2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

seker000 seker000 ben karistiriyorum canim, yanindada karistiriyorum alisti artik paranoyakligima :)
Gizledigi birseyi yoksa tepki vermemesi gerek.
Arada bir kontrolu elden birakmamak gerektigini dusunenlerdenim..
Hos icinde olan her turlu yapar ve gizler ama iste maksat icimiz rahatlasin telefona bakarak :)

Telefonumu kurcaliyor diye kizanlara ise anlam veremiyorum, esin o senim tabiki karistirabilir bence. Tamam taaa ne yazmis ne yazmamis onlari okumasin ama genel seylere kizilmamali bence.

I ilknurrr22 yani ev sicaksa evet cok guzel yatak.
Pahali demissin kaca gidiyor :/ baksan sadece 3,4 tahta var ortada :)

seker000 seker000 ben arada sirada karistiririm bisey olcagindan degl ya merak ederm ama esim gormeden bakarm gorurse kizar cunku bana guvenmiyo msn diye oda sağolsun benm telefonumu bi gormesin ortalikta hemen eline alir kurcalar konsmalara bakar okumaz ama kimle konsmsm diye o bakarken ben acayip gıcık olyrm mesela
Ben de merak ediyorum ama tutuyorum kendimi bence benimki de kızar güvenmiyo musun der

seker000 seker000 ben karistiriyorum canim, yanindada karistiriyorum alisti artik paranoyakligima :)
Hos icinde olan her turlu yapar ve gizler ama iste maksat icimiz rahatlasin telefona bakarak :)

Telefonumu kurcaliyor diye kizanlara ise anlam veremiyorum, esin o senim tabiki karistirabilir bence. Tamam taaa ne yazmis ne yazmamis onlari okumasin ama genel seylere kizilmamali bence.

Ben tutuyorum kendimi:) Bi de alışkanlık olur diye yapmıyorum malum bu ara paranoyak oldum sanki bi kere baksam tutamazmışım kendimi devamı gelir gibi

Ben tutuyorum 9kendimi:) Bi de alışkanlık olur diye yapmıyorum malum bu ara paranoyak oldum sanki bi kere baksam tutamazmışım kendimi devamı gelir gibi

Bilmem ben bi sakincasi oldugunu dusunmuyorum.
Ama dedigin gibi kizasaksa esin, ortada bir sebep yoksa bosver tadinizi bozmayin hic.

Bin liraya felan yapiyolarms yatagi dahil degl sanirim bu fiyata

Kizlar arda oyle bi kustu ki nefesi kesildi biseyler oldu anlamadm aglaya aglaya mahvoldu kusmaktan ilk defa basima geldi nasl korktum yaa

Bilmem ben bi sakincasi oldugunu dusunmuyorum.
Ama dedigin gibi kizasaksa esin, ortada bir sebep yoksa bosver tadinizi bozmayin hic.
Aslında o farketmeden de yaparım da dediğim gibi alışkanlık olur filan en iyisi yeni bi takıntı başlatmamak:)

Kizlar arda oyle bi kustu ki nefesi kesildi biseyler oldu anlamadm aglaya aglaya mahvoldu kusmaktan ilk defa basima geldi nasl korktum yaa
Geçmiş olsun canım niye öyle oldu ki yediği bişey mi dokundu acaba..

biz de geçen gün kaşık maması denedik gece tok tutar uyur belki diye biraz yedi ard arda 4 defa kustu fışkırarak resmen

I ilknurrr22 canim bizdede oldu oyle, sirt ustu yatarken kusmustu hemde agaya kalkmis nasil agliyordu burnuna falan gitmisti .
Korkuyorlar kusunca sanirim, bizimki baya agliyor kusunca.
Aman canim dikkat edin salgin var cok burda, orasi nasil bilmem ama illa bir yerden kapiyorlar.
Veya yedigi birseymi dokundu acaba

seker000 seker000 karistirmak degilde, normal olaraktami.bakmazsin telefonuna.
Ay iyi dayaniyorsun hakkaten , ben her yeri kontrol ederim :KK53:

Geçmiş olsun canım niye öyle oldu ki yediği bişey mi dokundu acaba..

biz de geçen gün kaşık maması denedik gece tok tutar uyur belki diye biraz yedi ard arda 4 defa kustu fışkırarak resmen
Fazla gelmiş olablr canim suan seninkide dis cikarma döneminde oldugu icin uyaniyodur buyuk ihtimal ya yedigi fazla geldi ardaninda heralde kasik mamasi yedirmstim 8 bucukta 9 bucuga geliyodu emzrdm uyutuyum diye uyumadi 1 saat sonra emzryim dedm cunku emerek uyuyo bilerekte ayni gogsumu veryrm ki karni tok diye almadi boyle kendini kasti ayaga kaldrdm agliyo ama nasl sonra biraz kustu kalktm gwzdiriyim dedim aglaya aglaya bkusmaya devam etti o kadar cok kustu ki nefesi kesildi

I ilknurrr22 canim bizdede oldu oyle, sirt ustu yatarken kusmustu hemde agaya kalkmis nasil agliyordu burnuna falan gitmisti .
Korkuyorlar kusunca sanirim, bizimki baya agliyor kusunca.
Aman canim dikkat edin salgin var cok burda, orasi nasil bilmem ama illa bir yerden kapiyorlar.
Veya yedigi birseymi dokundu acaba

seker000 seker000 karistirmak degilde, normal olaraktami.bakmazsin telefonuna.
Ay iyi dayaniyorsun hakkaten , ben her yeri kontrol ederim :KK53:
Bu ara biraz oksuruyo insallah gecer hasta olmasnda niye kustu anlamadm kasik mamasi yediriyor yatrmafan 1 saat once hem oynasin enerjisini atsn emsin diye yedigini hep kustu bu ara elini agzina sokup kusturuyo kendini acaba yine mi oyle yapti karanlikta gormedm artk pusetine koydm sallayarak uyuttum onda

Bende ardaya diyodum suratsiz diye smdi herkese gulucukler saciyo cok sukur bana cekms :KK70:
Masallahh :))

MutluBulut_ MutluBulut_ uyku sorunu herkeste var canim aman bosver tatli dert o :)
Zamanla duzene girecek uykusu, emiyor ya emen bebekler daha sık uyaniyor.

Annen kaliyormu yaninda hala, yalnizmi.bakiyorsun.

I ilknurrr22 heh hadi ya :)
O montessori yataklari cok guzel ya, sadece yerden usurlermi ve uyaninca kendi istedigi gibi kalkabilecek ya yataktan biryere gider dusuncesi var yoksa cok guzel ve kullanislilar.
Bu sabah 10 da uyuduk. Gece 0 uyku dusun :/ simdide yarim saat uyudu ben uyumadan daha uyandi kucahima aldigim gibi baya kustu ona uyanmis demek, kucaginda uyudugu zaman yerine kpyuyorum hemen uyaniyo yerone koyarken naparsam yapayim sarsiyorum.
Annem 40 cikinca gitti yilbasindan once yine geldi bir kac gunlugune yilbasi sabahi dondu geri.
Meraba kızlar nasılsınız.. ya bişey sorcam eşlerinizin telefonunu hiç karştırırmısınız ben sevmezdim böyle şeyleri ama elim gitmek istiyor bu ara kendimi tutuyorum siz bakarmısınız eşinizin tepkisi nolur?
I ilknurrr22 tutkku tutkku PembeLokum PembeLokum @duman91 MutluBulut_ MutluBulut_ @nehirnil111
Telefonlar hep ortada zaten ikimizde sakinmiyoruz. Hatta o benim telden oyun oynar ben onun telden annemi ararim. Aklima eserse oylesine bakarim kontrol etmek icin degil ama

Fazla gelmiş olablr canim suan seninkide dis cikarma döneminde oldugu icin uyaniyodur buyuk ihtimal ya yedigi fazla geldi ardaninda heralde kasik mamasi yedirmstim 8 bucukta 9 bucuga geliyodu emzrdm uyutuyum diye uyumadi 1 saat sonra emzryim dedm cunku emerek uyuyo bilerekte ayni gogsumu veryrm ki karni tok diye almadi boyle kendini kasti ayaga kaldrdm agliyo ama nasl sonra biraz kustu kalktm gwzdiriyim dedim aglaya aglaya bkusmaya devam etti o kadar cok kustu ki nefesi kesildi
Bizim mama olmadı ona galiba kaç çeşit denedik yemedi beğenmedi.. vazgeçtik biz de dediğin gibi tok olynca emmiyor emmeyince uyumuyor aynen. .

Şimdi nasıl oldu iyidir inşallah

X