2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Zerence masallah canim az kalmis
Saglicakla alirsiniz insallah kucaginiza

Isim dusunuldumu, birde bellimi normal sezeryan falan olacagi

nehirnil111 oyle canim Rabbim korusun evlatlarimizi insallah

seker000 insallah canim

I ilknurrr22 erken yatiyorsa uyu canim sende.
Benimde gunlerdir cok erken uykum geliyor normalde cok gec yatardim.
Aksam annemlerdeydim 8 gibi.bi uykum geldi ayy eve kadar zor dayandim.. adet olmasam hamilemiyim diye dusundurecek beni ne uykusu bu hic anlamadim gunlerdir

10a dogru uyutyrm canim ama uyuyunca da bi keyif yapmak istyrm oglen uyudugunda zaten evin isini yemegi anca hallediyorum aksamda bi uzaniyim koltukta istyrm tabi esim sagolsun onuda yapamiyorm aciktim diyo hemen çocuğu uyutyrm iceri girer girmez aksam yemekte az yiyo bi dha bsy istyo dun ne guzel mutfagi topladm makineyi calstrdm tezgahin ustu bomboş aciktm dedi bsyler hazrladm sonra cekrdek istedi bi daha bulasik cikti avuclarimin ici soyulmaya baslams elim bulasiktan cikmiyo ki makineye koydgm haldr boylr bide elimde yikasam nolur acaba

Evet su mutfak nedense bi derli toplu duramaz.. psikolojimi gercekten bozuyor mutfak
yine bi kismini makina yikiyor sende, ben hepsini elde yikiyorum, ellerim bir soguk su, bir sicak su, disardaki soguktan vs vok catladi,kaniyorlar bazen..
En son alicam tek kullanimlik catal, tabak vs kullan at, kullan at.. oh be :KK453:

Sen en iyisi masayi kaldirma, aciktikca yesin.. bos yere sana is cikariyor yese ya aksam sofrada

Bulaşık makinen yok mu canım

Yok illa is cikarcak bana az az yiyo ama sık yiyo dkka basi bisey ister bulasik bitmez

Bulaşık makinen yok mu canım

Yok canim almadik istememistim, mutfagim kucuk iyiki.almamisiz .
Idare ediyorum bir sekilde artik.. yikamayi gectim ona alistim ama , elde yikayinca iyice yikanmiyor o.kafama takiliyor.. bulasik makinasina benzemiyor

I ilknurrr22 bi yandan sagliklisini yapiyor ama sana baya is cikiyordur

Hmm anladım cnm ama makinedr yıkamak hem sudan tasarruf sağlar hem de cildine zarar azalır deterjanlar çok zararlı bir de makine 50 drrecede yıkıyor mesela sen o derecede yıkayamazsın hiç mi yer açılmazz mutfağında makşne için

Kizlar nolur kusura bakmayin yorumlarinizi ara ara girip okudum ama tekrar basa okuyup alinti yapmaya vakit kaybetmiyim dedim. Persembe kaynana kayinpeder bizde kaldi aksam yemekte esim birden baba bende sizde kalayim annem nasilsa yatin bizde kalacak dedi ve dun orada kaldi. Bugun ilkten iyi gibiydi ilgisiz olsada yine. Taki ben emzirirken 2 sey isteyene ladar bir yatak ortusunu kaldirirmisin dedim yorgani koy kizim durmuyodu agliyodu 2. Yatagin ustunde aski ve toka vardi alirmisin bu kadar. Orruyu oylesine kayladi.yere atti nolurdu katlayip koysaydin dedim bagirdi. Birde annem ve babam gelemedikleri icin uzulup tepsiyle borek ve baklava siparis etmek istemisler. Firma online satis yapmayinca once bi tanidiga demisler parayi yollayalim sen ismarla diye adam sehir disindaymis. Sonra yengeme demisler oda bende bisey yapacaktim o zamna ben borek alirim demis almis neyse.. Bunu esime dedim sizce ne demesi gerekirdi? Cidden soruyorum ne demeli yani esim niye tubaf tuhaf is yapiyokar ordan buraya ne sacmaliyolar dedi.. Bu.. Sonra bu yatak ortusu isi oluncada yine basladi hakaretetmeye ben napiyorun diyorum saydiriyo ben herseyi hakediyomusuk kendime ceki duzen verecekmisim adami bezdirirmisim ben.. Yanima kiizimi koyucam yaticam gitsin yatsin salonda zira gozumden dusuyo gonlumden dusmese iyi

Mevlut cok guzel gecti sukur 8 cesit vardi 5 tanesini ben yaptim.ama gonlum hep kirikti esim bpyle yapip gitttigi icin anlamiuorum gercekten anlamiyorum

Aynen oyle bide arda hasta 3 haftadır oksurugu gecmedi 1 haftadirda burun akintisi var mahvoldu cocuk 3 aydir kiloda almamis iyice moralim bozuldu coktu resmen cocuk ya zyf degl normsl diyodum kucucuk kaldi eli yuzu

Meraba kızlar nasılsınız..biz ana oğul grip olduk nasıl burnu akıyor yaa kıyamam..benimse ayağa kalkacak halim yok

MutluBulut_ hayretler içinde okuyorum canım eşin bunalıma mı girdi nedir buna bebek sahibi olmak neden olamaz yani ne güzel cocugumuz oldu deyip şükredip mutlu olmak varken ne gerek var böyle huzursuzluklara

Mevlidiniz hayırlı olsun canım

Sagol canim gercekten anlamiyorum cigirindan cikti artik duzelecegini hic sanmiyorum

Meraba kızlar nasılsınız..biz ana oğul grip olduk nasıl burnu akıyor yaa kıyamam..benimse ayağa kalkacak halim yok
Ardada grip 3 haftadır oksuruyodu 1 haftadır burum akıntısı mahvetti çocuğumu kac gündür uyuyamiyo oksurmekten surekli balgam cikarmaya calsyo cikaramiyo kusuyo gece uyandırıyo oksuruk uyuyamiyo gero sinirleniyo zyfladi coktu iyice istah surubu aldm oyle yemek yiyo yoksa yemiyo

Sagol canim gercekten anlamiyorum cigirindan cikti artik duzelecegini hic sanmiyorum
Ayni durumdayiz nerdeyse canim benm esimde oyle herseue bide burnunu sokar surayi topla surayi temzle yemek yedirmeye calsrm yemiyo zorlama sen nasil bi insansin cocul dusse allah belani versn bi cocuga bakamiyosn kendi yaninda düşünce de suclu benim

Ah canım geçmiş olsun bu sene kış bitmedi bir türlü
Sağol canım..aynen yaa evden çıktığımız da yok soğuk kar var diye ..
Size de geçmiş olsun canım..biz büyükler bile hastayken canımız bişey çekmiyor yiyeyemiyoruz küçük çocuk nasıl yesin

Biz çıkmasak da dışardan eşlerimiz getiriyor mikrobu ister istemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…