2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Günaydın kızlar..eşim iş için 15 günlüğüne şehirdışına gidiyor yaa çok üzgünüm

Kizlar basimiza bi aksilik geldi pastayi yapamamislar bi daha yaptılar yine olmamis baska bi pastaneyle konstk en sonunda oraya yaptrdkEki Görüntüle 1945879 Nasil olms

Sahi 12 gibi sanci cekiyorm.falan yazmistim.galiba onu hatirliyorum :)

Guzel olmus canim pasta, iyi bari yapmislar hemen son anda :)

Nasil gecti , bitmistir herhalde orda saat 23;30 bile olmus

seker000 yaa kayak mrkezi olan bolumumu verdiler tuh kacirdim onu bekliyordum
netten izlerim artik.
Gercekten buyuk cesaret ya, o cocuk minicikti ilk.izl

Aynen yaa çook uzun..ama ben çok özlerim özlemenin haricinde şimdiden kafayı yiyorum yine kafama türlü türlü olumsuzluklar geliyor:/

Sen kafayı yesen de yemesen de mecbur gidecek canım. Hangi şehire gidiyorlar hangi otelde kalacaklar biliyor musun

Seni de götüremez mi eşin

Sen kafayı yesen de yemesen de mecbur gidecek canım. Hangi şehire gidiyorlar hangi otelde kalacaklar biliyor musun

Seni de götüremez mi eşin
Samsun canım otel belli değil..düşündük aslında beraber gitsek mi diye ama sabahtan akşama kadar otelde yalnız sıkılırım bi de bebek var hava soğuk filan malesef yani..inşallah selametle gider döner napalım

Kotu dusunme canim, evet baya uzun bir sureymis ama belki birbirinize sayginizin sevginizin artmasi icin bir hayir vardir bu iste.

Evet yaz olsa giderdiniz gezerdiniz ama kisin bir odada zor olur, yani gorkem sıkilmiyorsa oyle fazla gidebilirsin aslinda neden olmasin. Millet nerelere gidiyor . Bebek var diye kisitlamiyor kendilerini
biziz o herseyden korkan

Yalnizmi kalacaksiniz gitmezseniz

Aynen herşeyde bir hayır vardır..görkem çok sıkılıyor canım bi odada akşama kadar hayatta kalmaz bütün gün evi dolaşıyoruz çok ta huysuz bu ara ..

Annemde bi de kayınvaldemde kalıcaz canım

Guzel gecti canim baya kalabalikti ben az cagirdim dedm ama o kadarda az degilmis iyi ki daha fazla cagirmamism

Ha evde oturmuşsun ha otelde farketmez aslında ne güzel bir de sabah akşam yemek hazır olur :) ama bebekli olunca evi resmen otele taşıman gerekir o kısım zor işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…