2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Acile gittim, igne yaptilar catidan
Insallah gecer ya
Ilac yapamaz 10 gun olmus dedi, ya yedigim.bisey dokundu
PembeLokum sen aklima geldin canim hergun nasil oluyorsun igneyi, analarin hakki odenmez diye bosa demiyolar

Canım geçmiş olsun bilmediğin bir alerjin mi var yoksa? Annemde ilaç alerjisi var mesela

Oy kuzum aklına mı geldim kıyamam sağol vallahi her gün ben iğneye bakıyorumm o bana bakıyooor ben ona bakıyorumm o bana bakıyooor öyle cesaret gelsin diye :) tam iğneyi batırıyorum daha pistonu itmeden kızım uyanıyor geri çekiyorum sonra tekrar yapıyorum fln :) oy oy nasıl yapacağım ben 3.yü 4.yü bu iğnelerle

seker000 sagolasin canim
Aslinda bakarsan korkmuyorum igneden ama o giris ani bi garip iste

I ilknurrr22 Ne yazdigini unuttum sonra cevaplicam

PembeLokum yok aslinda ilk defa boyle oldum, okadar ilac kullandim simdiye kadar..
Ya yedigim bisey dokundu .. gerci dr ilac etkisini 10-15 gun sonra gosterecek o zaman faydasini bulursun demisti herhalde o yuzdenmi gec oldu bu yan etki anlayamadim

Oy ya hergun hergun gercekten cok zor, hep ayni yere yapinca agri yapmiyormu artik
Rabbim yardimcin olsun canim

Evet bazi bebekler cok yorulunca uyuyamiyor,bazilari uykusunda agliyor falan.. dedigin gibi cok yorulunca biz bile uykuya geciste zorlaniyoruz.
Yakin yerlerr gidiyorsaniz evde uyutup tekrar cikarabilirsin mesela, ben oyle yapiyorum hem islerimi halletmis oluyorum evde.
Kac kez uyuyo gunduz 1e dusurmemissinizdir sanirim

Gecti kuzum igneyi oldugum gun gecmsti bende sanıyorum ki sabah kalkyrm sol kulagim agriyo ardadan tarafa donuk yattm kipirdamadim diye agriyo sanıyodm bosuna cekmsm o kadar hafta yaa kendimi hep yorgun bitkin hissediyodm

Hı evet :)

Iyi bari gecmis canim, ertelememek lazim aslinda ama insan kendini pek onemsemiyor iste artik.
Bende dun gitneyecektim ama baktim nettr abuk subuk seyler yaziyor,birde bulasicidir ayaza bulasir diye korkumdn gittim, iyikide gitmisim hafifledi cok sukur insallah gecer

Anladım cnm gerçi ilaç alerjisi de birden ortaya çıkan bir şey bir ilacı yıllarca kullanırsın bir gün alerji yapar snn aklında olsun

Gündüz uykusu iki kere eğer öğle uykusu gecikirse bir oluyor ama canım

İğne kalça göbek bacak ve koldan yapılabiliyor cnm göbek inanılmaz acıdığı için ordan yapamıyorum kalça ve koldan da yapamıyorum fiziken mümkün değil geriye bacak kalıyor bir gün sağ bir gün sol morluk içinde bacaklarım genelde

Insallah canim dikkat aman ihmal etme biz kendimizzi ihmal ediyoruz ama hata yapyrz once biz iyi olcaz ki cocuklarimiza bakabilelim

Insallah canim dikkat aman ihmal etme biz kendimizzi ihmal ediyoruz ama hata yapyrz once biz iyi olcaz ki cocuklarimiza bakabilelim

Oyle valla gercekten ihmal ediyoruz kendimizi.. kendimle herhangi bir konufa ilginenince sucluluk duyuyorum ama dedigin gibi yanlis yapiyoruz iste

PembeLokum okurken ben burdan diken diken oldum
Sabir canim gordun sonu ne kadar mukemmel birsey, hic kolay degil ama iste halimize sukur bebek isteyipte nasip olmayan var

Oylemiymis hmm bileyim bari

Uyusun canim kucuk daha zaten zamanla kendi 1e dusurecek, bizim cok sukur duzen oturdu gibi belli saatinde uyuyor biryere gidersrk tabi arabada uyuyup karisiyor o gun :)

Umarım benim kızım da bir düzene girer artık 1 yaşına geliyor :)

Bu arada bu cumartesi Diş Buğdayı var Gülsima nın :)

Canim ayaz ne zaman bire dusurdu gündüz uykusunu arda daha 2 kere uyuyo 1 kere uyuyunca yetmiyo aksama dogru cok mizmizlaniyo

Umarım benim kızım da bir düzene girer artık 1 yaşına geliyor :)

Bu arada bu cumartesi Diş Buğdayı var Gülsima nın :)

Oy hadi bakalim :) kolay gelsin simdiden :)
Evdemi yapacaksiniz

I ilknurrr22 1,5 aydir falan dusurdu canim, tabi sabah 9dan once uyanirsa mesela yine 2 kere uyuyor dayanamiyor saat 1e kadar.

Ben yine 2 uyutucam daha iyi alsin uykusunu ama aksam uykusunu 8:30gibi yatiyor o yuzden iki kere uyursa aksam uykumuz teee 10lari bulur yani zorlamasam 11de olur o yuzden 1 uyku yeterli artik

Ben 1-2 hafta misal sabah 9da uyanmis 11-12 gibi disari cikardim disari cikinca uykusi aciliyor, sonra disardan gelince 1den sonta uyuttum, aksamda oyle yaptim 5lerden sonca cikardim falan 1,2 haftaya alisti simdi evden cikmasak bile eskisi.gibi uyuklamiyor saayi gelince uyuyor

I ilknurrr22 bu arada su şampuanli suyu daha yeni deneme firsatim oldu camlarda harika otesi sagol soyledigin icin
Gazeteyle silince kenarlari siyah iz kaliyordu boylesi cok daha guzel

Yok cnm ben hayatta evde o kadar misafir ağırlayamam yani büyük konuşmayım da ben fiziki olarak kaldıramıyorum misafir ağırlamayı dışarda mevlidini yaptığımız kafede olacak :)

Vee bombaa

Ne kv yi ne görümceyi ne de doğduğundan beri kızımı bir kere görmeye gelmeyen eşimin dayısıgili hiçbirini de davet etmedik oh olsun eşim de hiiiç davet edelim çağıralım demiyor resmen o da uğraşmak istemiyor olur da onları da çağıralım derse sen ara diyeceğim anneme aratmayacağım hıh

Anladm canim bende ardayi önceden 9da uyutuyofm ne guzel smdi 10da uyuyo bana hic vakit kalmiyo obur turlude disari ciktigimizda sknti oluyo

Oo hadi ya , yani gormeye gelmiyorlarsa davet etmemeniz gayet normal canim.. kvdelerdemi.gelmedi hic

Disarda yapman iyi canim buhalde yorma kendini zaten, ön temizlik,ikramlik,süs,sona yine temizlik derken ... insan yazarken bile uoruluyor

I ilknurrr22 a evet iyi fikir heryer temizlenmis olur aynalarida geceyim bi ara
su temizlikle basim dertte ya resmen psikolojimi bozuyor.. temizlr temizle hep yine heryer heryerde

donem donem degisiyorlar canim, simdi.yazin daha gec yatarlar zaten eve toplaninca 8:30 oluyoyor yazin doyurunca,yutunca saat 10da uyusa yinr iyi yazin ama erken uyumasina dikkat etmek istiyorum uyku onemli

En gec 10 bucugu buluyo bizimki bi yere gidersek iste 10da uyums oluyo

Aynen cnm çok yorucu olur evde helee temizlik kısmı bana baygınlık hissi veriyor

Canım ben artık kv gil ile tamamen görüşmeyi kestim size anlatmadım mı?

Dayısıgille de şöyle oldu biz evlendik onlara yemeğe gittik işte evlenince yemeğe gidiliyor ya eve dönerken kapıda dayısı sıra sizde artık dedi deyiş o deyiş canım onları yemeğe davet etmediğim için artık bizi çağırmıyorlar ve bebeği de görmeye gelmediler iadei ziyaret bekliyorlat sıra gözetiyorlar işte bana da çok saçma geliyor ya ben kimseyi yemeğe almadım ben yapamıyorum canım evlendiğimden beri 3 hamilelik 1 düşük zaten sürekli hamileyim taa isteme gününde annem söyledi kızım fiziki olarak kaldıramıyor bazı şeyleri yapamayabilir kocasına yemek hazırlasa iyidir diye açık açık söyledi ki ben isteme gecemde bir tabak kaldırmış bir çay doldurmuş değilim pirenses gibi oturdum vallahi ben böyleyim bunu da biliyorlardı

Akrabalarım hep bizi yemeğe çağırır ama bir kere olsun sıra sende sen çağırmadın ben de çağırmayacağım muhabbeti olmaz bizde

Bilmiyorum bana garip geliyor sıra gözetmek sen ne düşünüyorsun? Evet kimseyi yemeğe almadım bugüne kadar ben kocamla kendime zor yemek yapıyorum ben esmadaki gibi bende de fıtık var yapamıyorum kardeşş yapamıyorum temizlik+yemek+misafir ağırla+bulaşık+tekrar temizlik demek bnm hastanelik olmam demek bunu eşim de biliyor herkes biliyor

Sana hak veriyorum canim,bende ayni dusuncedeyim.. illa sayiyla sirayla olmuyor olmamali bu isler.. hayatta yeteri kadar hesap.kitap yapiyoruz,birde eve geleceklerin listesini yapip tek tek cagiramam.. anlatamiyorum belki ama bana cok sacma geliyor iste.
Biliyosun bizimde amcamin gelmediniz,gitmediniz muhabbetini.
Bosver takma. Sirf yemegr cagirmadin diye bebek gormeye gelmemeleri cok ama cok gereksiz.. hadi o kadar onemsiyor boyle seyleri e alttan al sen buyuksun,genctir de gec.. cocuk gibiler gercekten.. hic dusunecek meselelerimiz yokmus gibi birde boyleleriyle ugras dur..

Bende evime 3 kez misafir davet etmisimdir /annemler falan disinda/.
Kapim acik isteyen buyursun gelsin, illa hadii gelin evimi gorun bakin diyemiyorum ben..

Yeni evlendigimde /apartmanlarimiz yakin kuzenlerimle anlstmistim ya/ onlari davet etmistim maksat kapi acilsin. Birtanesinin kardesi baska yerde ysiyor davet etmedim ayirdim diye kizmisti.. e benim 15 kuzenim var hepsini.cagirirsam ne yapayim tekrar dugunmu yapayim evde, burda yakinda yasayanlari cagirmistim sadece
Demem o ki cok gereksiz ya nebileyim ben hic takmiyorum boyle seyleri

Bosver esin anlasin seni gerisini salla gitsin

Yakin
arkadaslarim ev gormeye Ayaz dogduktan sonra gelmislerdi hatta 3-4 aylikken gelmislerdi..
Simdi birtanesi evlendi icim icime sigmiyor gidesim geliyor ama nedense ilk defa dur bekle,sende sonra gidersin diyorm kendime.
Biraz kirilmisim galiba gec gelmelerine burda bunuda kendime itiraf edeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…