2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Nasilsiniz canlar :KK68:

Ya gecen yazliklari cikarmistim, giymediklerimi ust komsumuzn kizlari var onlara verdim /normalde verilince giyerler/.
Bugun copu atmaya ciktim ve copte verdigim bluz vardi..:KK14:
yani tamam begenmemis olabilirsiniz bari bir posete koyup ataydiniz.. herkes bir garip.
Diyorum yanlismi gordum o degildir belki ama %99eminim benim bluzumdu, hadi biri copu karistirmis geri atmistir dicem ama ne alaka..
Ay neyse kizayimmi, guleyimmi bilemedm :KK51:

PembeLokum PembeLokum cok ilgincler cok ..
Gidiyolarmis zaten kapiya kadar bari cik bi gor, gelinin tekrar hamile git bi bak bisi ihtiyaci varmi.. hayir madem ozur dileme dusuncesi var cik dile, birde ustune ustluk bayramda oraya bekluyor falan sacma sapan isler..

seker000 seker000 evet sahi bayrama denk geliyor,bayramin son gunu aslinda belki cok zorlanmazsn hani ilk gunler olsa evet olmaz ama..
Mum uflemeye alistimi :KK48:
bazilari tam o gun inadi tutup uflemiyor :)

Ya gecen yazliklari cikarmistim, giymediklerimi ust komsumuzn kizlari var onlara verdim /normalde verilince giyerler/.
yani tamam begenmemis olabilirsiniz bari bir posete koyup ataydiniz.. herkes bir garip.
Diyorum yanlismi gordum o degildir belki ama %99eminim benim bluzumdu, hadi biri copu karistirmis geri atmistir dicem ama ne alaka..
Iyi canim ardayi uyutma cabalari 1 haftadir uyutamiyorm aksamlari memeyi bile almiyo uyumamak icin 1de 2 de yatiyo
Canim belki copu kedi felan karistrmstr posete koymslardir buyuk ihtimal yani oylece atcak halleri yok yaa

Gidiyolarmis zaten kapiya kadar bari cik bi gor, gelinin tekrar hamile git bi bak bisi ihtiyaci varmi.. hayir madem ozur dileme dusuncesi var cik dile, birde ustune ustluk bayramda oraya bekluyor falan sacma sapan isler..

seker000 seker000 evet sahi bayrama denk geliyor,bayramin son gunu aslinda belki cok zorlanmazsn hani ilk gunler olsa evet olmaz ama..

Yani madem bayramda arayı düzeltelim niyetleri var kaç gün burada kaldılar bir adım atsana gelsene eşim uyduruyor bence onların öyle bir niyeti yok eşim arayı düzelteyim diye yapıyor bence bayrama şurda ne kaldı 1 hafta

Onlar gitti gene eşimle aramız lokum gibi oldu ya gerçekten huzurumuz bozuluyor onlar yüzünden :KK43:

Son düzenleme:

Belki bluzun başına bir şey gelmiştir bir şey filan dökmüşlerdir diyeceğim ama:KK64:beğenmediler demek ki:KK64:

Yok bayramın son günü değil ertesi gün..Daha denemedik mum üflemeyi bakalım yapacak mı:)

Iyi canim ardayi uyutma cabalari 1 haftadir uyutamiyorm aksamlari memeyi bile almiyo uyumamak icin 1de 2 de yatiyo
Canim belki copu kedi felan karistrmstr posete koymslardir buyuk ihtimal yani oylece atcak halleri yok yaa

Hadi ya uyumuyormu hala :/
Dis cikartacak herhalde canim? Madem emmeyi reddediyor .. dis etlerini kasisan rahatlamazmi? Veya fircalamaya basladiysan fircala rahatlatiyor genelde ordan anlarsin distenmi diye en azindan

PembeLokum PembeLokum aynen haklisin, arayi duzeltmey calisabilirlerdi.. bosver boylesu belki daha iyidir sizin icin, yoksa surekli.gelip gidildigini dusunsene :)
Aranizin iyi olmasina sevindim canim, 3.kisi illa bir erkek veya kdin olmasi gerekmiyor bence kisaca araya 3.kisi girince illa tatsizlik cikiyor..ister anne olsun ister baba, ister kardes vs.. (cocugu saymiyorum o tatli 3.kisilerden :KK48: )

nehirnil111 nehirnil111 iyidir canimm sen nasilsin :)

Dis cikartacak herhalde canim? Madem emmeyi reddediyor .. dis etlerini kasisan rahatlamazmi? Veya fircalamaya basladiysan fircala rahatlatiyor genelde ordan anlarsin distenmi diye en azindan

PembeLokum PembeLokum aynen haklisin, arayi duzeltmey calisabilirlerdi.. bosver boylesu belki daha iyidir sizin icin, yoksa surekli.gelip gidildigini dusunsene :)
Aranizin iyi olmasina sevindim canim, 3.kisi illa bir erkek veya kdin olmasi gerekmiyor bence kisaca araya 3.kisi girince illa tatsizlik cikiyor..ister anne olsun ister baba, ister kardes vs.. (cocugu saymiyorum o tatli 3.kisilerden :KK48: )

İyiyim canım benim çok şükür Ramazanı geçirdik bitiyor işte :KK48:

Dis yok canim baktım daha yeni 4 tane cikardi zaten birinci azilarin hepsi cikti ama blmyrm biz uyumuyorz diye uyumuyo kendi ffircaliyo eline veriyorm dis fircasini

Benimki de uyumak istemediğinde memeyi almıyor canım..sen de memeyle uyutuyorsun demi..ayağında sallayınca uyumuyor mu?

Sizin de ikinci yıldönümünüz kutlu olsun bu arada canım :)
Canım benim çok sağol sizinde musmutlu yıllarınız olsun inşallah :nazar::KK200:Nasılsın hamilelik nasıl gidiyor evladın çok tatlı ballı lokma resmen Rabbim ömrünü de güzel etsin :KK19::emir_bebek:
Merhaba canim jyiyiz sen nasılsın:)

İyiyim canım bende çok şükür oruç iftar sahur arasında 1 ayı geçirdim az sarsıldım ama iyiyim :KK70:

Canım benim çok sağol sizinde musmutlu yıllarınız olsun inşallah :nazar::KK200:Nasılsın hamilelik nasıl gidiyor evladın çok tatlı ballı lokma resmen Rabbim ömrünü de güzel etsin :KK19::emir_bebek:

İyiyim canım bende çok şükür oruç iftar sahur arasında 1 ayı geçirdim az sarsıldım ama iyiyim :KK70:
Ben sahura kalkmiyorm yaa useeniyorm bazen yiyip yatyrm bazrn yemeden gece zaten arda surekli uyaniyo o zamanda suyumu iciyrm yatyrm

Yok kuzum ayağımda durmuyo ki emerwk uyuyo ayağıma gozunu kapatınca aliyorm hemen oyle uzun uzun tutmuyorum memede
Ben uyanana kadar memede tutuyorum..çevredeki herkes yapma yatır dese de yatırmıyorum çoğu zaman çünkü yatırdıktan çok kısa süre sonra uyanıyor kucağımda biraz daha iyi uyuyor

Bende belki yatmadan yerdim yatardım ama eşim illa son dakikaya kadar yiyecek o yüzden mecburen kalkıyoruz canım :deli:
Benm esim kalkmiyo canim ilk gunler kaldiriyodm zorla artik baktim olmuyo arda uyancak seslenmekten kalkma o zaman dedm napiyim :KK70: ben yanina gidiyorum gozunu acana kadar beklyrm kalkti diye mutfaga geliyorm geri uyumus onu kaldrp iceri geliyorm arda uyaniyo zaten yiyemiyorm bi anlami kalmiyo bos yere uykumu bolmemin

X