2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

PembeLokum haha olur valla bi dene :)
2,3 yasa gelince kullanabilecekse kalsin bence ,cok para vermeyede gerek yok parkta oynasin :)

Bu arada balkona oyun alani yapmaniz cook guzel fikir

Kizlar beni araba surme konusunda bi gaza getirin ya sabahtan beri agla agla bi hallerdeyim
2012 den beri ehliyetim var ama amaaa iste surmuyorum pek haliyle unutuyor insan.
Hic cesaretim yok trafige cikmaya.
Pazar gunu zorla surdum,hatta nerelere nerelere girdim ama esim yanimdaydi yonlerdirdi.
Disciye gidiyorum, yarim saat uxaklikta arabayla o yuzden surkeli birilerine yalvarmaktan yoruldum ve utaniyotum artik.
Araba burda al bin git cok mu zor diyorum ama yok cesaret yok, odaklanamiyorum alismisim arabada cevreyi izlemeye boyle araba surunce surekli one bakman gerek falan hic bana gore degil..
Araba suren kadinlarada cok imreniyorum orasida ayri

PembeLokum haha olur valla bi dene :)
2,3 yasa gelince kullanabilecekse kalsin bence ,cok para vermeyede gerek yok parkta oynasin :)

Bu arada balkona oyun alani yapmaniz cook guzel fikir

Eşim de diyor ki 2 3 yaşa kadar zaten kayamayacak tek başına dursun sembolik diye biz tutup kaydırıyoruz bir de kendi tırmanmaya çalışıyor fln belki ilerde alırız daha iyisini bakalım

Balkon bitince tabi ki instagrama foti aticim görürsün ama daha mayısa biter gibi yerler için tatami mindee yapılıyor balkon camları yapılıyor anca

Evet daha yalniz kayamaz cnm.. bizimki anca yeni yeni ogrendi ki yinede guvenip tek salamiyorum, uzerinde bluzdan illa tutulacak

guzel olur :) benimde balkon yine buyuk ama yer bulamayan esyalarla dolu, supurgedir ,camadir sepetidir..
Birde cam yok, stor var gecen Ayazi salmistim oraya baktim sandalyelerin uzerine cikiyor ben şok yalniz birakmaya gelmiyor.
Camlatmaniz iyi olur canim, bizde camlatiriz bakalim hazir apartmani yapiyolarken yaptiralim diyoruz sonra kim.ugrasacak onla

Aslında biz açık havada balkonda oturmayı seviyorduk hiç camla kapatma düşüncemiz yoktu ama işte bebekten sonra düşünceler değişiyor :)

Oğlun kocaman oldu cnm balkon tehlikeli Allahım esirgesin kuzularımızı

Evet bebekten sonra fikirler baya degisiyor.
Aslinda su kaydirmali camlar var ya onlar guzel, istedigin zaman yine tamamen acabiliyosun ama bakalim biz ne yapicaz

Valla cok dikkat etmek gerekiyor. Disardada biraz serbest birakayim diyorum kostur kostur yola cikmaya calisiyor .

seker000 I ilknurrr22 neredesiniz topicdaslarim

Burdayim canim napysn naslsn

Biz de kaydırmalı yaptırıyoruz camları bakalım ne kadar pratik

Bugün bir video izledim yabamcıların çocukları duvarlara çarpıyor üzerine ayna düşüyor sandaldan göle düşüyor hiç tepki vermiyorlar sadece "are you okey??" Diye soruyorlar anam biz mi çok paniğiz onlar mı çok rahat

Bulgarlar nasıl bu konuda

Kullanan var aslinda memnun gibi gorunuyorlar disardan

Haha gercektenmi, biz olsak panikten deliririz, sonra uzerine birde 1 hafta şokundan cikamayiz
Ya bende ufak tefek dusmelerine tepki vermiyorum, cok sukur aglamiyor oyle .Tepki verenlere agliyor cunki karsi tarafin hiiiii yapmasiyla cocuk daha cok korkuyor .
Bazen kiziyorum kendime bukadar rahat olma diye ama olsun iyi yapiyorum bence yoksa cok urkek korkak oluyotlar.

Burdakilerde rahat aslinda canim, gezen tozan insanlar oyle kafaya pek taktiklarini bilmem. Pek bulgar arkadasim yok aslinda tam bilemicem yani anneler pimpiriklimi ama bizim.kadar asla degillerdir

Anladım canım ben de hiç hiii fln yapmıyorum ama kızım azcık bi vursa bir yerini acayip ağlıyor ya narin galiba :)

Anladım canım ben de hiç hiii fln yapmıyorum ama kızım azcık bi vursa bir yerini acayip ağlıyor ya narin galiba :)

Daha kucuk canim az buyusun belki degisir.bizimkide agliyodu ama bayadir dusunce tutuyo kolumdan onu dusuren her neyse vurmami istiyo
paa paaa diyo :)
Paa demek dustum; veya vur demek bizim sozlukte

Ya bitmedi mi daha
PembeLokum kizlar benimkide katlanir kaydırmali cam balkondan memnunum ben resminide atiyim Eki Görüntüle 1982882

Yok canim daha dolgu yapilacak, kaplama yapilacak, 20lik cekilecek.. baya is var
Yogurt,sut tuketmemenin sonucu bu tabi..

Canim peki zamanla acilip/kapanmasi zor oluyormu bu camlarin? Hani surekli ac kapa yapinca zamanla bisi olurmu diye takildi aklima
Cok istiyorum bu sekil ya,esimi buna ikna edeyim ben

Daha kucuk canim az buyusun belki degisir.bizimkide agliyodu ama bayadir dusunce tutuyo kolumdan onu dusuren her neyse vurmami istiyo
paa paaa diyo :)
Paa demek dustum; veya vur demek bizim sozlukte

Eheh çok şeker peki siz hep Türklerle bir arada otururken nasıl oğlun bulgarca öğreniyor cnm geçen yazmıştın ya ilknur a mesela evde türkçe konuşuyorsunuzdur diye düşünüyorum tvden mi öğreniyor?

Ya bitmedi mi daha
PembeLokum kizlar benimkide katlanir kaydırmali cam balkondan memnunum ben resminide atiyim Eki Görüntüle 1982882

Sağol cnm ben bazılarında perde görüyorum. Bir de gerek var mı acaba ya?

Kvdeminkiler kotu olmstu ama onlarin camın arasinda plastik vardi ondan oyle biz en iyisini yaptrdj onun icin bunlarda oyle bi sorun olmuyo canim demir olduğu icin bukulme egilme gbi bi ihtimal yok o yüzden zamanla bsy olmaz yani obur evimdede vardi ondada bi sorun yasamadm

Canim bizim balkonun onu acik yani oturrken rahatsiz olcagimiz bi durum yok karsidan biri gorur diye gordugun gbi isiklari yanan yer kultur merkezi ordan kimse gormez bizi bide siyah cam benimki disardan gozukmuyo yani yaaninda binafa olsa gerek yoktu sende siyah yaptr bide perdeyle ugrasma biz oburrunude yaptrcaz biraz para biriktirip yaptrdgmz yer pesin yapiyo cunku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…