2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bizim cam da koyu renk ve karşımız boş demek ki gerek yok o zaman :) evet burda da peşin çalışıyorlar

Bizim ev sahibi ödüyor camı yani babam eheh normalde masraf yaptırmak istemiyordum ama söz konusu torun için oyun alanı olunca yapıldı.:)

Bizim kendi evimiz oldugu için mecbur biz ödüyoruz daha dogrusu kayinbabamin ama bize kalcak yani

Burdayım canım benim internet yine çok az kalmış bi bakıp kaçıyorum hemen nasılsın ayaz nasıl iyisiniz inşallah

Burdayım canım benim internet yine çok az kalmış bi bakıp kaçıyorum hemen nasılsın ayaz nasıl iyisiniz inşallah

He anladim canim :)
Iyiyiz buna sukur.
Tum gun gezmenin sonucunu cekiyorm simdi :) daha bulask yikamma lazim, ortaligi toplamam.lazim

I ilknurrr22 hm anladim canim. Bakalim.ya bunlardan, ya katlanmadan kaydirilanlar var onlardan yaptircaz.
Dislerimde yapilacak hepsi ust uste geldi

PembeLokum evde konusuyorduk esimle canim ogrensin diye,birde cizgi film aciyordum ama bayadir konusmuyoruz haliyle yeni kelime ogrenemiyor.
Nasipse krese filan gidince zaten konusacaklar hep,evde bari bunaltmayayim artik cocugu :)

Bu arada kamp denemelikmiydi :) gecede kaldinizmi yoksa

Yaptirin canim iyi oluyo kisin baya sogugu kesiyo

Gece kalmadık canım denemelikti =) ama piknik çadırla iyi oluyormuş içerde emzirdim fln rahat oluyor

Bizim 2 mayıs yıldönümümüz ya biz balayı yaptığımız otele gideceğiz gene o da kapadokyada, otelde 2 gece kaldıktan sonra belki kapadokyada kaya camping diye bir kamp alanı var orada kamp yapmayı deneriz gece üşürsek geri döneceğiz hadi biz neysek de çocuk üşüyebilir uyku tulumları aldık da bizim kız eftikli içinde yatar mı bilmiyorum :)

Olmazmi ya :) keske bizde yapabilsek ama burda pek piknik alani bile yok

Guzel olur bence, sogul olursa donersiniz, el alem cocuklarini nerelere goturuyor biziz o korkaklar :)

I ilknurrr22 evet koruyodur,ogleden sonra cok gunesli oluyor balkon taraf, stor perdede yaptirmayi dusunuyorum yoksa bildigin hamam yapicaz yazin :)

Kizlar ilaclarimi icmeye baslayali 1 hafta oldu , dun gece acayip kasinmaya basladim,kirmizi kirmizi oldu heryerim.

Yan etkiler boyle bukadar gec mi ortaya cikiyorki?
Is gunu degil calismiyor doktorlar,yarin aricam bakalim dr

Aynen canım millet çatur çutur geziyor valla ben de öyle olacağım diyorum yapmaya da çalışıyorum ama misal pazar diye dün tüm gün dışardaydık ne zmn böyle olsa gece kızım uyuyamıyor çok ağluyor kulaklarını da bandana kapatıyorum ama sebebi me anlamıyorum bu nedenle tüm gezme hevesim kaçıyor

Yabamcılar umursamıyor çocuk ağlaya ağlaya kendi kendine susuyor biz öyle değiliz ki ağlayınca avutmaya çalışıyoruz

Kizlar ilaclarimi icmeye baslayali 1 hafta oldu , dun gece acayip kasinmaya basladim,kirmizi kirmizi oldu heryerim.

Yan etkiler boyle bukadar gec mi ortaya cikiyorki?
Is gunu degil calismiyor doktorlar,yarin aricam bakalim dr

Pazartesi sizde tatil mi?
Evet cnm yan etki anca ortaya çıkar

Pazartesi sizde tatil mi?
Evet cnm yan etki anca ortaya çıkar

Yok canim, onlarin bayrami gibi bisi var o yuzden is gunu degil bugun.

Canim gunduz cok yoruluyorsa gece o yuzden uyuyamiyordur belki.
Bizim msela gunduz cok yorulur veya biseyden korkarsa uykusunfa agliyor. Aksam buldum sebebini gece teroru deniyomus bi arastir istersen o cesitmi sizinde aglamalariniz

Yani ya nazar, ya yorgunluktur bence
Disarda uyuyabiliyormu

Sorma bizimde oyle mutfagin balkonu smdi arda oynuyo sicak diye cam acyrm havalar isininca hepsini acarim heralde ne kalir blmyrm

Canim gunduz cok yorulursa ve uyku saatini kacirirsan uyumuyolar inat ediyolar

Acile gittim, igne yaptilar catidan
Insallah gecer ya
Ilac yapamaz 10 gun olmus dedi, ya yedigim.bisey dokundu
PembeLokum sen aklima geldin canim hergun nasil oluyorsun igneyi, analarin hakki odenmez diye bosa demiyolar

Insallah gecer ya
PembeLokum sen aklima geldin canim hergun nasil oluyorsun igneyi, analarin hakki odenmez diye bosa demiyolar
Gecmisnolsun canim gecen bende oldum yaa nasl agri yapti yaparken canim acimadi ama yaptktan sonra kac gun acisi gecmedi

Gecmisnolsun canim gecen bende oldum yaa nasl agri yapti yaparken canim acimadi ama yaptktan sonra kac gun acisi gecmedi

O an baya agridi ama bakalm simdilik yok agri 2 tane yapti
Insallah ilerlemez ya.. tedavimim.yarim.kaldiginami uzuleyim, bunlarami bilemedim neyse belkide devam etmemem gerekti vardir herseyde bir hayir

Senin nasil gectimi kulagn falan agrisi

Insallah gecer ya
Geçmiş olsun canımm.. ayy ben de sevmiyorum iğne olmayı gerçi kim seviyodur ki

O an baya agridi ama bakalm simdilik yok agri 2 tane yapti
Insallah ilerlemez ya.. tedavimim.yarim.kaldiginami uzuleyim, bunlarami bilemedim neyse belkide devam etmemem gerekti vardir herseyde bir hayir

Senin nasil gectimi kulagn falan agrisi
Gecti kuzum igneyi oldugum gun gecmsti bende sanıyorum ki sabah kalkyrm sol kulagim agriyo ardadan tarafa donuk yattm kipirdamadim diye agriyo sanıyodm bosuna cekmsm o kadar hafta yaa kendimi hep yorgun bitkin hissediyodm

Hmm bir bakayım cnm dışarda uyku saatinde uyumuyor uykusu gecikiyor ve kısa uyuyor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…