2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 hee diyetteler zaten.. formda kalmalari gerek :KK14:
Zayif olsa zayif derler, sisman olsa sisko derler aman bosver millete laf cok.. he he de gec

seker000 seker000 cok gecmis olsun canimm, cok korkuyor insan gercekten.
Bizimkide gecen mutfaktaki koltuga cikmak isterken dustu, fayansin uzerine hemde hali olsa yine tamam resmen kut diye ses geldi..sirtim donuktu
Allahim korusun insallah onlari
Insan yinede etkileniyo ya zayfladi zaten baya bende fsrkindayim ama napiyim yemiyo yaa durmuyo esimin kuzeninin cocugunu gördüm 1 yaşına gircek 2 hafta sonra ardanin 7 aylik halleri gbi yani arda ona gore acayip hareketli

Aynen canım hâlâ etkisindeyim vicdan azabı duyuyorum benim yüzümden keşke yere yatırsaydım diye..aminn Rabbim korusun hepsini inşallah

Aman canım dikkat et yataklarımız yüksek Allah korusun

Ah Canım annelik=vicdan azabı hep de evladımıza biz zarar veriyoruz çok üzücü :KK43: Allah beterinden korusun Canım bir daha yaşatmasın

Acaba arda bi gunde 10da uyaniyimda annrm uyusun diyecek mi yada gece 1 2 kez kalkiyimda kadinda bugun uyusun diyecek mi yani merak ediyorm resmen cocuk bana dusman gibi dun oglen uyuttm bende uyuyum dedm hemen uyandi uyumasam ev isi yapsam 2 saat uyur bu uykusuzluk beni mahvetti bundan sonra kendime ne kahvaltı hazirlicam nede yemek onada pisman oluyorm cunku bi bardak cay icirmiyo surekli dibimde surekli pacalsrima yapisiyo bagirmak istemiyorm ama beni cileden cikariyo ya sinirimden kapilarra duvarlara tekme atiyorm elimde ne varsa firlstiyorm

Acaba arda bi gunde 10da uyaniyimda annrm uyusun diyecek mi yada gece 1 2 kez kalkiyimda kadinda bugun uyusun diyecek mi yani merak ediyorm resmen cocuk bana dusman gibi dun oglen uyuttm bende uyuyum dedm hemen uyandi uyumasam ev isi yapsam 2 saat uyur bu uykusuzluk beni mahvetti bundan sonra kendime ne kahvaltı hazirlicam nede yemek onada pisman oluyorm cunku bi bardak cay icirmiyo surekli dibimde surekli pacalsrima yapisiyo bagirmak istemiyorm ama beni cileden cikariyo ya sinirimden kapilarra duvarlara tekme atiyorm elimde ne varsa firlstiyorm

İstersen erken yaşta kreşe başlat Canım ne dersin biraz rahatlarsın

Canımm seni çok iyi anlıyorum benimki de öyle yemeği ağzıma mı sokuyorum burnuma mı belli değil sürekli yapışık bana hatta uyurken de yapışık bensiz uyumuyor

İstersen erken yaşta kreşe başlat Canım ne dersin biraz rahatlarsın
Oylede icim rahat etmez ki ne biliyim valla bunaltti beni hafta sonu annem geldi rahatca kahvalti yaparm dedm otururum yine benden ayrilmadi dakka basi beni kaldiriyo biseyler istyo durmadan kaldiriyo bugn 6da kalkti ya 6 bi skntisi olmayan cock niye bu saatte kalkar ki yani hado yine erken kalksn ama gece en az 7 8 kez kalkiyo memeden bi anda kesmek istemiyorm yavas yavas kesmeye calsyrm ayrilmiyo benden

Oylede icim rahat etmez ki ne biliyim valla bunaltti beni hafta sonu annem geldi rahatca kahvalti yaparm dedm otururum yine benden ayrilmadi dakka basi beni kaldiriyo biseyler istyo durmadan kaldiriyo bugn 6da kalkti ya 6 bi skntisi olmayan cock niye bu saatte kalkar ki yani hado yine erken kalksn ama gece en az 7 8 kez kalkiyo memeden bi anda kesmek istemiyorm yavas yavas kesmeye calsyrm ayrilmiyo benden

Ee senin yıpranman ve ona sinirli davranman daha mı iyi bir arkadaşa ihtiyacı var belki de oyun oynayabileceği komşu çocuğu filan YÖK mü kaç aylık oldu

Seninki daha zormus canim ne diyim valla bittim ben artk sinirden çatlıyorum
Geçen dışarı yemeğe gittik nasıl bağırıyor ağlıyor ağlama dediğim de gözyaşı filan yok yalandan ağlamak..ne arabasında durdu ne mama sandalyesinde kucağıma alınca da yemeklere saldırıyor ayranı üstüne döktü filan .. ben tek bi şey anladım annelik =sabır

Ee senin yıpranman ve ona sinirli davranman daha mı iyi bir arkadaşa ihtiyacı var belki de oyun oynayabileceği komşu çocuğu filan YÖK mü kaç aylık oldu
16 aylik olcak ya farkindayim tabiki skliyo oyntyrm disari cikiyorm yakinlarda parkta yok ki oyle gotryrm bi park vardi hemen karsimizdaa yikmislar dugun salonu yapmslar esimin arkadaasina gdyrz haftanın 2 3 gunu 5 ay buyuk kizi var aardadan ordada ayni geliyo gidiyo bacaklarima yapisyo yanind babasi bile olsa illa benim yanima geliyo beni al diye

Geçen dışarı yemeğe gittik nasıl bağırıyor ağlıyor ağlama dediğim de gözyaşı filan yok yalandan ağlamak..ne arabasında durdu ne mama sandalyesinde kucağıma alınca da yemeklere saldırıyor ayranı üstüne döktü filan .. ben tek bi şey anladım annelik =sabır
Allahtan disari cikinca oyle degil ama evde bi gorsen bldgn bacaklarima sarılıyo beni al diye pantolon felan dusuyo cekstrmesnden artk bi insanin 22 yasinda kolunda kirisiklik olur mu yaa kolumda tasimaktan kirisiklik olusmuss

Allahtan disari cikinca oyle degil ama evde bi gorsen bldgn bacaklarima sarılıyo beni al diye pantolon felan dusuyo cekstrmesnden artk bi insanin 22 yasinda kolunda kirisiklik olur mu yaa kolumda tasimaktan kirisiklik olusmuss
Ayy benim de pantolonu çekti düştü tamamen ben çıplak eşim geldi o an şok oldu öle görünce:KK70:

I ilknurrr22 seker000 seker000 kizlar ya pantolon kismina bayildim :KK48:
Ay guldugume.bakmayin oyle okuyunca komigime gitti ama bazi cocuklar oyle, arkdas cevresi olursa lokumun dedigi.gibi daha farkli olabilir.. birde emmenin buyuk etkisi var , cunki tek sut kaynagi sissiniz, haliyle hep size duracak..
3 aylarda biraktirmak iyi degil.diye duydum.ve okudum ilknurcum , ramaZandna sonra brnce yavastan en azindan geceleri biraktirmayi dene
Biberon alsa simfi gece kalkinca inek sutu falan ver dicem ama almiyodu dimi?
Belki sadece sutun tadini alip uyuyor,tammiyle doymuyodur

Ayy benim de pantolonu çekti düştü tamamen ben çıplak eşim geldi o an şok oldu öle görünce:KK70:
Ay benmde oyle hep iniyo asagi bide yakami cekistirisini gorsen meme meme diye milletin ortasinda sundurdu butun kiyafetlerimi sutyeni görüyo meme meme. Uzulsem mi sevinsem mi bilemedim bana duskunlugune
tutkku tutkku ya oylemiymis bi arkadasimin anneside 3 aylarda once biraktir demsti demek ki ondan valla suan meme acikta otryrm emiyo gidiyo kapatyrm diye agliyo bende acik biraktim cani skldkca emiyo gelip :KK70: bu ara bide tezgahin ustunde otrmaya alisti ben yemek yaparken felan otrtyrm ya smdi tutuyo elimden ayagini yukari dogru atmaya calisiyo mutfaga gidip

16 aylik olcak ya farkindayim tabiki skliyo oyntyrm disari cikiyorm yakinlarda parkta yok ki oyle gotryrm bi park vardi hemen karsimizdaa yikmislar dugun salonu yapmslar esimin arkadaasina gdyrz haftanın 2 3 gunu 5 ay buyuk kizi var aardadan ordada ayni geliyo gidiyo bacaklarima yapisyo yanind babasi bile olsa illa benim yanima geliyo beni al diye
Anladım canım park olmaması kötü olmuş benim kız da mesela yemek yaparken filan müsade etmiyor kucağımda yapıyorum ama artık taşımakta zorlanıyorum o da bana yapışık olacak sanırım

I ilknurrr22 geç uyanması için karanlık perdeyi sana söylemiş miydim? Kızım karanlık perde yi kapattıysam daha uzun uyuyor kapatmazsam daha erken uyanıyor bir ara oturma odasında yatıyorduk normal perdesi sabah 7de kalkıyordu şimdi yatak odasına geri geçtik 9-10da uyanıyor

I ilknurrr22 geç uyanması için karanlık perdeyi sana söylemiş miydim? Kızım karanlık perde yi kapattıysam daha uzun uyuyor kapatmazsam daha erken uyanıyor bir ara oturma odasında yatıyorduk normal perdesi sabah 7de kalkıyordu şimdi yatak odasına geri geçtik 9-10da uyanıyor
Onun farkindayim smdi havalar 6da aydinlaniyo yaa mutlaka uyaniyo perdenin altından az biseu isik vuruyo bizim stor gumesligimz acayip kalin kapkaranlik oluyo ama ben biraz acik birakiyorm hafif gece kalkyrm ya surekli cok karanlik oluyo diye gece kalknca kapatyrm genelde bazen unutyrm bugn acikti mesela orayi kapatsam yatak odasinin kapisini accam artk.havalar isindi bizim evde sabah gunesini aliyo mutfaktan acayip gunes vuruyo bu seferde o uyandrcak

Yaa bu karanlık perdeden bize de lazım valla nasıl bişey bu canım koyu renkli normal perde mi

X