2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Arda kesfetti bile dun altini actim bi oturuyodu eliyle pipisini crkistrip duruyo bi oraya cekiyo bi oray tovbe yarabbi bu arada bi onceki mesajinda memeni ısıriyo mu demstn cevaplamayi unuttm bi ara cok yapiyodu hatta yazin bi ısırdı disini geçirmiş nasl kan akiyodu mememden 3 4 gun zor emzrdm agrisindan smdi yapacagi an dikkatini dgtyrm bide bu ara acayip dustu memeye ya herkesin ortasında meme meme diye gogsumu acmaya calsyo meme veriyom diye beni opuyo boynumu feln opuyo sariliyo bi gor iyi mi kotu mu bilemedm

Evet bizimkide bayadir cekeleyip duruyor :)
Ay hayirlisiyla.bi atlatsaydik sunnet olayini
masallah ya cok guzel canim, buyudukce emzirme cok guzel oluyor :)

Evet bizimkide bayadir cekeleyip duruyor :)
Ay hayirlisiyla.bi atlatsaydik sunnet olayini
masallah ya cok guzel canim, buyudukce emzirme cok guzel oluyor :)
Evet guzel ama bana yapisik resmen surekli kucagimda kucukken daha az kucagima aliyodum resmen dundrn beri atesi düşmedi gece en son 39 bucuk oldu sabaha kadar uyumadm korkumdan basinda bekledm surekli olctm

Evet guzel ama bana yapisik resmen surekli kucagimda kucukken daha az kucagima aliyodum resmen dundrn beri atesi düşmedi gece en son 39 bucuk oldu sabaha kadar uyumadm korkumdan basinda bekledm surekli olctm
A nedenki hastami cok g3cmis olsun, hala ateslimi kiyamam

A nedenki hastami cok g3cmis olsun, hala ateslimi kiyamam
Hic biseyi yok canim sadece ates idrar verdik belki enfeksiyon vardir diye suan 39 bucuk dusmuyo bi turlu surupta veremiyorum gunde 5 kez veriliyoms en fazls fitil almaya gtti esim yaniyo resmen cocugum ya

Hic biseyi yok canim sadece ates idrar verdik belki enfeksiyon vardir diye suan 39 bucuk dusmuyo bi turlu surupta veremiyorum gunde 5 kez veriliyoms en fazls fitil almaya gtti esim yaniyo resmen cocugum ya
Canım çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah

Bizde atesliyiz aksamdan bri..
Neden yok, hic birseyi yok cok sukur ama atesi var
Korkudan bittim bittim
2 kez surup verdik, ilik suya oturttuk oynadi biraz dusuyor ama.yine yukseliyor
Rabbim korusun minnaklarimizi insallah

Bir surup..bir fitil verilse cok gelirmi ilknur ne yapaxagimi sasirdim of

Ayni durumdayim canim oturup aglicam artk idrarda bisey yok cigerlerde bisey yok boğazda yok kulakta yok ama ates 39 bucuk surup dusurmuyo dun ilik sudan sonra bile 39 bucuktu suan yine ayni yaniyo

Ayni durumdayim canim oturup aglicam artk idrarda bisey yok cigerlerde bisey yok boğazda yok kulakta yok ama ates 39 bucuk surup dusurmuyo dun ilik sudan sonra bile 39 bucuktu suan yine ayni yaniyo

Bana dis gibi geliyor, hic bi neden yok cunki..
Azilar fenaymis derlerdi onlarmi geliyor acaba..
Dr gitsek.yine ayni seyi yapacak ver surubu, ver fitili..
Insallah normale donerler

Bana dis gibi geliyor, hic bi neden yok cunki..
Azilar fenaymis derlerdi onlarmi geliyor acaba..
Dr gitsek.yine ayni seyi yapacak ver surubu, ver fitili..
Insallah normale donerler
Valla bilmyorm doktor dis bu kadar ates yapmaz dedi bugn bide kan vercez

Nette okumustm bende en cok 38,5lara kadar yapiyormus dis.
Nedenini bilememek cok zor, ah bi dertlerini anlatmaya baslasalardi soyleseler neresi agriyor diye
Aynen ya smdi 37 bucuga dusurdum ama birazdan yine cikar hastaneye ngotrcem smdi kan tahliliyle rontgen cektrcem

Aynen ya smdi 37 bucuga dusurdum ama birazdan yine cikar hastaneye ngotrcem smdi kan tahliliyle rontgen cektrcem

Ne durumdasiniz cqnim..
Surup vermemize ragmen dusmedi, tekrar sirkeli su yapip oynattik icinde.. devam ederse goturcem dr.
2,3 gum ishal.gibiydi birde sanirim disten

Ne durumdasiniz cqnim..
Surup vermemize ragmen dusmedi, tekrar sirkeli su yapip oynattik icinde.. devam ederse goturcem dr.
2,3 gum ishal.gibiydi birde sanirim disten
Sirkeli su yapmicakmssn canim sadece ilik su 39.7ye cikti en son oturup agladm korkumdan tekrar gittik kaka tahlili istedi bide smdi beklyrz yapsin diye bgnde ishali vardi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…