2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Arda anneyi pek soylemiyodu bu ara surekli anne diyo arabadan iniyorum anne diye arkamdan bagryo gitti anne baba dede bitti bici bici Dut dut daha bi suru sey soyluyo acayip cok konusuyo

Basliyo demekki bilincli soylemeye :)
Bizimkide anne,baba,dede, babaa/ babaanne demek , nene diye anneme sesleniyor.
Buranin diliyle tavsan diyor, su, ayna,elma ,alo ,kalk, üç bunlari diyo simdilik unuttuklarim var galiba daha.
Bi baslasalardi hayirlisiyla konusmaya ?anlasaydik dertlerini.

Aynen yaa ama cok tatli oluyolar Ardada dort diyo bak aklima geldi bide gaz cikarinca arda napti diyoruz birt diyo

Aynen yaa ama cok tatli oluyolar Ardada dort diyo bak aklima geldi bide gaz cikarinca arda napti diyoruz birt diyo
Haha evet o bizdede var birde guluyo oyle yapinca
Birde isimleri soyluyor kucuk cocuklarin ece,efe,ege,merve bir ara eceye takikti ece ecee ece surekli

ay pazar gun pizzaciya gittik, orda buldu kendinden 3 yas buyuk kizi ilk ce-e oynadilar bizimki.tuttu kizi elinden, habire gezdiriyor parmagiyla etrafi gosteriyor,sariliyor
ilk defa bir yabanciyla bu kadar samimi oldu , ne komikti kucucuk boyuyla tutmus kizi habire cekeliyor,gezdiriyor

Yaa benmki butun cocuklari seviyo yaa arkalarnda dolasiyo esimin arkadasinin kizi var 5 ay buyuk ardadan onlar gelince kiz bunun pesinden ayrilmiyo buda itiyo kizi sacini cekiyo baska biseye sinirleniyo gidiyo kiza vuruyo en son gidecegi zaman bi bakt kizi opuyo dudagndan

@
Haha :) alem bu cocuklar gercekten

Spora mi basliyosun, bende bugunden itibaren tekrar basliyorum
Hem senden biraz heveslendim.yine
Karnim gidemedi bir turlu ya, hafif var duzenli sporuda anca aksam yatmadan once yaparim herhalde oda yatmadan once iyimidir spor yapmak bilemedim

nehirnil111 yalniz gercekten iyi ise yariyor Leslie yuruyusu . Hamis kaldigim kiloma dustum cok sukur.
Kürlere taktim bu ara, lahanayi 2 hafta anca yapabildim, maydanoza basladim oda yarim kaldi agri yapti.. baktim bu boyle olyacak tekrar spora dondum

Bazisi kalp.ritmini bozar ilerde diyor yatmadan once yapilirsa..
Bazilari daha yararli diyor aman neyse ama duzenli yapmaya baslasam iyi olur ya

Bende ardayi uyutunca aksamlari yapiyim diyorm kilo vermek amacli degilde spor yapan kisinin vucudi daha guzel duruyo tabiki faydasini goruyosn demi
Görmez miyim vücudum şekilleniyor terletiyor yağ yaktırıyor göbeği basenlerimi şekle sokuyor harika bir şey

Çok sevindim tutkumKürlerden ben bazen lahana çorbası yapardım şimdilerde tarçın+elma+zencefil+limon bunları karıştırıp kaynatıyorum süzüyorum 1 lt gün içerisinde içmeye çalışıyorum. Sabahları 1 kupa demleme yeşil çayıma devam bir de sabahları çörek otu yağı 1 tatlı kaşığı alıyorum işe yaradığı söyleniyor

Benm cok sukur biseyim yokta cok yiyorm emzirmeyi bırakınca kilo alirsam diye korkyrm daha adette olmadm bende yatmadan once yaparm buyuk ihtimal bugn arda uyanikken bitrdm isimi smdi yaptm uyuttm ama nasl nefes nefese kaldm

Ben emzrdgim icin o caylari iceblr miyim bilmiyorm ya bi zarari olur mu ki bende kalcami sekle sokmak istyrm hic yok soyle dimdik bi popo istyrm

Selam kızlar
Nasılsınız
Diş partisi yapıcam da siz yaptınız mı nasıl yaptınız?

Evet canim bi sormak lazm mesela maydonoz sutu kesiyo yararli bisey odem atici ama sutu azaltyo smdi yaptm 3 mil 46 dk o videosu demi
Kırmızı tshirtlü olansa o canım bir de sarılı var onu çok sevmedim ama kırmızılıda yürüme yerleri var ya bazen ona koşarakta yapabilirsin daha da etkili olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…