2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bence de karnı ağrıyodu..başladık canım dün akşam 9 buçuk gibi muz yedirdim onu hazmedemedi galiba kıvrandı durdu..şimdi daha iyi çok şükür

Hı o yapti herhalde, veya gunduzleri yedir hemen uyumasin yiyince, birde canim muzun ust kismini bicakla tenizliyorum ben, ip gibi yerleri varya oralari uyice temizliyorum erkek bebeklere pek onerilmiyor cisini yaptigi kanallara zarar veriyormus /aklima gelmedi ne deniyodu ona :KK53: /

Nasıl uykum var yaa..sabaha kadar çığlık attı habire bebeğim uykusunda ağlıyordu sancısı vardı sanırım gaz damlası verdim fayda etmedi..

Sizler nasılsınız kızlar ?

@MutluBulut_ canım bizim de 1 hafta yapmadığı olurdu aile hekimimiz sadece anne sütü alan bebeklerde iyi değiluzun süre yapmaması dedi fitil kullandık biz bikaç kez

I ilknurrr22 ben de öyle biliyorum canım öksürürken yoğurt önermiyolar tetikliyo sıcak olsa da
Ya vermeyim o zaman bende yoğurdu seviyo ya bari biseyler yesin diye vermstm

I ilknurrr22 kuzenimin esi soylemisti bana, kizinin bogazi kizarikken dr demis vermeyin diye.
Zaten hastayken dikkat ettinmi.bilmiyorum ayran vs icince daha bi giciklaniyor insanin bogazi

seker000 seker000 karnimi agriyodu acaba, insallah bugun daha iyidir.
Basladiniz diimi ek gidaya artik
Ben oyle cok yogurt yiyen bi insan degilim ya farketmedim canim vermeyim o zaman

Kizlar ya napcagimi sasrdm valla kvdeye ne zaman gelsem evi pislik icinde yerde ne ararsan var zeytin cekirdegi mandalina kabuğu ekmek kirintilari tezgahin ustu bulasiklarla dolu. Yataklari hic duzeltmiyo zaten onu soylemiyorum bile ay supurmicem bu sefer diyorm duramiyorm arda yerde gezdikce batiyo bana supurmesem olmuyo kucagimda gezdrmek zorunda kalyrm o zamanda kollarm kopuyo ama gicik oluyorm yaa bide gelms diyoki biktm valla butun hersry benm ustumde suranin haline bak bende dedm annem kendi yediginiz ictiginiz bende yapyrm aksama kadar ayaktayim ben 50 yasina geldm gelin getrdm kiz evlendrdm hala yapyrm diyo bende dedm ki bana mi hizmet edysn sanki anne kendi kocanin çocuğunun bulasigi dağınıklığı ben zaten geldigimde herseyimi kendim yapyrm dedm ay sinirler tepeme geldi ya yemin edyrm aksama kadsr otryo gunduzden geliyorm oyle tv izliyo bi yemek yapiyo bide yediklerini topluyo oda saatler sonra tekrsr yatcaz diye yatagi duzeltmiyo heralde hic gormedm cunku gecen arda yerde elma cekrdegi bulms bana gosteriyo agzina atcakti buyuk ihtimal

Kizlar ya napcagimi sasrdm valla kvdeye ne zaman gelsem evi pislik icinde yerde ne ararsan var zeytin cekirdegi mandalina kabuğu ekmek kirintilari tezgahin ustu bulasiklarla dolu. Yataklari hic duzeltmiyo zaten onu soylemiyorum bile ay supurmicem bu sefer diyorm duramiyorm arda yerde gezdikce batiyo bana supurmesem olmuyo kucagimda gezdrmek zorunda kalyrm o zamanda kollarm kopuyo ama gicik oluyorm yaa bide gelms diyoki biktm valla butun hersry benm ustumde suranin haline bak bende dedm annem kendi yediginiz ictiginiz bende yapyrm aksama kadar ayaktayim ben 50 yasina geldm gelin getrdm kiz evlendrdm hala yapyrm diyo bende dedm ki bana mi hizmet edysn sanki anne kendi kocanin çocuğunun bulasigi dağınıklığı ben zaten geldigimde herseyimi kendim yapyrm dedm ay sinirler tepeme geldi ya yemin edyrm aksama kadsr otryo gunduzden geliyorm oyle tv izliyo bi yemek yapiyo bide yediklerini topluyo oda saatler sonra tekrsr yatcaz diye yatagi duzeltmiyo heralde hic gormedm cunku gecen arda yerde elma cekrdegi bulms bana gosteriyo agzina atcakti buyuk ihtimal
Alışmış heralde senin yapmana nasıl olsa ilknur gelince yapar diye bırakıyodur belki.. çatkapı gittiğinde de böyle mi

Hı o yapti herhalde, veya gunduzleri yedir hemen uyumasin yiyince, birde canim muzun ust kismini bicakla tenizliyorum ben, ip gibi yerleri varya oralari uyice temizliyorum erkek bebeklere pek onerilmiyor cisini yaptigi kanallara zarar veriyormus /aklima gelmedi ne deniyodu ona :KK53: /
Bikaç gün muz vermiyim en iyisi kabız olmuş..İyi söyledin canım dikkat ediyim artık o iplere..benim de aklıma gelmedi:))

Canım kaçtır soracağım unutuyorum şarkıcı Azis bulgar diye biliyorum oralarda nasıl karşılanıyor bu adam?

tutkku tutkku

Türkiyede de kerimcan meşhur oldu hatta bu azisle beraber çıkıyorlar sahneye fln

Azis in kliplerine bir bakayım dedim şok oldum ya çok kötü

Nereye gidiyor bu dünya :KK43:

Canım kaçtır soracağım unutuyorum şarkıcı Azis bulgar diye biliyorum oralarda nasıl karşılanıyor bu adam?

tutkku tutkku

Türkiyede de kerimcan meşhur oldu hatta bu azisle beraber çıkıyorlar sahneye fln

Azis in kliplerine bir bakayım dedim şok oldum ya çok kötü

Nereye gidiyor bu dünya :KK43:

Kız ben Kerimcan'a para verip gitmiştim bi de Bodrum'da :KK70: Sırf eğlencesine, hayatımda bu kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum. 1 saat sonra çıkmıştık. Nasıl eğleniyor insanlar hiç anlamıyorum.

Kız ben Kerimcan'a para verip gitmiştim bi de Bodrum'da :KK70: Sırf eğlencesine, hayatımda bu kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum. 1 saat sonra çıkmıştık. Nasıl eğleniyor insanlar hiç anlamıyorum.

Heheh insanların eğlence amlayışı da bi değişik canım:KK51:
Naber tatlı anne adayı

50 yaşına geldim grlin getirdim hala ben yapıyorum derken yani ben niye yapayım gelinim yapmalı mı demek istiyor?

Benim annem bu ay 57 yaş oluyor kadın hem kendi evini hem benim evimi temizliyor

İyidir canım yemek hazırlamaya kalkıyordum tam, akşam kocacığımı sinemaya götürcem :KK70: Karanlıkta elimi omzuna filan atıcam :KK70: Çift koltuğu aldım bi de :KK8:

Haha süper ya biz de üniv.deyken giderdik çift koltuğunda otururduk:) bebiş doğana kadar gidebildiğiniz kadar sinemaya flm gidin sonra onu bırakıp gitmeye kıyamıyor insan :)

Hangi film? Çalgı çengi mi

PembeLokum PembeLokum haha :) ay canim ..
Aslinda evet klipleri rezil otesi ama her sarkisi fena patliyor .
Kerimcani fazla izmeledim ama Azisbkat kat fazlasi, cok kotu gercekten Rabbim hayirli evlatlar nasip etsin herkese.
Ama bir ara Azisinde boyle olmayi istemedigini, ama para kazanmak icin falan mecbur bunu yaptigi soyleniyordu.
Yani bence boyle olanlarin hayati aslinda gecmiste zor, kotu gunler gecirmisler gibime geliyor.

Bir ara normal haline donmustu, cokta iyiydi, o hale girmedende sarkilari gayet tutuluyor yani keske kendilerine bunu yapmasalar..
Rabbim sonumuzu hayr etsin gercekten

Mutella Mutella naber cınımm :KK68:

I ilknurrr22 iyice salmis kendini , keske biraz daha derli toplu olsu, koca kadin sonunca gormus gecirmis.
Habire kendiyle seni kiyasliyo ne kadar komik..
Istesen Ardayi oraya goturmeyebilirsin sonucta abartiya kacmadan hijyen onemli..

Iyi demissin, ne isi var artik evlendirmis, almis ee zoru atmis uzerinden, artik bi evi supurup temizleyemezmi ne olacak yapsa, dedigin gibi sana yapmiyoki kendi esine cocuguna yapiyo sonucta..

Kendi kizi.gelince sen kadar hizmet ediyormu bari, bir kere temizlenir, iki kere temizlenir ee ne zamana kadar temizleyecekmissin, bosver arda icin sakincali olan yerleri sen hallediver gerisine dokunma.bile bence, anlasin alsinda asil temizligi kimin yaptigini

seker000 seker000 evet ya muz cok.kabiz yapiyor, her gun yenilmeli ama nasil yenir kabiz yaparken.
Cok olgun muz yapmiyormus oyle okumustum ama .

PembeLokum PembeLokum haha :) ay canim ..
Aslinda evet klipleri rezil otesi ama her sarkisi fena patliyor .
Kerimcani fazla izmeledim ama Azisbkat kat fazlasi, cok kotu gercekten Rabbim hayirli evlatlar nasip etsin herkese.
Ama bir ara Azisinde boyle olmayi istemedigini, ama para kazanmak icin falan mecbur bunu yaptigi soyleniyordu.
Yani bence boyle olanlarin hayati aslinda gecmiste zor, kotu gunler gecirmisler gibime geliyor.

Bir ara normal haline donmustu, cokta iyiydi, o hale girmedende sarkilari gayet tutuluyor yani keske kendilerine bunu yapmasalar..
Rabbim sonumuzu hayr etsin gercekten

Mutella Mutella naber cınımm :KK68:

I ilknurrr22 iyice salmis kendini , keske biraz daha derli toplu olsu, koca kadin sonunca gormus gecirmis.
Habire kendiyle seni kiyasliyo ne kadar komik..
Istesen Ardayi oraya goturmeyebilirsin sonucta abartiya kacmadan hijyen onemli..

Iyi demissin, ne isi var artik evlendirmis, almis ee zoru atmis uzerinden, artik bi evi supurup temizleyemezmi ne olacak yapsa, dedigin gibi sana yapmiyoki kendi esine cocuguna yapiyo sonucta..

Kendi kizi.gelince sen kadar hizmet ediyormu bari, bir kere temizlenir, iki kere temizlenir ee ne zamana kadar temizleyecekmissin, bosver arda icin sakincali olan yerleri sen hallediver gerisine dokunma.bile bence, anlasin alsinda asil temizligi kimin yaptigini

seker000 seker000 evet ya muz cok.kabiz yapiyor, her gun yenilmeli ama nasil yenir kabiz yaparken.
Cok olgun muz yapmiyormus oyle okumustum ama .

Günümüzde popüler olacağım diye insanlar ne yapacağını şaşırıyor sanırım. Klipler çok fazla erotik ya bu klipler için de dünya geneli bir Rtük olmalı :) ama işte dünya düzeni böyle insanlar klip izliyor iarkıdan ziyade artık klipler dikkat çekiyor

Aslında baksan günlük konuşmalarıyla ikisi de çok düzgün insanlar ama farklılıklarımızı gizlemeyeceğiz diye erotizm yapmaya da gerek yok:KK51:

Aşırı dinciler bunlara bir şey yapar diye korkuyorum bir yandan da

Günümüzde popüler olacağım diye insanlar ne yapacağını şaşırıyor sanırım. Klipler çok fazla erotik ya bu klipler için de dünya geneli bir Rtük olmalı :) ama işte dünya düzeni böyle insanlar klip izliyor iarkıdan ziyade artık klipler dikkat çekiyor

Aslında baksan günlük konuşmalarıyla ikisi de çok düzgün insanlar ama farklılıklarımızı gizlemeyeceğiz diye erotizm yapmaya da gerek yok:KK51:

Aşırı dinciler bunlara bir şey yapar diye korkuyorum bir yandan da

Evet klipler cok kotu, diger bulgar sanatcilarin kliplerine izledinmi bilmiyorum ama klipte bi ap acik yapmadiklari kaliyor yani, erotik olmayan klip yok nerdeyse , artik cok karsiyim buna o yuzden yalanim yok pek dinlemiyorum sarkilarini.

Keske dedigin Rturk olsa, yasak getirilse.
Discolarda cok farkli burda, sen dusun artik ne halde..
Sirf bu yuzden esini, sevligisini discoya gonderenlere hayret ediyorum nasil rahat gonderebiliyorlar inan aklim almiyor :)

Oof of zaman cok kotu oldu gercekten..

Evet klipler cok kotu, diger bulgar sanatcilarin kliplerine izledinmi bilmiyorum ama klipte bi ap acik yapmadiklari kaliyor yani, erotik olmayan klip yok nerdeyse , artik cok karsiyim buna o yuzden yalanim yok pek dinlemiyorum sarkilarini.

Keske dedigin Rturk olsa, yasak getirilse.
Discolarda cok farkli burda, sen dusun artik ne halde..
Sirf bu yuzden esini, sevligisini discoya gonderenlere hayret ediyorum nasil rahat gonderebiliyorlar inan aklim almiyor :)

Oof of zaman cok kotu oldu gercekten..

Bulgaristan bi fenaa desene:)
Ya düşün ileride çocuklarımız bu klipleri izleyecek nasıl engel olacağız ki? Telefondan bile her şeye erişiliyor

Ben arda boyları türküsünü söyleyen bi bulgar sanatçının klibini izledim adı Esin di sanırım yaw bildiğin dramatik şarkıya ne biçim klip çekmişler sinir oldum

Üniv.deyken disco bar takılırdım ben de tabi ben alkol bile almam orda amacım eğlenmekti sadece ama ben de görürdüm ne kötü şeyler oluyor

Yurtdışına da çok gittim ya insanların gayet halka açık neler yaptığını gördüm yani hele amsterdam uuuuuu çok fenaydı uyuşturucu serbest mesela

Bir 10 yıl sonra dünyanın halini hayal edeniyorum..

50 yaşına geldim grlin getirdim hala ben yapıyorum derken yani ben niye yapayım gelinim yapmalı mı demek istiyor?

Benim annem bu ay 57 yaş oluyor kadın hem kendi evini hem benim evimi temizliyor
Yani kusura bakmasnda bende gelipte yatagini sabah yedigi kahvaltısını toplayamam zaten geldgmde yemek yedysek cay ictysek hepsini toplayıp gidiyorm dedm zaten kocanin çocuğunun arkasini toplysn bana mi hizmet edysn diye

X