2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Selaam canlar
Bugunler ortada birsey yok ama ne yogunum ya.. evi temizle temizle yine ayni sorsan totomun uzerine oturmadim

I ilknurrr22 gittinmi.canim dr
Mutella gelmiyorsunkii unuttum seni bak :)
Nasilsin canim

MutluBulut_ iyidir kuzum sen naailsin

PembeLokum masaAllah canim ya gonlune gore olur belki :)
2017ye yetisme sansin var daha

Ogleden sonra gittimde canim sira coktu bizde geri donduk esim sabah gotrurum bi dahaki hafta dedi bende kan felan alirlarsa bi daha gelmek zorunda kalcaz nasl olsa diye tamam dedm

Ogleden sonra gittimde canim sira coktu bizde geri donduk esim sabah gotrurum bi dahaki hafta dedi bende kan felan alirlarsa bi daha gelmek zorunda kalcaz nasl olsa diye tamam dedm

Hm anladim canim
Insallah sorun cozulur, ama adet konusi zaten 2 yasa kadar normal deniyor

Adet konusu da canimi sıkıyo ama ya benden sonra dogum yapan arkadaslarim hep oldu

Herkesin farkli canim , kuzenimin eside 1,5 yasindayken falan oldu galiba.. 2 yasa kadar normal denmisti tek sıkinti adet olunca baya yogun oluyormus uzun suredir olmadigi icin
Birde emziriyorsun ya belki az cok vardir ilgisi

Evet şans var ama umudum yok eheh:)

Herkesin farkli canim , kuzenimin eside 1,5 yasindayken falan oldu galiba.. 2 yasa kadar normal denmisti tek sıkinti adet olunca baya yogun oluyormus uzun suredir olmadigi icin
Birde emziriyorsun ya belki az cok vardir ilgisi
Evet bi arkadasim oyle 7 ay sonra olmasina rağmen yatak koltuk kalmadi her yer kan oluyo oturduğum yer diyodu ay olsamda rahat etsem

Evde test yaptım ikinci çizgi silik çıktı sabah tekrar yapacağım

Onda çizgi daha iyi görünürse pazartesi doktora gideceğim

İyi pazarlar ikinci çizgi daha belirgin çıktı bugün doktorum başka şehirde yaa cumartesi gidebileceğiz o güne kadar heyecan dorukta

İyi pazarlar ikinci çizgi daha belirgin çıktı bugün doktorum başka şehirde yaa cumartesi gidebileceğiz o güne kadar heyecan dorukta

Hamilelik takvimini gorunce bi oooo aaa ohaa oldum kim hamileki dedim drek sen aklima geldin ayy canim yaa hadi insallah nasil sabrrtcez cumartesiye kadar simdii :)
Hayirlisi canim, bizide cesaretlendir hadi

@ilknurrr22 evet bazisinin baya kotu oluyormus. Insallah gelir rahatlarsin canim

Artık bol bol bu hafta işe gideyim de vakit geçsin hem bol bol para kazanıp bi köşeye koymak lazım malum bendeki bulantı dönemi çok ağır geçiyor 2 3 haftaya başlar bulantılar

Insallah canim ay gizeme cok saasrdm sen yazmasan gormicektm

Iyi canim sen nasilsin

İyiyiz canlar sizler nasılsınız

Iyiyim kizlar sagolun :)
Yaa inanmiyorum bak oldu lokum 201u ye yetistiriyorsun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…