2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Tam emin olmadan yapma canim araniz nasl bilmiyorm esin nasil bi insan benimki zaten takintili her seye bisey bulan hic biseyi beğenmeyen bi insaan smdi cocuk oldu yaninda düşse ona emanet etsem bile ben suclu oluyorm afedrsn bi lavaboya gitcem bak diyorm mutlaka bi yerini vuruyo bana bagiryo baslicam senin tuvaletinede diye anne olduk diye ihtiyaçlarımi karsilamicam mi yani

Aslında şükürler olsun ki eşimden yana şuanlık bir sıkıntım yok bana yemek yapmasam niye yapmadın demez ama işte çocuk olduğunda bu durum değişir diye korkuyorum ben bir de çocuk olunca hayat şekli değişiyor anne yoruluyor gezecek görecek çok yerimiz var diye düşünüyorum henüz anne olmaya da hazır değilim açıkcası

Yine bir suru hakaret aglayarak emzirdim ysvrumu bu gune kadar hep icime attim hala agliyorum.

Canım eşin böyle bir insan değildi nasıl oldu da bu hale geldi bir sebebi olmalı aslında çok şaşkınım ve çok üzgünüm durumunuzdan dolayı

Bence cocukla alakasi yok ya benm esim hep böyleydi hep sinirliydi hep her seye karisirdi ama gozume batmazdi smdi zzaten yoruluyorum bide onun lafları beni yoruyo cocuk oldugundada ayni sekilde gezmeye devam ediyorz olmadan oncede ayniydi tabiki cocuk olunca senin yükünü hafifleteblcek mi ilk 4 ay bakardı ama smdi 5 dk bile bakmiyo o kadar hareketli ki kimse bakmaz benden baska zaten ama o babasi kimse degil soncta bakmak zorunda

İnsan aslında aynı sadece yükümlülükler gelince ortaya çıkıyor sanırım eşim çok sevse de sevmeye alır pek beceremez gibi bakmayı

İnsan aslında aynı sadece yükümlülükler gelince ortaya çıkıyor sanırım eşim çok sevse de sevmeye alır pek beceremez gibi bakmayı
Illa bakmak diyince altini degstrsn ustunu gydrsn degil ki evdeyken sen isini hallederken kucaginda gezdirsin mesela durmaz olur mu cocuk o zaman hic sesi cikmaz valla benm esim bazen yapiyo altini degstryo ustunu gydryo daha dogrusu bu aralar yapiyp önceden yapmiyodu oyun oynuyolar esim saklaniyo arda onu buluyo seviniyo nasil hosuma gidiyo

Çocuklarda babasıyla oynamaya bayılırlar tahmin edebiliyorum

seker000 burdayim canim, sinavim vardi bugun, gelemedim bir kac gun.
Siz nasilsiniz gittimi esin

nehirnil111 nasilsin nehirim

MutluBulut_ ah kuzucum ya cok uzuluyorum
Insallah yoluna girer hersey, esin daha adapte olamadi bence.

Mevlut yapacakmissin bence hazirliklar sahane, onlari hazirlarken en azindan yardim eder bakmaya degilmi :/
Zorlanirsin yoksa, kv yardim etseydi en azindan yalniz cok zor . Keske yakin olsak yardim elimden bisi gelse
Yetistiremezsen sıkma canini bilen biliyordur seni yalniz hazirladigini falan

I ilknurrr22 sen naslsin canim

İyiyim tutkum sen nasılsın neler yapıyorsun

İyiyiZ canım çok şükür ertelendi gitmesi bakalım

Nasıl geçti sınavların inşallah iyi geçmiştir

İyiyiZ canım çok şükür ertelendi gitmesi bakalım

Nasıl geçti sınavların inşallah iyi geçmiştir

Himm belki gitmez bellimi olur :)

5.defa giriyorum canim ya, 6.defa girisimde gecemezsem yine seneye kalacak kisaca bu yil.yine mezun olamiycam..
Canimi sıkmaya basladi artik, yazdim bisiler ama cok fenaa biri .. arkadas 15 kere girdi o kadinin yaninda sinava dusun hala gecemedi

@nehirnil111 iyi nehirim cok sukur kosturmaca iste :)
Ayaz biraz icine kapanmisti 1 haftadir onu gezdiriyorum elimden geldigince, yaklasik 1 ay cikarmamistk evden son olaydan sonra bunaldi galiba evde..
Korkuttu bizi,nazar varmis birde ..

Iyiyim canim uykum geldi ardayi uyuttm yatsam mi bilemedm uykum gelince ayakta felan duramiyorm ne elim kalkiyo ne kolum niye boyle oluyosa sen naslsn

Belki de:)
İnşallah geçersin canım

Anladım canım göz insanlar kalıyor bol bol oku maalesef insan olarak engel olamıyoruz bu nazar değdirmeye
Ya bazen o kadar sinirlendiriyo ki beni kiziyorm sonrada uzuluyorm

Annelik başka bir şey bizde annelerimizi ne kadar kızdırdık ama hemen yumuşadı döndü sarıldılar anne çok başka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…