2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 MutluBulut_ seker000 Hadi bi cesaret bizde yapistiralim 2.cileri
Bu ara cevremde cok.hamile var insan bir an heveslenmiyor degil ama hazir degilim yaa :/
Aksam.haberlerde izledim.kadin 1 yilda 3 cocuk dogurmus .
Ilkini dogurunca 6.hafta hamis.kalmis, onlarda ikiz olmus al sana 3 cocuk :)

PembeLokum nasipse kasim anasimi olucaksin simdiik :)
Benim 06.11 di tahmini tarihim

Artık bol bol bu hafta işe gideyim de vakit geçsin hem bol bol para kazanıp bi köşeye koymak lazım malum bendeki bulantı dönemi çok ağır geçiyor 2 3 haftaya başlar bulantılar

Her hamilelik farkli aslinda canim belki bunda bulantisiz atlatirsin, bellimi olur belki ignesiz bile atlatirsin
Hakkinizda hayirlisi insallah

Yok ben almayim kazayla olmazsa suan hic istemiyorm arda beni yeterincr yoruyo esimin hareketleri de tamamen duzelene kadar istemiyorm biraz düzelme var cok sukur ardayi goren bu nasl cock hic mi otrmuyo diyo bidr bana o kadar bagli ki yakamdan dusmuyo tamam bana duskun olsun drdmde bu kadarda degl yani

Ayy çok heyecanlı nasıl dayanabileceksin bi hafta:) başka bi doktora gitsen bi seferlik:)

Testte erken çıktı cnm daha 4 haftayı doldurmadı doldursun da öyle gidelim hiçbir şey görünmez belki şimdi gidersek :)

Ya ciddi msn sen inanamiyorm suan

Eheh ciddiyim:)yani inşaallah test sonucu doğrudur iki kere yaptım

Iyiyim kizlar sagolun :)
Yaa inanmiyorum bak oldu lokum 201u ye yetistiriyorsun insallah

Aynen yetişiyor galiba :)

Sezaryen olacağı için 38 haftalıkken sezaryen olurum cnm o da ekime denk geliyor

I ilknurrr22 kardesi olsun istiyor insan iste ama cesaret 0 :)
Olsun canim ya bir yandan iyi duskun olmasi benimki bazen hic aramiyor beni uzulmuyor degilim :)
Ama sen emzirdigin icin oyle simdi, yoksa daha farkli olurdu isirmiyormu disleriyle :)

Birde su sunnet isini soracaktim ne karar aldiniz.. 2 yasina kadar yaptirmak.istiyoruz nasipse ama ya nisan ayi ya eylul ayi.gibi.en uygun ..
Nisanda yaptirsak su gecirdigi zor donem.yuzunden drlardan cok korkuyor iyice korku kalir icinde diyoruz, eylulu beklesek vucudunu kesfetmeye basladigi icin zor olacak buyudukce.. o kadar kararsizim ki hayirlisi artik

PembeLokum sahi sezeryandi senin, 3 ekim anasi olucaz nasipse :)
Soyledinizmi sizinkilere

Söylemedim daha canım kan pıhtılaşması var ya korkuyorum bi doktora gidelim bi görüneym konuşalom fln öyle söyleyeyim diyorum

Söylemedim daha canım kan pıhtılaşması var ya korkuyorum bi doktora gidelim bi görüneym konuşalom fln öyle söyleyeyim diyorum

Iyi etmissin canim, bir yandan sevinirler biz yandan endiselenirler kesinlessin bakalim

Demin yazdi biri ilki sezeryan olunca, ikinciyi 37.haftada aliyorlarmis cogu kez dikisler yuzunden

2 yasina bi gelsinde ondan sonra dusunuruz kardesi artk sunnet isini hic konsmadk valla canim bi daha blmyrm ki esim hep erteliyo ben istyrm amaa bakalm

Hayirlisi olsun canim allah gonlune gore versn esin sevindi mi :)

Iyi etmissin canim, bir yandan sevinirler biz yandan endiselenirler kesinlessin bakalim

Demin yazdi biri ilki sezeryan olunca, ikinciyi 37.haftada aliyorlarmis cogu kez dikisler yuzunden

Aa öyle mş 37nde biraz erken ya 38 bile çok erken aslında ama benim iki bebek arasında 16 ay olacak sanırım erken alınması gerekebilir :/

Hayirlisi olsun canim allah gonlune gore versn esin sevindi mi :)

Çok sevindi canım zaten o istiyordu en çok canım

Aa öyle mş 37nde biraz erken ya 38 bile çok erken aslında ama benim iki bebek arasında 16 ay olacak sanırım erken alınması gerekebilir :/

Saka gibi ama.senin yazdiklarina kasim annelerindeki son yorumlar cevap veriyor resmen
dikisinde problem yoksa beklenebiliyormus, biri sekeri ve aralarinda 16 ay olmasina ragmen 39a kadar beklemis

Bu 16 ay olayi ne ki anlamadim, ne oluyor 16 ay olunca :/
Cahilligime ver

I ilknurrr22 ya bem 2 yasi gecmemesinden yanayim iclerinde korku,travma kalabiliyormus ozellikle cinsel hayatla ilgili.
Bence mantikli cunki o zamanlar kesfetmeue basliyorlar ve orayi o halde hatirlayacaklar mesela ..

Bazen dusunuyorum belki benim bu simdiki pabik atak durumum gecmise bagli birsey.. illa cocuklukta yasanan korkular vs ileride psikolojik olarak cikiyor ortaya

seker000 nasilsin canim
Napti esin gittimi

İyi ya umarım benim dikişler de müsaade eder ama ben 39a dayanamam 38de giderim sezaryene :)

16 ay canım iki bebek arasında 1buçuk yaş bile yok yani 1 yıl 4 ay olacak inş :)

İyi ya umarım benim dikişler de müsaade eder ama ben 39a dayanamam 38de giderim sezaryene :)

16 ay canım iki bebek arasında 1buçuk yaş bile yok yani 1 yıl 4 ay olacak inş :)

Dayanirsin dayanirsin bellimi olur :)
Ama cok guzel ya nasipse 1 yas aralari falan olacak
Herkes ilk basta zor ama sonra beraber oynuyorlar falan rahat oluyor diyo

Çok şükür canım uğraşıyoruz..yok gitmedi belli değil ne zaman gideceği keşke gitmese..

Yarın gündüz misafir gelicek hazırlık yapmam lazım süpürge çıkardım süpürcem görkem izin vermiyor çalıştırdığım an nasıl ağlıyor napcam bilmiyorum:/ kucağımda ağlamaları eşiliğinde zar zor bi tavuk göğsü yapabildim o kadar..

şuan da kucağımda uyuyor.. bi kucağımda uyuyor zaten uyuduğunda da bişi yapamıyorum yanii..

Bosver canim.cok ugrasma bebeklisim halden anlasinlar.
Donem donem kucaktan inmemelero oluyor iste,.bende yere koydugum an agliyordu.bir ara.
Supurgeden hala korkuyor desene cok zor oyle olunca :/
Ne kadar oldunuz emekleyip pesinde oynamzmi acaba

Dayanirsin dayanirsin bellimi olur :)
Ama cok guzel ya nasipse 1 yas aralari falan olacak
Herkes ilk basta zor ama sonra beraber oynuyorlar falan rahat oluyor diyo

Evet canım ben de sonra beraber takılırlar diye düşünüyorum hemen peşi sıra 3.yü bile düşünüyorum ben Allah güç kuvvet versin kalabalık bi aile olalım istiyorum

Evet canım ben de sonra beraber takılırlar diye düşünüyorum hemen peşi sıra 3.yü bile düşünüyorum ben Allah güç kuvvet versin kalabalık bi aile olalım istiyorum

Insallah canim, hayirlisiysa neden olmasin :)
Ya illa beraber oyun bulurlar falan iki cocuk daha farkli, tek olunca yalniz oynamak.istemiyorlar
Buyumuste ablami olacak simdi seninki yerim onu ben :)

Bosver canim.cok ugrasma bebeklisim halden anlasinlar.
Donem donem kucaktan inmemelero oluyor iste,.bende yere koydugum an agliyordu.bir ara.
Supurgeden hala korkuyor desene cok zor oyle olunca :/
Ne kadar oldunuz emekleyip pesinde oynamzmi acaba
Geri geri emekliyor ama inadı tutunca onu da yapmıyor basıyor çığlığı:)

H

Hadi hayirli olsun canim 2si bi arada büyüyüp gitcek ne guzel tutkunun dedigi 2 dogum arasinda az zaman olunca ki oluyo ki gorumcemde 2. Kez sezaryan yapti ama arada 8 sene var 39. Haftada aldilar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…