2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

PembeLokum PembeLokum seker000 seker000 cok sagolun kizlar

I ilknurrr22 cahilligimize doymadikki.. 2 kere sirkeli su yaptik, nette bi arastiralm dedik boyle boyle yaziyor ama is usten gecti tabi..
Bizde diyoruz surup vermemize ragmen neden dusmuyir ates, meger sirke yuzundenmis..
Kime inanacagini sasiriyor insan artik, her agizdan bir ses cikiyor ,dr lar bile farkli soyluyor inan cildirmak uzereyim .
Iyiki daha fazla aptallik edip sirkeyi bol dokmedik..
Ne bicim yaniyordu, el ayak soguk sirti ve kafasi yaniyor.
Uyandirip sade ilik suyla oynattik, islattik biraz anca ozaman basladi dusmeye gece 1 gibi .
Simdi cok sukur dusmus ama suruo vermistik etkisi gecince kalkmaz insallah

Siz nasilsiniz

PembeLokum PembeLokum seker000 seker000 cok sagolun kizlar

I ilknurrr22 cahilligimize doymadikki.. 2 kere sirkeli su yaptik, nette bi arastiralm dedik boyle boyle yaziyor ama is usten gecti tabi..
Bizde diyoruz surup vermemize ragmen neden dusmuyir ates, meger sirke yuzundenmis..
Kime inanacagini sasiriyor insan artik, her agizdan bir ses cikiyor ,dr lar bile farkli soyluyor inan cildirmak uzereyim .
Iyiki daha fazla aptallik edip sirkeyi bol dokmedik..
Ne bicim yaniyordu, el ayak soguk sirti ve kafasi yaniyor.
Uyandirip sade ilik suyla oynattik, islattik biraz anca ozaman basladi dusmeye gece 1 gibi .
Simdi cok sukur dusmus ama suruo vermistik etkisi gecince kalkmaz insallah

Siz nasilsiniz
Bize ne surup ne fitil ne ilik su hic biri fayda etmedi canim uyanıkken dusuruyrm ama uyudugu anda atesi yukseliyo aksam yatrrken 37ydi uyuttm bi baktm 38 bucuk yarim saat sonra 39 olmus otrma odasina gotrdm zaten orda yatyrz kac gundur gece hic dusmedi 39da kaldi atesi surup verdm bekledm yok fitil verdim yine yok sabah oldu hala 39 banyoya soktum yine 39 smdi 38e dustu uyutyrm kesin yine cikar kaka tahlili verdk bgn dun istediler ama bgn yapti gonderdm hemen kayinbabamla

Bize ne surup ne fitil ne ilik su hic biri fayda etmedi canim uyanıkken dusuruyrm ama uyudugu anda atesi yukseliyo aksam yatrrken 37ydi uyuttm bi baktm 38 bucuk yarim saat sonra 39 olmus otrma odasina gotrdm zaten orda yatyrz kac gundur gece hic dusmedi 39da kaldi atesi surup verdm bekledm yok fitil verdim yine yok sabah oldu hala 39 banyoya soktum yine 39 smdi 38e dustu uyutyrm kesin yine cikar kaka tahlili verdk bgn dun istediler ama bgn yapti gonderdm hemen kayinbabamla

Hadi ya :/
Insallah belli olur nedeni, ama belki distir canim.
3 gun dusmezse genelde dr gidip hastaneye aliyorlar gitseniz dr kontroljnde dursa olmazmi acaba :/

İnşallah önemli bişey çıkmaz da diştendir canım

Hadi ya :/
Insallah belli olur nedeni, ama belki distir canim.
3 gun dusmezse genelde dr gidip hastaneye aliyorlar gitseniz dr kontroljnde dursa olmazmi acaba :/
Sonuc cikms internetten baktim kakada temiz esim isten gelince gostercek sonucu doktora smdilik atesi yok ama aksama cikmz insallah

Atesli hala canim..
Dune gore cok sukur iyi ama ates dusmuyor yine yukseliyor..
Anlamadim neden boyle :KK51:

I ilknurrr22 iyi bari canim bi sorun yok cok sukur. Distendir belki
Canim bizim dun aksamdan beri atesi cikmadi cok sukur kimlr konssam hasta cocugu hepside atesi 3 gun surdi gecti diyo hakikaten bizimde tam 3 gun surdu gecti insallah gecer sizinkidke

Canim bizim dun aksamdan beri atesi cikmadi cok sukur kimlr konssam hasta cocugu hepside atesi 3 gun surdi gecti diyo hakikaten bizimde tam 3 gun surdu gecti insallah gecer sizinkidke

Cok sukur canim insallah cikmaz.
Atesten baska bisi yokki cok sukur, nasil gripse yine..
Bugun biraz daha hafifledi cok sukur insallah yukselmez artik.
Dis etlerine cenesine falan masaj yapti esim.aksam boyle.basini kaldiriyor iyice yapsin diye iyi geliyor herhalde.
Bende yaptim demin iyi geliyor gercekten bizimki disten saniyorum hep ama bakalim hangi dis azilar gibime geliyor

Cok sukur canim insallah cikmaz.
Atesten baska bisi yokki cok sukur, nasil gripse yine..
Bugun biraz daha hafifledi cok sukur insallah yukselmez artik.
Dis etlerine cenesine falan masaj yapti esim.aksam boyle.basini kaldiriyor iyice yapsin diye iyi geliyor herhalde.
Bende yaptim demin iyi geliyor gercekten bizimki disten saniyorum hep ama bakalim hangi dis azilar gibime geliyor
Bizimki disten degil ya ishalidr var 2 gundur

X