2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Insallah bi daha sorun yasamazsnz canim arada bi oluyo tabi

MutluBulut_ insallah canim amiin.
Evin icinde huzur olmayinca gercekten cok ama cok zor,tadi tuzu kalmiyor insanin.
Ozellikle cocuklarin bu durumu hissetmesi cok uzuyor ..
Rabbim yuvalarimizdan sagligi, huzuru eksik etmesin insallah

I ilknurrr22 canim cook sagol, rahatladim cok sukur

Bi tartismafa bizden valla biktim artik bunaldim skldm bu gidisle ya kendimi oldururum ya onu allah kahretsin ne bicim bi insanla evlenmisim ben cocuk dogdugundan beri 1 kere hasta oldu ya 1 kere oda oksuruk burun akintisi kustu diye oksurmekten ne anneligim kaldi ne insanligim ne bicim anneymism allah benim belami versinmis geberiyimmis evde bisey yok duruyo duruyo evin haline bak cunku takıntılı ruh hastası sabah kahvaltı yapmadan ciktm evden yatagimi topladim mutfak zaten topluydu ardanin bezini odada unutmusum sirf onun icin duzensiz oldum pis oldum daginik oldum istyo ki ev hep toplu dursun hic dagilmasin herkesin evi oyleymishic dagilmiyoms bide oyle demesi yok mu insallah o geberir gider bi yerlerde allahim pisligi

Sizin ilişkiniz iyice bitmiş canım

Sinavimi yine gecemedim..
Son 1 sansim var ve gecemezsem yine 1 yil kaybediyorum kizlar ya saka gibi
Millete ne derim en cok o oturuyor icime
3 kisiyiz yok vermiyor napicami hic bilmiyorum

Hasta diye mi seni suçluyor

Çok üzüldüm canım..inşallah o son şansta başarırsın..

ben de açıköğretim sınavında 1 puanla mezun olamadım ortalamam 1.99 yaa 2.00 olsa mezundum şimdi koşullu geçtiğim 3 dersten bidaha girmem gerekiyor ama ders çalışamıyorum ki..

Imsallah canim

Hadi ya gercekten dalga gecercesineler.. stres, uzuntu mahvediyor ne kadar takmiyorum desemde.. daha dogrusu oglani.birakiyorum, esim isinden kaliyor vs resmen bos yere onun.yuzunden kac kez gidip.geldim yok..

Kopyayla falan alamazmisin canim? Calismasi zor olur artik.
Ben zaten calismiyorum, 4 yilda sinavlarin hepsi nerdeyse kopyayla alindi calisipta alan azdir zaten..

Hasta diye mi seni suçluyor
Aynen canim cocuga bakamiyomsm onun icin 1 yasinda ilk defa hasta oldu herkesin cocugu surekli hasta oluyo acaba esleri onlari sucluyo mu ki yaninda cocuk duser ben içerde olurum bana kizar hem istyo ki evin her isini hallediyim hemde cocukla o hic ilgilenmesin smdi bide aglayip duruyo diye zor tutuyorm kendimi diyp duruyo cocugu mu dovcen noluyo dedm rahatsiz oluyosan kapi orda cik git gelme dedm

Nasip canım napacaksın
İnş o son şansında geçersin yaa

I ilknurrr22 gidememe nedenin kucagindaki.yavrun.canim..
Simdi.anlamiyor ama cok yipranacak bosanirsaniz.. bir sende kalir, bir babada.. bir iraya git bir buraya.. iki taraf ayri konusur vs cocuklar coook etkileniyor :/

Dun tv de sabah programinda biri psikologa sorular soruluyor ya orda dediki esim hep.kendini hakli goruyor, sinirli falan demisti galiba psikolog tedavi olmaz malesef demisti.
6 ay kadar bosanmis.gibi durun evde, bosansaniz kavgalar bitecek bosanmis gibi davranin deneyin demisti

PembeLokum insallah canim ya..
Vardir elbet bir hayri ama iste herkes mezun olurken birtek 3 kisinin yillarca suruklenmesi cok sacma

O nasl olcak ki canim kavga edince gelme odaya git icerde yat diyorum kabul etmiyo

Malesef canım çok sıkı tutuyorlar daha hiç kopyaya denk gelmedim..bu gidişle zor mezun olurum..
Bi de artık 4 yanlış bi doğruyu götürüyor eskiden götürmüyodu

Canım yaa tutkunun dediği gibi seni engelleyen arda..onu düşünüyosun o olmasa giderdin..biliyorum çok zor ama o seni suçladığında sakinliğini korusan "ben istermiyim miyim hasta olmasını" filan desen o suçlamaya devam eder mi? Yani bi süre cevap filan verme suçlar suçlar susar

Malesef canım çok sıkı tutuyorlar daha hiç kopyaya denk gelmedim..bu gidişle zor mezun olurum..
Bi de artık 4 yanlış bi doğruyu götürüyor eskiden götürmüyodu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…