2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ben de aslında açlık susuzluk çok hissetmiyorum ama halsizlik baş ağrısı kötü Allah yardımcımız olsun inşallah
Insallah canim ilk 2 gun hic bsym yoktu aslinda arda gozume vurdu ya gecen gun acaba ondan mi agriyo diye dusunuyorm tam kaşımın kemigine vurdu cunku orasida agriyo surekli mosmor hala gecmedi

Insallah canim ilk 2 gun hic bsym yoktu aslinda arda gozume vurdu ya gecen gun acaba ondan mi agriyo diye dusunuyorm tam kaşımın kemigine vurdu cunku orasida agriyo surekli mosmor hala gecmedi
Ondan olabilir o zaman ayy gören demiyo mu noldu diye..benimki geçen ısırdı kolumu morardı ger gören noldu diyor:)

Ondan olabilir o zaman ayy gören demiyo mu noldu diye..benimki geçen ısırdı kolumu morardı ger gören noldu diyor:)
Kapaticiyla kapatyrm canim acayip kotu gozukuyo cunku zaten herngun gozume makyaj yaptgm icin mecbur kapatyrm yinede belli oluyo tabi esim ardayi kacirdi yanimdan yoksa kesin bende onun canini yakardim al gotr sunu gözüm gormesin dedim sabahta esime vurmstu ama ona oyuncakla bsy olmadı olab bana oldu

Geçmiş olsun:)

Nasilsiniz kizlar
Ben dunden beri bulanti,halsizlik,afedersnz ishalle bas ediyorum
boyle giderse serum taktircam .. bulanti suphelendirmye basladi adetimde dogru duzgun gelmedi ya
resmen mutfaga giremiyorm bugun bulantidan, halbuki evlilik yil donumumuz.bugun ve ben hic birsey yapmadim

Aa belkide o kanama yerleşme kanamasidir canim bi test mi yapsan ki

PembeLokum tutkku I ilknurrr22 meraba kızlar yine seninle mi uğraşıcaz diceksiniz ama kötüyüm..

Demin eşim akşam teravihe gidicem dedi ben de caminin yakınında park var bizi oraya bırak git dedim başladı bu heryere beraber mi gidicez ben hiç tek çıkamıcak mıyım (nereye gitse biz de gelelim diyorum market vs.) sinirli değildi ama işte kendimi özgür hissedemiyorum artık dedi

akşamları çocuğun ağlama krizi tutuyor ve ben yalnız olunca kendimi gerçekten kötü hissediyorum..elimde olmadan ağlamaya başladım..o da bunalıyorum dedi sonra evden çıkmadan önce tamam annenlerin ordaki parka bırakırım ama annen de gelsin ben de oranın yakınındaki camiye giderim ama bugünlük tek dedi..

Şimdi söyleyin ben napıyım gerçekten çok mu bunaltıyorum ama bi yandan çevreme bakınca alışkanlık olur mu diye de korkuyorum ..
Belki de bugün sesimi çıkarmasam bugünlük tek gitcekti off bilmiyorum napmak lazım abartıyorum biliyorum ama elimde değil ağlıyorum durmadan

Uzun oldu kusura bakmayın

Canım okumadan yazdım geçmiş olsun evlilik yıldönümün de kutlu olsun ilknurun dediği gibi bi test yap istersen

Doğumdan sonra da olmayı bekledim Canım olduktan sonra bebişe niyetlendik :) ne zaman niyetlensek diye bir türlü karar veremeyince dedim bir olayım o zaman deneyelim zaten ondan önce de olmazdı sanırım

En iyisi serum ile çabucak iyileşmek Canım bence gebelik Yok hastalık nedeniyle bulantın var

Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun nice huzurlu mutlu yıllara inş :)

Hm ya ben de eşim nereye gidiyorum dese biz de gelelim diyorum biz evde aslında tüm gün çocukla vakit geçirdiğimizden bir değişiklik istiyor canımız

Ama sanki eşin arkadaşlarımla buluşacağım demiş de ben de geleceğim demişsin gibi yalnız kalamıyorum demesi saçma olmuş sanki sonuçta teravih sorasında yalnız olacak sen de o sırada parkta olacaksın ne var bunda sadece yolu beraber gideceksiniz

Neyse heyheyleri üzerinde bu aralar herkesin

Ya işte dolmuş demekki şimdi patladı napıcam ben böyle bilmiyorum belki şımarıklık olarak görüyor belki siz de öyle düşünüceksiniz ama gerçekten öyle değil ..

Sence inat olmasın diye fazla sıkmamak mı? Yoksa alışkanlık olur diye ipin ucunu kaçırmamak mı??

Vallahi zor bir soru her teravihe gittiğinde mi sen de çıkmak istiyorsun? Bu ramazanda bu adamlara bir gezme isteği geliyor benim adam da sürekli arkadaşlarıyla teravihe gidip sonra oturuyor teravih bahane oluyor herhalde sinir oluyorum saat 12ye doğru geliyor eve sıkılıyorum yaw

I ilknurrr22 seker000 PembeLokum
Ya yuregim bi hop etti bende ilknur gibi dusunuyodum,yorumunu gorunce bi icim garip oldu :)
Bulantim gecmezse yapicam test bakalim, hayirlisi ama insallah lokumum dedigin gibi hastaliktandir..
Ssgolun bu arada hepimize guzel huzurlu seneler nasip etsin Rabbim insallah sevdiklerimizle

Sekerim bence bir gariplik yokki isteginde, gayet normal yani esinle gidip ,parkta beklemek.. hem Gorkeme iyi olur bosver esini al sık sık cikar disari ortama alissin.
Esin sorun etmezse sende cik o zaman o kadar takmamaya baslayacaksin.. eger cogunlukla evdeysen inan bana insan cok takiyor
Belkide evet esinin onceden birikmis heyheyleri varmis uzerinde ki sana patlamis.
Ben ipin ucunu fazla kacirmama taraftariyim yeri gelir sakayla karisik, yeri gelir ciddi ciddi soylerim ne hissettigimi.

Tamam onlarda hakli yalniz kalmaya ihtiyaclari vardir illa elbet ama kadinda istedigi zaman disari cikip yalniz kalabiliyorsa anca oyle vardir.. yoksa srn evde otur,evinin kadini ol sira bana gelince yok yalniz kalamazmiyim vs hos olmuyor bence.. az cok esit olmali hersey bence

Daha bugün gidicem dedi geçen de gitti k.valdedeydik ben orda kaldım..mümkünse onsuz evde tek kalmak istemiyorum..

Eve gelince bişey demiyomusun sıkıldım filan ..ben şimdi surat asmasam bile biliyor ya gitmesini istemediğimi şartlandırmış kendini surat yapıyosun diyor..

Aynen canım sırf takmamak için çıkmak istiyorum ben de ama o da özgürlüğünü kısıtladığımı düşünüyor işte..

Genel olarak nasilsin esin nasil bilemicem ama bu isteginde bisey goremedm ben bunaltcak herslde o teravihten sonra disarda vakit gecircekti onun icin oyle sana patladi ama ne kadar sikarsan o kadar cok dışarı cikma istegi olusyo bi ara esim cok disari cikiyodu nerdeyse her gun kiziyodm tartsyodm sonra hic bsy dememeye basladm smdi o kadar az cikiyo ki tek basina ayda bi ya çıkar ya cikmaz bu markete birlikte felan isi esimide sıkıyo sen yaz eksikleri ben alirim diyo oylede olmuyo bu ay o gitti yazdm bi suru sey unutmsm yazmayi gitsem gorunce aklima geliyo su yoktu bu yoktu oda birlikte gidince 1 saat oyalaniyorz diye istemiyo genel olarak oyle yani canim ama biraz rahat birak istersen

Bu ara bende bi ikinci cocuk istegi var ki sorma gitsin ama heves sadece basa cikamam 2 taneyle

Bilmiyorum ki canım ama cidden akşam yalnız olunca kötü oluyorum abartıyorum belki ama işte elimde değil..ya rahat bıraktım diye daha çok alışırsa düşüncesi beynimi kemiriyor .. benim kesin psikiyatriye gitmem lazım..gerçi bi kere önünde söyledim şiddetle karşı çıktı..

seker000 kendin ciksan ?
Al oglunu aksam.parka cikar mesela, varsa oyle yakininda tanidigin birlikte gidin falan yoksa bile parkta annelerle sohbet edersin eminim iyi gelecek sana
Iste bazi esler herseyini kadinlariyla yapar, nadir turlerden bunlar :) bazilari ise ozgurlugunu kisitladigini dusunur..
Herkes farkli canim, ilknurun dedigi.gibi biraz sessizligine cekil bakalim ne yapacak.
Nette bir yazi vardi hani tartisan,kavga eden kadin birseyleri yoluna koymaya caliyordur ama sessiz kalan kadim vazgecmistir.gibisinden ben bu soze cok katiliyorum
Sende bi dene sessiz kalmayi kirildigini zamanla anlayacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…