kagitlarini felan kesmeseydim hemen degstrcekti

Küçükken ona öyle yapmışlar canım ondan bu kadar ısrarcı bu konuda:) hayırlısı olsun artık
Bu arada ben de aşırı derecede kararsızım o kadar ki hangi tencerede yemek pişireceğime karar veremem hangi tabağı sofraya koysam vs.vs. :)

seninkileredemi.karisiyor o benden betermis o zaman :)
Dun yatak odasina yeni takim aldim ama inan acmasaydim.degistirirdim buyuk ihtimal, bi desenini begenmiyorum, ystik.kilifi buyukmus o kafama takiliyor,kumasi iyi degilmis falan filan acmasaydim gercekten degistirecektim

hi o yuzden oyle yapiyor o zaman

Hadi ya
sanki bazen takintiliga dogru goturuyor bu kararsizlik, her ama heeer konuda kararsizim ya nasil kiziyorum kendime..
En cok iste su aldigim kiyafetlerle vs kararsizlik yasiyorum

Ya kizlar genc evli ciftler dugune kari koca davet edilmezmi genelde cok sinirim bozuluyor boyle sadece esimi.dugune davet edince.
Benim arkadaslarim hep esimle beni davet eder,hic ayiran olmadi ama onunkiler beni hic takmiyor
hadi tanimasam anlarim beni neden cagirsin dicem ama hem erkegi hem kizi taniyorum..
Benmi yanlis dusunuyorum genelde kari koca davet edilmezmi

Haklısın canım genelde değil hep karı koca davet edilir..nerden biliyosunuz eşini tek davet ettiklrini davetiyeye onun adını yek mi yazmışlar?

Yaa nasil hevesleniyorum sana bende cok istyrm boyle cok cocuk aralarında yas farki az olsun kendim tek büyüdüm yaa hep ozeniyorum boyle kardesleri olanlara cocugum oyle.olsn istemiyorm

Ben de ablamla yarım kalan kardeşliğimiz çocuklarımda yaşasın istiyorum kalabalık olalım istiyorum:)

PembeLokum canim bu arada Gulsimanin o aktiviite kutusundan birseyler paylasmistin camasir makinasi ve kartondan tavsana yemek.yediriliyordu onlardan yaptim sagolasin fikir icin

En iyi aktiviteler de onlardı kttular içinde :) gülsima hele tavşan demeye başladı o kadar tatlı oluyor ki Yen'i kelimeler öğrenmesi :)

Paylaşımlara devam o zaman :)

Tabi canım aile davet edilir o ne saçmalık :) nasıl sadece eşini davet ediyorlar davetiye veriyorlar mı xxx ailesi yazmıyor mu üzerinde

Haklısın canım genelde değil hep karı koca davet edilir..nerden biliyosunuz eşini tek davet ettiklrini davetiyeye onun adını yek mi yazmışlar?

En iyi aktiviteler de onlardı kttular içinde :) gülsima hele tavşan demeye başladı o kadar tatlı oluyor ki Yen'i kelimeler öğrenmesi :)

Paylaşımlara devam o zaman :)

Tabi canım aile davet edilir o ne saçmalık :) nasıl sadece eşini davet ediyorlar davetiye veriyorlar mı xxx ailesi yazmıyor mu üzerinde

Esimin ismi yaziyor xxx-1 yaziyor yani bir kisi anlaminda .
Genelde ailecek davet edilince x ve ailesi yazar ama neden bu erkeklee bu kadar okuz afedersiniz ama cok darildim yahu
Hadi sevgili olsak anlarim ama nebileyim sacmalik otesi sacmalik

Lokumum devam devam burda yok oyle aktivite kutulari, yani belki vardir ama oyle her ay duzenli gelen yok.
Ben kopek cizdim, agzini kestim aklimiza geldikce doyuruyoruz

Cidden ayıp etmişler..gidicek mi eşin

Ay evet bide bna karisacagi tuttu normalde karismaz ama benmde sunu almasaydim keske dedigim oluyo ama oyle cok kafaya takmiyorm
Bencede kari koca davet edilmesi gerekiyo bi kere esim ilkokul arkdsnin dugununee gtcekti arkadaslaryla gtcekms benim ne isim varms oyle dedi tanimiyorm ama oda tek mi davet blmyrm ama sanmyrm evli erkek esiyle mi gider arkadaslaryla mi sonuc olark gidemedi isten cok gec gelmsti

Cidden ayıp etmişler..gidicek mi eşin

Gider nasipse buyuk ihtimal canim
Ona kalsa hic dugun heveslisi degil ama o zaman insan ariyor arkadaslarini yine .
Ben ise tam dugun hastasiyim cok severim gitmeyi

Valla nasil ki bizim kiz arkadaslar genel olarak kocasiyla davet ediyor, erkeklerde oyle yapmali .. ailecek davet edildigini akil.edemiyolar dicem ama buyukler akil vermiyormu

Hava dun bugun nasil sogudu ya oralarda oylemi?
Uzun kollulari gecirdik uzerimize

Hava dun bugun nasil sogudu ya oralarda oylemi?
Uzun kollulari gecirdik uzerimize
Burada serinlik var ama oyle uzun kollu giyilcek gbi degl aksam disardaydik ama baya serindi ardaya uzun kollu gydrdm biz yurudugumuz icin terledik hissetmedk sogugu ardanin eli yuzu buz gbi olmstu

Islerine gelmiyodur canim bilmez olurlar mi

Kizlar bu sol kolda asi izi oluyo ya hani ardada o yok yaa acaba asi tutmadi mi bu ay sonu kontrol var sorcam da yine de kac gundr aklima takildi

Aaa bir de 1 yazmışlar vay be :) harbiden davetli değilsin ilginç

Burada da davetiyelere çocuklara iyi uykular yazıyorlar çocuk istemeyenler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…