2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Sen zorladıkça sana karşı direnci oluşup inatlaşacal aslında hiç zorlamasan 1 2 gün sadece emzirsen ne yapar acaba? Denedin mi hiç?
Denedm canim surekli meme meme diye yakamdan dusmuyo bi gorsen pacalarimdan nasl cekstryo geçen gun cekstrcem diye esofmani indirdi ya :KK70:

Denedm canim surekli meme meme diye yakamdan dusmuyo bi gorsen pacalarimdan nasl cekstryo geçen gun cekstrcem diye esofmani indirdi ya :KK70:

Ahah meme düşkünü demek yaa emzir ya 1 hafta fln sırf emzirsen ne olur ki? Sen de biraz kendine gelirsin çok yıpranmışsın

Ahah meme düşkünü demek yaa emzir ya 1 hafta fln sırf emzirsen ne olur ki? Sen de biraz kendine gelirsin çok yıpranmışsın
Zayiflar canim bide uykusunuda etkiliyo dun aksam guzel yatmadan oncede kaşik yedrdm 2 kere felan uyandi yemedigi zaman sabaha kadar 100 kere kalkiyo

Dun o kadar gezdikki ya Ayaz yorulup basini omzuma yatirdi, kendine ninni soylemeye basladi :KK70:
simdiden gunes yakti bizi :)

I ilknurrr22 aldirdim dun gunes kremi sureyim bu gidisle kipkirmizi olacak :)

Zor canim isin, yatarken corba filan icirsen yine sıkmi uyanir acana. Kasik mamalari pek tok tutmuyor bence. Birde meyve verme yatmadan once oda cok aciktiriyor.
Bazisi aksam uykusu once meyve saati yapiyor ya ondan dedim

Dun o kadar gezdikki ya Ayaz yorulup basini omzuma yatirdi, kendine ninni soylemeye basladi :KK70:
simdiden gunes yakti bizi :)

I ilknurrr22 aldirdim dun gunes kremi sureyim bu gidisle kipkirmizi olacak :)

Zor canim isin, yatarken corba filan icirsen yine sıkmi uyanir acana. Kasik mamalari pek tok tutmuyor bence. Birde meyve verme yatmadan once oda cok aciktiriyor.
Bazisi aksam uykusu once meyve saati yapiyor ya ondan dedim
Meyve pek yemiyo zaten arda bi muz onuda oglen veriyorum genelde kasik mamasi tok tutuyo aslinda canim gece muhallebileri var ya onlari diyorm

Meyve pek yemiyo zaten arda bi muz onuda oglen veriyorum genelde kasik mamasi tok tutuyo aslinda canim gece muhallebileri var ya onlari diyorm

Nebileyim ya bana o kadar tok tutuyor.gibi.gelmiyor onlar. Genelde bizle aksam.yemrgi.yiyip cogunlukla birde sut iciriyorum iyice doysun diye.
Insallah duzene girer canim uykusu

Eline zaten surekli bisey veryrm canim ben yedirirken bile kendi yedigi zaman oynuyo bi kere isiriyo sonra minciklayip duruyo sen tamamen blw mi yapysn

Tamamen blw oluyor gibi çünkü kendi yemek istiyor hep biz ona yedirmeye kalkarsak açmıyor ağzını bardaktan da kendi içmek istiyor ayranı suyu fln benim içirmemi kabul etmiyor

Her yer batıyor tüm kıyafetlerinde kalıcı leke oluşuyor ama işe yarıyor bu yöntem takılıyor kendi kendine

Tamamen blw oluyor gibi çünkü kendi yemek istiyor hep biz ona yedirmeye kalkarsak açmıyor ağzını bardaktan da kendi içmek istiyor ayranı suyu fln benim içirmemi kabul etmiyor

Her yer batıyor tüm kıyafetlerinde kalıcı leke oluşuyor ama işe yarıyor bu yöntem takılıyor kendi kendine
Genelde ardada oyle kaşığı felan elimden aliyo veryrm bende canim giyilen onlukler var ya ondan alsana hic kirlenmiyo ustu
Screenshot_2017-03-25-09-18-23.png
bak bunlardan bide musamba bunlar lekeside kalmaz

Genelde ardada oyle kaşığı felan elimden aliyo veryrm bende canim giyilen onlukler var ya ondan alsana hic kirlenmiyo ustuEki Görüntüle 1972963 bak bunlardan bide musamba bunlar lekeside kalmaz

Gülsima bunu giydirtmiyor ki canım üzerini değiştirmek fln bu aralar tam bir facia resmen sinirinden morarıyor sıradan bir önlük bile takamıyorum :KK70: bu huyu değişirse o zaman giydireceğim

Gülsima bunu giydirtmiyor ki canım üzerini değiştirmek fln bu aralar tam bir facia resmen sinirinden morarıyor sıradan bir önlük bile takamıyorum :KK70: bu huyu değişirse o zaman giydireceğim
Hix sanmıyorum degscegini arda hala oyle onlugu cekip atiyo baglasam bile kopuyo oyle hizli cekiyo ki alt degstrmek zaten iskence kaka yapinca temizlemek iskence gbi her yere bulastryo kaciyo

PembeLokum PembeLokum I ilknurrr22 lokumum masallah blw sabir isi ya .
Bizimki cok sukur kasikla yemesini ogrendi, dokmeden atiyor cogu kez kasiktakileri agzina. Ama agirlikli olarak ben besliyorum yoksa 3 saat yemek.yeriz masada :)
Onune koydugun herseyi bitiriyormu bari?

Ya bizimki su hastasi, koyayim onune suyu dur durak bilmeden oymar hehralde.. aksam salatanin suyunu fark etti Allahim habire fu fu diyip eliyle oynuyor su varmis orda :)
Bazen direk elini batiriyor suli her ne varsa masada haliyle bukez kiyafetlerin kol kisimlari lekeleniyor :KK48:

Yazin daha kolay olur blw aslinda hemen cikar giydir uzerine bisi, banyo.bile yaptirsan uduyecekmi derdi falan olmayinca birak kirlensin istedigi kadar diyosn :)

Hix sanmıyorum degscegini arda hala oyle onlugu cekip atiyo baglasam bile kopuyo oyle hizli cekiyo ki alt degstrmek zaten iskence kaka yapinca temizlemek iskence gbi her yere bulastryo kaciyo

Bu arada bizimki Arda demeyi ogrendi her cocuga aaaada aaada diyo :KK48:
instagramda ardavearas var orda duydu arda diye cagirirken simdi herkesin ismi arda oldu :KK48:

PembeLokum PembeLokum I ilknurrr22 lokumum masallah blw sabir isi ya .
Bizimki cok sukur kasikla yemesini ogrendi, dokmeden atiyor cogu kez kasiktakileri agzina. Ama agirlikli olarak ben besliyorum yoksa 3 saat yemek.yeriz masada :)
Onune koydugun herseyi bitiriyormu bari?

Ya bizimki su hastasi, koyayim onune suyu dur durak bilmeden oymar hehralde.. aksam salatanin suyunu fark etti Allahim habire fu fu diyip eliyle oynuyor su varmis orda :)
Bazen direk elini batiriyor suli her ne varsa masada haliyle bukez kiyafetlerin kol kisimlari lekeleniyor :KK48:

Yazin daha kolay olur blw aslinda hemen cikar giydir uzerine bisi, banyo.bile yaptirsan uduyecekmi derdi falan olmayinca birak kirlensin istedigi kadar diyosn :)
Yazin ustune bisey bile giydirmenr gerek yok ki :KK70: suyla oynamayi mi icmeyi mi seviyo ardaya bardagi verdgmde direk elini icine sokuyo hatta geçen gun oyle yemrk yedirdim onune koydum suyu :KK70:
Bu arada bizimki Arda demeyi ogrendi her cocuga aaaada aaada diyo :KK48:
instagramda ardavearas var orda duydu arda diye cagirirken simdi herkesin ismi arda oldu :KK48:
Oy yerim ben onu onlari biliyorm cok tatlılar yaa tombis tombis

Yazin ustune bisey bile giydirmenr gerek yok ki :KK70: suyla oynamayi mi icmeyi mi seviyo ardaya bardagi verdgmde direk elini icine sokuyo hatta geçen gun oyle yemrk yedirdim onune koydum suyu :KK70:

Oy yerim ben onu onlari biliyorm cok tatlılar yaa tombis tombis

Hah oda dogru ya giydirmeye bile gerek yok :KK48:
ikisinide seviyor ama oynamasina bayiliyor.
Gecen yakinlarda irmak var oraya goturduk zor ayirdim ya. Tas atti hep suya iyi etkinlik oldu :)

Bu yaz nasipse tuvalet egitimi var ya, nasil olacak bakalim

Hah oda dogru ya giydirmeye bile gerek yok :KK48:
ikisinide seviyor ama oynamasina bayiliyor.
Gecen yakinlarda irmak var oraya goturduk zor ayirdim ya. Tas atti hep suya iyi etkinlik oldu :)

Bu yaz nasipse tuvalet egitimi var ya, nasil olacak bakalim
Bende yazin biraz anlatmaya calisiyim diyorm tuvalet egitimini alstryim yavas yavas

X