2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

seker000 seker000 bi ara girdim kimse yazmayinca ciktim :)
Nasilsin canim

I ilknurrr22 yine mi :/
Oyun oynayacagina yaninizda dursaymis o zaman.
Dusecekleri varsa yaninda bile dusuyorlar senin sucun neymis .
Bosver canim, anneligini sorgulamasin hic, senin ne kadar ugrastigini hepimiz.biliyoruz. eminim cevrendeki herkes biliyor, ama anlamak istemiyor demekki.

seker000 seker000 bi ara girdim kimse yazmayinca ciktim :)
Nasilsin canim

I ilknurrr22 yine mi :/
Oyun oynayacagina yaninizda dursaymis o zaman.
Dusecekleri varsa yaninda bile dusuyorlar senin sucun neymis .
Bosver canim, anneligini sorgulamasin hic, senin ne kadar ugrastigini hepimiz.biliyoruz. eminim cevrendeki herkes biliyor, ama anlamak istemiyor demekki.
Yok kendine hic suc aramiyo ama ben yanimda gotrcekmsm alt ustu bi tepsi gotrcem gelcem yanima niye aliyim ki gecen gun kendi dedi ona ozel yemek yapysn bize o kadar ugrasmiyosn diye benm anneligime laf ediyo

I ilknurrr22 yani tabiki ozel hazirlayacaksin, bizler artik koca esek olmusuz yemesekte olur ama onlar herseyin ozelini hak ediyor.
Hic mantikli dusunmuyor.
Bosver canim insallah hatasini anlar, keske bela okumasaymis ama.. :KK51:

seker000 seker000 iyi canim bende.
Misafir vardi mutfagi toparlamam lazim daha ..
misafir denirse tabi annemin dogum gununu kutlamak icin bize geldiler, herseyi getirmisler evden salatasindan tut ekmegine kadar , boyle misafir ne guzel diimi :KK68:

I ilknurrr22 yani tabiki ozel hazirlayacaksin, bizler artik koca esek olmusuz yemesekte olur ama onlar herseyin ozelini hak ediyor.
Hic mantikli dusunmuyor.

misafir denirse tabi annemin dogum gununu kutlamak icin bize geldiler, herseyi getirmisler evden salatasindan tut ekmegine kadar , boyle misafir ne guzel diimi :KK68:
Bende kizdm soyledm agzima geleni napiyim ki

Hic mantikli dusunmuyor.

Nice yıllara canım.. sağlıkla..Allah annelemizi başımızdan eksik etmesin inşallah..

Sanki bilerek yapiyor gibi.. isine oyle geliyor, kendi yapmak istemiyor.
Nereye kadar baskasina yaptiracak isleri..
Bosver canim, takmaya degmeZ, herkesin evi ayri cok sukur sen evine yap hizmetini, yeterince yardim ettin zaten, hamile halinle bile koltukmu cektirmisti..
Vicdani nasil rahat ediyor hic anlamiyorum

PembeLokum PembeLokum ya gercekten hic iyiye gitmiyoruz.
Dedigin gibi sokakta gayet normal.uyusturucu kullanan yerler var, resmen normal karsilaniyor.
cok sukur burda o bari yok daha, yani var ama gizli hallediyorlar islerini.

Eskiden turk klipleri gayet iyiydi ama son zamanlarda acilip sacilmaya baslandi, uzuluyorum sahsen, keske acik sacikligiyla degil sesiyle one ciksalar..

Diskoya hayatimda 2 kez gittim, biri orta okul biterken kutlama yapildi, biri lisedeyken kutlama yapildi :KK70:
Uyuz oluyorum oyle yerlere, belki asiri kiskancligim yuzundendir :KK53:

Ne guzel bu arada baya yer gezmissin :)
buralarada gelin bir ara :KK68:

Senin nişanlı iken yaptığın kıskançlıkları hatırlıyorm ben eşinin düğüne gitmesini istemiyordun :)))

Belki yolumuz düşer cnm oralara da belli mi olur :)

Selamlar bu arada haftasonu erciyeste kayak yaptık geldik biz de

Anne ve babamla gittik onlar torun baktı biz de kayak yaptık:KK48:

Annemle babamın canına mimmet zaten Yakında nüfuslarına geçirecekler bizim kızı:skandal:

X