2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

PembeLokum PembeLokum :KK70: ay gece gece guldurdun beni, bende oyle daginiksa mutfagin kapisini kapatiyorum ki rahatsiz olmayayim :KK70:

Ozurmu dileyeceklermis :KK48:
bence bu dusumceyle onlarin ozru 2 bilemedin 3 gun surer, sonrada koca koca insanlardan ozu diletti birde sunu bunu yapti derler sanki.. yani oyle biri burdan anladigim kadariyla.
Yani canim gitmesende gitmezsin, onlar arada kan davasi varmiscasina eve adimini bile atmiyorlar, gelinini gectim oglun toeunun icin 5dk bari cik. Ne oyle sokak koselerinde kacak gibi bulusmak

I ilknurrr22 ya demee, canim Allah korumus :/
Acma bosver cam filan, bizimkide bugun yatak odasindaki acikken parmak ucuna cikip zorla bakmaya calisuyodu dikkat etmek lazim gercekten. Balkon kapisini acamiyorum zaten artik, koltuk aldik balkona cikiyor uzerine. Allah korusun gercekten

Ha tencereyi aliyo ama kapaginidami aliyo vay ozaman :)
Aman canim madem o kadar tencere sevdalisi dikkat et ocaktayken sicak yemek.varken ceker tencereleri bellimi olur boş sanip falan

Aynen canım sanki kan davalıyız bir de ben gerçekten kendimden büyük koca insanlardan öyle özür filan. Beklemem benim derdim haksızlığa uğramak başka bir şey değil ki :) ben diyorum ki ailenden boşandım çocuğun velayeti de bende olay bu yani eheh içimden gelmiyor görmek görüşmek :) Bayram meselesini kapattım ne zaman geri para kazanmaya başlar o zaman gidelim diyebilir bana onu da tatile gitme şartıyla giderim Mersin tatil beldesi ya beni tatile götürecek bir saatliğine de çocuğu alsın götürsün annesigile anca öyle bundan sonra böyle iyi,anlayışlı,orta yol bulmaya çalışan gelin ve eş oldum da ne oldu kıymetimi bilen oldu mu :)

AA nasıl oldu ateşle mi düdüklüyle mi yaktın
Yag sicradi canim ya baya bi sicradi kizartma yapiyodm insallah iz kalmaz obur kolumdada var nokta nokta halinde
20170616_200112.jpg

I ilknurrr22 ah ya aman gercekten cookndikkat etmek lazim, Allah korusun insallah.
Gecmis olsun buarada canim, ne kotu aciyor oyle olunca sanki insanin cani ordaymiscasina :KK51:
cok korkuyorum ben bu yag sicrama seysinden, birkackere yaninca artk gercekten ocaktan cekiyorum, isisi biraz hafifleyince oyle ceviriyorum diger taraflarini yoksa cok sicriyor veya olabildigince uzaaaktan ceviriyorum :KK48:

PembeLokum PembeLokum yani haklisin canim, ailen biryere kadar destek cikabilir.
Hadi tatil gonullerinden kopar hediye ederler ama durduk yere ne diye sizi kvdeye gondersinler..
Sizinkiler biliyormu bu olanlari.
Insallah isleriniz yoluna girer, 3-5kurus olsun ama kendinin olsun, 3minim esin eziliyordur belki bu dedigin unutkanliklar hani yapucam deyip yapmadigi isler vs bu konuyla alakalidir, hem eziliyor,bir yanfan is kurmaya calisiyor zorlaniyordur.
Kendi asim, dertsiz basim demisler ya aynen oyle

I ilknurrr22 ah ya aman gercekten cookndikkat etmek lazim, Allah korusun insallah.
Gecmis olsun buarada canim, ne kotu aciyor oyle olunca sanki insanin cani ordaymiscasina :KK51:
cok korkuyorum ben bu yag sicrama seysinden, birkackere yaninca artk gercekten ocaktan cekiyorum, isisi biraz hafifleyince oyle ceviriyorum diger taraflarini yoksa cok sicriyor veya olabildigince uzaaaktan ceviriyorum :KK48:

PembeLokum PembeLokum yani haklisin canim, ailen biryere kadar destek cikabilir.
Hadi tatil gonullerinden kopar hediye ederler ama durduk yere ne diye sizi kvdeye gondersinler..
Insallah isleriniz yoluna girer, 3-5kurus olsun ama kendinin olsun, 3minim esin eziliyordur belki bu dedigin unutkanliklar hani yapucam deyip yapmadigi isler vs bu konuyla alakalidir, hem eziliyor,bir yanfan is kurmaya calisiyor zorlaniyordur.

Aileme belli etmiyorum eşimin ailesiyle yaşadığım sorunları canım ama çok ilgisiz olduklarının onlar da farkında

Eşimin huyu böyle canım yıllardır böyle bir şeyi yapacağım der 100 kere söylersin anca yapar yarın der 3 ay sonra anca yapar böyle adam

Eşim in işleri yolunda gitsin hatta artık zengin olsun istiyorum ama bir yandan da iyi para kazanınca ailesine yedirir mi diye de korkmuyor değilim bizden esirgediler ya sürekli paralarını istemiyorum eşim de onlara yedirsin :kızgın:

Bende oyle uzaktan ceviriyodm ona rağmen sicradi iyiki yuzume gozume sicramadi ya artik 1 ay kızartma yapmam :KK70:

PembeLokum PembeLokum yok ya yedirmez, anlamistir bence artik nasil biri olduklarini.. yani tamam annesi babasi tabi onlar, ne kadar kotuluk yaparsa yapsinlar silemiyor insan ama bilemedim
Hakkinizda hayirlisi insallah canim

seker000 seker000 kutlama falan yapacakmisiniz.
Zaman ne cabuk gecmis ya, gecen yil teker teker dogurmustunuz :)

I ilknurrr22 ne kadar dikkat edilse illa sicriyor iste .bir cozum bulamadilar su kizartma yaparkenki sicramaya .Soyle uzuuuuuuun birsey lazim cevirmek icin :KK48:

PembeLokum PembeLokum yok ya yedirmez, anlamistir bence artik nasil biri olduklarini.. yani tamam annesi babasi tabi onlar, ne kadar kotuluk yaparsa yapsinlar silemiyor insan ama bilemedim

I ilknurrr22 ne kadar dikkat edilse illa sicriyor iste .bir cozum bulamadilar su kizartma yaparkenki sicramaya .Soyle uzuuuuuuun birsey lazim cevirmek icin :KK48:

Hayırlısı canım bizim de bu mesele bitmez burda baş konulardan biri:KK48:

Bugün çocuğu gene gördüler ama sadece 20 dk ya bana az geliyor :KK45: yola çıkmadan önce gelmişler bizim yan parka görmek için benim kız beni tutturmuş normalde parka gider babasıyla 20 dk da çok kısa süre 1-2 saat geçince beni arar ama bu sefer bu kadar kısa sürede niye beni tutturduysa :KK45:

Düşünüyoruz canım aile arasında bişey tam bayram bitimine denk geliyo 1 gün önce hazırlık yapmak istesem bayram..nasıl olcak bilmiyorum belki bikaç gün erteleriz

Aynen oyle canim yada kizartma yapmicaz:KK70:

Ee babalar günü işin bir şey yaptınız mı eşlerinize? Ben yapmadım çünkü anneler gününde de eşim bana bir şey yapmadı:KK45: Sadece normal kutladım dil ile:KK45:

Ee babalar günü işin bir şey yaptınız mı eşlerinize? Ben yapmadım çünkü anneler gününde de eşim bana bir şey yapmadı:KK45: Sadece normal kutladım dil ile:KK45:
Aynen bende bisey yapmadm gelince bi kagida babalar gunun kutlu olsun babacim yazip ardaya verdim git babana ver diye oda verdi o kadar :KK70: yeter cok bile

Aynen bende bisey yapmadm gelince bi kagida babalar gunun kutlu olsun babacim yazip ardaya verdim git babana ver diye oda verdi o kadar :KK70: yeter cok bile

Eheh iyi olmuş ben de öyle şeyler yapardım normalde ama yapmadım eşimden maddi hediye de beklemiyordum ama insan bi çiçek alır bir tane tek de olsa De mi:confused: iyi baba odun koca:confused:

X