2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Yapmadık canım ya çok fazla bulantım vardı o nedenle korktuk şu bulantı istifra biterse deneyeceğiz

Doktor 1 yaştan önce öneriyorum mu demiş önermiyorum mu demiş canım

Bende gecen ardanin odasiyla otrma odasinin camini perdesini hallettm otrma odasinin koltugu silincek mutfak dolapları iç dis silincek ama her gun useniyorm yapmaya
Aynen canım saysam bitmez valla..çocuk ta durmuyo zaten nasıl yapcam hiç bi fikrim yok ramazana da az kaldı

Aynen canım saysam bitmez valla..çocuk ta durmuyo zaten nasıl yapcam hiç bi fikrim yok ramazana da az kaldı
Bugun sozde koltugu silcektim yastklarini yikicaktm kaldi borek yaptm 2 tepsi annemgle gotrmek için ev süpürdm banyoya girdim ardaua yemek yedir kaldr camasir as pilim bitti sırt. Agriyo oyle yatyrm

seker000 PembeLokum I ilknurrr22
Sahi onu bende yazacaktim ama yazmamisim esimde diyodu sunneti gelmesi gerekliymis, gelmeden yapilirsa tekrar yapilmasi gerekliymis birde nasil diyeyim uzunlugunda fark oluyormus ..
Ama bizimkinin gelmis belli bakalik bi gosteririz doktora once

Ilknurcm nasil oldu Arda hafiflemistir insallah dis agrisi

Biz bahar temizligi yaptikta noldu yine ayni camlar silinecek tekrar simdi silsemmi diye dusunuyldum ama saatte 10 olmus hic ugrasasim yok

lokumum iyi etmissiniz ertelemekle dedigin gibi zor olurdu, usuturdunuz birde aman havalar isinsin iyice bi yaparsiniz

Ayni canim yaa dun aksamdan beri acayip mizmiz bide sinirli acayip bi sinir var ustunde iki gundur agridan mi ne anlamadm

Bugun sozde koltugu silcektim yastklarini yikicaktm kaldi borek yaptm 2 tepsi annemgle gotrmek için ev süpürdm banyoya girdim ardaua yemek yedir kaldr camasir as pilim bitti sırt. Agriyo oyle yatyrm
Sorma canım aynen günlük işleri yapmaktan cama koltuğa sıra gelmiyo ki bugün yatak odasının camını sildim bizim oğlanın ağlamaları eşliğinde yağmur yağdı bi de..

İnan mutfağı bulaşıkları filan daha şimdi topladım o uyuduktan sonra artık babasında da durmuyo emekleyip yanıma gelip beni al diye ağlıyor.. eşim de ağlatma diyip duruyor..ben hayatta bulaşıkları bu saate bırakırmıydım..

Daha çamaşırlar var katlanacak ama benim de pilim bitti

Aman silme bak ben sildim yağmur yağdı:)

Aynen ardada oyle yapıyo esim kapiyi ortyo dikkatini dagitip artk oyle toplyrm

seker000 simdiye biraktim mutfagi toplayip icten silicem burdada bir yagacak gibi, bir gunesli.
Mutfakta balkonum kapali oyuzden ordada kapi cami ve buyuk pencere var bana ayri is cikariyor hep silmek icin

I ilknurrr22 agridandir canim kiyamam :/
Cikinca rahatlar insallah

Annemlerde de öyleydi sürgülü kocamann bi kapı camı anaamm o neydi sil sil bitmiyodu..gerçi orda kadın çağırıyoduk temizliğe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…