2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

İlgisi yok mu peki böyle öpüp seviyor mu

Yok benim malesef :)
Gecen buraya yazdiktan sonra benim uzun aglamalarimin sonucu simdi sevgi gosteriyo ama 5 dk baksan ben sofrayi topliyin desem hemen bagirip cagiriyo.. Hamile kaldigimdan beri surekli hakaret ediyo Allah goruyo ya. Hep dua ederdim hamile laldigimdan beri tam dua etmem gereken yerde kalbimi kirdi hep

Yine bir suru hakaret aglayarak emzirdim ysvrumu bu gune kadar hep icime attim hala agliyorum.

Hic sanmiyorm ozlicegimi valla gitse soyle 1 ay oh kafam rahat olur keske gitse
Canım eşin nereye gidiyor hayırdır inşallah

Kuzum Allah Allah size niye öyle oldunuz ki bebek etkiledi galiba düzene oturamadınız gerildiniz sakin ol bugünler geçecek bebekli yaşantınızda bir düzene oturtunca sıkıntı kalmayacağına inanıyorum

Canım benim poğaçamı da 1 gün önceden yapabilirsin bayatlamıyor Patates salatasını bende yoğurtlu olarak haftaya misafirlerime düşünüyorum tarifte direk dolaba kaldırın yoğurtlu sosunu sonraki gün dökün diyor ama patates salatasından emin değilim bence patateslerin tadı değişir gibi ya Ağlayan pasta yapıyorsun bir de bisküvili topları niye yapıyorsun ki çok yorulursan yetişemezsen onu ele o gösteriş için duruyor gibi olacakAllah kolaylık versin canım bebekle zor

Yine bir suru hakaret aglayarak emzirdim ysvrumu bu gune kadar hep icime attim hala agliyorum.
Canım neden kavga ediyorsunuz eşin neden hakaret ediyor çok üzüldüm bu duruma ya ben sıkıntı yok diye biliyordumAğlama kıyamam evladında etkileniyor sütüne de etki etmesin yıpratma kendini

10 numara diyeceginiz bi kuraniye tarifiniz varsa alayim yetisebilirsem eger :)
Benim var ben bayılarak yiyorum bu ikisini de ama on numaramı bilemedim tatlarını da unuttum aylardır yapmayınca yaptığımda hep çok beğendiler onu hatırlıyorum

Arap kurabiyesi (içinde yumurta kokusu yok emin olabilirsin)
malzemeler:

hamuru:
  • 3 haşlanmış yumurta sarısı
  • 1 paket oda sıcaklığında margarin
  • 1 paket vanilya
  • aldığı kadar un
üzerine:
  • yarım su bardağı pudra şekeri
  • yarım su bardağı nesquik
  • yarım su bardağı kakao (veya çekilmiş filtre kahve)
not: kabartma tozu eklemiyorsunuz.

hazırlanması:

1. haşlanmış yumurta sarılarını elle iyice ufalayın. margarini katın. iyice bulamaç haline getirin. vanilyayı ekleyin.
  2. aldığı kadar un eklenir yoğurun. unu yavaş yavaş ekleyin. ceviz büyüklüğünde alıp elin içinde top yapın. kolaylıkla şekil alıyorsa daha fazla un koymayın.
  3. fındık kadar (veya cevizden biraz küçük) top yapın. 170 derecede 15 dakika pişirin. (ben ısıyı 150C'ye getirip 5 dakika daha pişirdim.)
  4. pudra şekeri,kakao ve nesquik'i bir kapta karıştırın. (küçük bir leğen gibi geniş bir kap olursa daha iyi oluyor) fırından çıkan sıcak kurabiyeler hemen bu karışıma bulayın. soğuyunca servis yapın.

Tek Atımlık Tuzlu Minikler Tarifi İçin Malzemeler
  • 125 gr tereyağı
  • 1 çay bardağı sıvı yağ
  • 1 yumurtanın akı (sarısı üzerine)
  • 2 yemek kaşığı pudra şekeri
  • 1 tatlı kaşığı mahlep
  • 1 paket kabartma tozu
  • 1 yemek kaşığı çörek otu
  • 1 çay kaşığı tuz
  • Aldığı kadar un
Tek Atımlık Tuzlu Minikler Tarifi Yapılışı
Bütün malzemeler yoğurulur, kulak memesi yumuşaklığında bir hamur hazırlanır. Minik minik toplar yapılıp yağlı kağıt serili tepsiye dizilir. Yumurta sarısı sürülüp 180 derecelik fırında pişirilir. Altları kızarıncaya kadar pişirilir.

Benim esim bi yere gitmiyo canim seker000 inki gidiyoms bende dedm keske benimki gitse kafa dinlerim diye

Cocuk olduktan sonra surekli kavga ediyorz bizde onlar aradaki dengeyi kuramiyolar malesef butun sevgiyi cocuklarina verip bizi unutuyolar suanki aklim olsa hemen cocuk yapmazdim beklerdm ama gecti artk aynı durumdayiz canim hepimiz gecen arda ayağı kaydı kafasini bazaya vurdu hemen allah belani versn sen nasl annesin diye baslasi bagirip cagirmaya yanindaydm ama bi anlik bsy

Bi denemek lazm gitsede bi ozler miyim ozlemez miyim denesek

Çok üzücü ya çocuk yapmaya her zaman korktum şuanda bir adım daha korktum Bayağı seni bıktırmış anlaşılan inşallah çocuklar büyüdükçe düzen oturacaktır ama söylenenler unutulmaz işte

Üzülme canım ağlayarak ta emzirme ben de o hatayı yaptım bebeğin hisseder..hem üzüntün sütüne geçer huzursuz olur sonra biliyorum elinde değil ama takmamaya çalış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…